Greyhound - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Greyhound

Kino tavsifi
Greyhound - Syujyet Ikkinchi jahon urushi avjida boʻlgan dengiz zobiti Ernst Krauzga qaratilgan boʻlib, u ilgari harbiy harakatlarda qatnashmagan boʻlsa ham, AQSh harbiy-dengiz kuchlari Greyhound esminetining yangi kapitaniga aylanadi.

В центре сюжета морской офицер Эрнст Краузе, который в разгар Второй мировой войны становится новым капитаном эсминца ВМС США «Грейхаунд», несмотря на то, что до этого он не принимал участия в военных дейст

Roles of actors:
1) Tom Hanks (Commander Krause)
2) Stephen Graham (Charlie Cole)
3) Rob Morgan (Cleveland)
4) Josh Wiggins (Talker #1)
5) Tom Brittney (Lt. Watson)
6) Elisabeth Shue (Evelyn)
7) Will Pullen (Talker #3)
8) Manuel Garcia-Rulfo (Lopez)
9) Karl Glusman (Eppstein)
10) Chet Hanks (Bushnell)
11) Jimi Stanton (Lt. Harbutt)
12) Matt Helm (Lt. Nystrom)
13) Devin Druid (Wallace)
14) Craig Tate (Pitts)
15) Travis Quentin (Ipsen)
16) Jeff Burkes (Shannon)
17) Matthew Zuk (Flusser)
18) Joseph Poliquin (Lee Helmsman #1)
19) Casey Bond (Helmsman #1)
20) Michael Benz (Carling)
21) Grayson Russell (Signalman #1)
22) Ian James Corlett (Dicky)
23) Maximilian Osinski (Eagle)
24) Dominic Keating (Harry)
25) Dave Davis (Boatswain's Mate #1)
26) Parker Wierling (Messenger #1)
27) Ian Pala (Radarman)
28) Travis Przybylski (Dawson)
29) Cade Burk (Starboard Lookout)
30) Jesse Gallegos (Signalman #2)
31) Alex Kramer (Talker #2)
32) Lee Norris (Messenger #2)
33) Adam Aalderks (Helmsman #2)
34) Keon Motakhaveri (Lee Helmsman #2)
35) Jake Ventimiglia (Fippler)
36) Michael Carollo (Forward Lookout)
37) Caleb J. Thaggard (Port Lookout)
38) John Frederick (Chief Quartermaster Frederick)
39) Jeff Adler (Rudel)
40) Brandon Holubar (Bridge Lookout #1)
41) Joel Newsom (Bridge Lookout #2)
42) Thomas Kretschmann (Grey Wolf (voice))
43) David Maldonado (Dr. Temme)
44) Jeremy Madden (Farnsworth)
45) Jon Donahue (Al)


People who worked on the film:
1) Tom Hanks (Screenplay)
2) Julie Weiss (Costume Design)
3) Aaron Ryder (Executive Producer)
4) Francine Maisler (Casting)
5) Shelly Johnson (Director of Photography)
6) C. S. Forester (Novel)
7) Kathy Driscoll (Casting Associate)
8) Ruth Lambert (ADR Voice Casting)
9) David Coatsworth (Executive Producer)
10) David Coatsworth (Unit Production Manager)
11) Han Sanping (Executive Producer)
12) Sidney Wolinsky (Editor)
13) Gary Goetzman (Producer)
14) Michael Jackman (Executive Producer)
15) Odin Benitez (Sound Effects Editor)
16) Blake Neely (Original Music Composer)
17) Blake Neely (Orchestrator)
18) Blake Neely (Conductor)
19) Kim H. Winther (First Assistant Director)
20) Aaron Schneider (Director)
21) Steven Shareshian (Executive Producer)
22) Leonard R. Spears (Set Decoration)
23) Marko Costanzo (Foley Artist)
24) Kenny Bartram (Stunts)
25) Richard Kitting (Sound Re-Recording Mixer)
26) Steven Quale (Second Unit Director of Photography)
27) Steven Quale (Second Unit Director)
28) Doug Coleman (Stunt Coordinator)
29) Terri Douglas (ADR Voice Casting)
30) Beau Borders (Sound Re-Recording Mixer)
31) Tom Rice (Executive Producer)
32) David Crank (Production Design)
33) George A. Lara (Foley Mixer)
34) Luke Gibleon (Foley Editor)
35) Niko Tavernise (Still Photographer)
36) Aaron L. Gilbert (Executive Producer)
37) Mike Chambers (Visual Effects Producer)
38) Tristan Paris Bourne (Set Designer)
39) Ben Nearn (Executive Producer)
40) Luca Kouimelis (Script Supervisor)
41) Markus Czyzewski (Editor)
42) Suzanne M.B. Chambliss (Set Costumer)
43) Tom Frohling (Supervising Art Director)
44) Cosmas A. Demetriou (Set Designer)
45) John Casey (Costume Supervisor)
46) Paul Timothy Carden (Dialogue Editor)
47) Nathan McGuinness (Visual Effects Supervisor)
48) Meagan Lewis (Local Casting)
49) Sandra Algood (Costumer)
50) Jon Title (Sound Designer)
51) Judy Chin (Makeup Department Head)
52) Christian P. Minkler (Sound Re-Recording Mixer)
53) George Billinger III (Steadicam Operator)
54) George Billinger III ("B" Camera Operator)
55) Jason Cloth (Executive Producer)
56) Ann Scibelli (Sound Designer)
57) Aquiles Montalvo (Location Manager)
58) Michael Minkler (Supervising Sound Editor)
59) Michael Minkler (Sound Re-Recording Mixer)
60) Drew Guajardo (Assistant Property Master)
61) Michelle Pazer (Dialogue Editor)
62) Shedrick Nellon (Assistant Location Manager)
63) Christine Fennell (Hair Department Head)
64) Brian A. Waits (Set Designer)
65) Angela Claverie (Music Editor)
66) Jeff Sawyer (Sound Effects Editor)
67) Edward J. Borasch Jr (Property Master)
68) Jason King (Sound Effects Editor)
69) Yves De Bono (Special Effects Supervisor)
70) Dave McMoyler (ADR Supervisor)
71) Hope Slepak (Costume Supervisor)
72) Pernell L. Salinas (First Assistant Sound Editor)
73) Willie D. Partin (Transportation Captain)
74) Richard Blankenship (Construction Coordinator)
75) Bob Bates (Chief Lighting Technician)
76) Warren Shaw (Supervising Sound Editor)
77) Robert McGee (ADR Voice Casting)
78) Deva Anderson (Music Supervisor)
79) Lauren Rosenbloom (Art Direction)
80) Michael Miller (ADR Mixer)
81) David Wyman (Sound Mixer)
82) Don Devine ("A" Camera Operator)
83) Hank Langlois (Set Decoration Buyer)
84) John McLaughlin (Transportation Coordinator)
85) Rachael M. Roth (Unit Publicist)
86) Nori Chia (Co-Producer)
87) Milan Popelka (Executive Producer)
88) Aaron Matthews (Stunts)
89) Hunter Baxley (Stunts)
90) Vicente Parada (Costumer)
91) Eric Ulbrich (Drone Cinematographer)
92) Carmen Morrow (First Assistant Editor)
93) Stacey Perry (Makeup Artist)
94) Robert J. Babin (Key Grip)
95) Michael Yahn (Stunts)
96) Jeff Brockton (Stunts)
97) Krista Guggia (Key Costumer)
98) Allen Robinson (Stunts)
99) Michael Charbonnet (First Assistant "A" Camera)
100) Adam Horwitz (Stunts)
101) Courtney Jarrell (Key Makeup Artist)
102) Tyler Galpin (Stunts)
103) Bryan Smaller (Colorist)
104) John Arbuckle (Marine Coordinator)
105) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
106) Deirdre Peterson (Location Coordinator)
107) John Mullin (Assistant Editor)
108) Richard McConnell (Executive Producer)
109) Ryosuke Kawanaka (First Assistant "B" Camera)
110) Jonathan Robinson (Second Assistant "A" Camera)
111) Wyatt Bartlett (Costumer)
112) Molly Rose (Casting Associate)
113) Alison Cohen (Executive Producer)
114) David Tichauer (Dialogue Editor)
115) Luke Porterfield (Best Boy Grip)
116) Christine Park (Assistant Editor)
117) Ryland Witten-Smith (Dolly Grip)
118) Preston Schrag (Stunts)
119) Ben Wolcott (Graphic Designer)
120) Adam Hochfeld (Extras Casting)
121) Mary Huber (Extras Casting)
122) Peggy Donovan (Set Costumer)
123) Anjay Nagpal (Executive Producer)
124) Chris J. Fanguy (Stunts)
125) Brian Becnel (Set Decoration Buyer)
126) Betsy Lindell (Boom Operator)
127) Matt Cipro (Stunts)
128) John Semedik (Production Accountant)
129) Alex Zhang (Executive Producer)
130) Mary Ashton Honore (Makeup Artist)
131) Ty Landry (Set Dresser)
132) Lydia Lucente (Art Department Coordinator)
133) Tommy Wilson (Leadman)
134) Allie Battle (Set Dresser)
135) Trey Capdevielle (Set Dresser)
136) Leo Kukuy (Set Dresser)
137) David May (Set Dresser)
138) Taylor Fenno (Second Assistant "B" Camera)
139) Bekah Frient (Costumer)
140) Megan McAfee (Costumer)
141) Emily Stegeman (Key Hair Stylist)
142) Matthew Malsbury (Dolly Grip)
143) Blossom Peters (Extras Casting)
144) Kristy Choo (Production Coordinator)
145) Rieve Stanford (Production Secretary)
146) Beatriz Madrigal (Payroll Accountant)
147) Brian Kay (Transportation Captain)
148) Aaron Cohan (Drone Pilot)
149) Mark Patch (Visual Effects Coordinator)
150) Mack Robinson (Visual Effects Coordinator)
151) Michael McHalffey (Visual Effects Coordinator)
152) Aviv Bar-Ami (VFX Artist)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish