47 samuray - Uzbek Tilida

Yuklab olish
47 samuray

Kino tavsifi
47 samuray - Hamma tomonidan xiyonat qilingan, qullikka sotilgan, qasos olish uchun taqdir tanlagan sirli sargardon o'limga qarshi chiqqan 47 jangchidan biriga aylanadi. Boshqa dunyodan kelib, u taqiqlangan sevgisini himoya qilish uchun qorong'u kuchlarga qarshi ko'tariladi.

Таинственный странник, преданный всеми, проданный в рабство, избранный судьбой вершить месть, станет одним из 47 воинов, бросивших вызов смерти. Явившись из другого мира, он восстанет против темных сил, чтобы защитить свою запретную любовь.

Roles of actors:
1) Keanu Reeves (Kai)
2) Hiroyuki Sanada (Kuranosuke Ôishi)
3) Ko Shibasaki (Mika)
4) Tadanobu Asano (Lord Kira)
5) Min Tanaka (Lord Asano)
6) Rinko Kikuchi (Witch)
7) Jin Akanishi (Chikara)
8) Masayoshi Haneda (Yasuno)
9) Hiroshi Sogabe (Hazama)
10) Takato Yonemoto (Basho)
11) Shû Nakajima (Horibe)
12) Hiroshi Yamada (Hara)
13) Cary-Hiroyuki Tagawa (Shogun Tsunayoshi)
14) Tanroh Ishida (Shogun's Adjutant)
15) Yorick van Wageningen (Kapitan)
16) Ron Bottitta (Narrator)
17) Natsuki Kunimoto (Riku)
18) Togo Igawa (Tengu Lord)
19) Akira Koieyama (Kira's Spy)
20) Haruka Abe (Mika's Handmaiden)
21) Clyde Kusatsu (Drunk Official)
22) Junichi Kajioka (Guard)
23) Masashi Fujimoto (Lead Soldier)
24) Neil Fingleton (Lovecraftian Samurai)
25) Rick Genest (Foreman)
26) Masayuki Deai (Isogai)


People who worked on the film:
1) Eric McLeod (Producer)
2) Denise Chamian (Casting)
3) John Mathieson (Cinematography)
4) Stuart Baird (Editor)
5) Priscilla John (Casting)
6) Penny Rose (Costume Design)
7) Leslie Tomkins (Art Direction)
8) Pamela Abdy (Producer)
9) Elli Griff (Set Decoration)
10) Daniel Laurie (Dialogue Editor)
11) Robert Cowper (Art Direction)
12) Scott Stuber (Producer)
13) Jan Roelfs (Production Design)
14) Ilan Eshkeri (Music)
15) Stuart Rose (Art Direction)
16) Walter Hamada (Screenstory)
17) Chris Morgan (Screenplay)
18) Chris Morgan (Screenstory)
19) Hossein Amini (Screenplay)
20) David Allday (Art Direction)
21) Graeme Purdy (Property Master)
22) Rohan Harris (Scenic Artist)
23) Carl Rinsch (Director)
24) Matthias Gohl (Music Score Producer)
25) Alain Lalanne (Visual Effects Producer)
26) Gavin Fitch (Assistant Art Director)
27) Ania Kamieniecki-O'Hare (Casting)
28) Charlotte Finlay (Costume Supervisor)
29) Gary Freeman (Supervising Art Director)
30) John Chichester (Art Direction)
31) Nicolas Aithadi (Visual Effects Supervisor)
32) Gary Jopling (Assistant Art Director)
33) Dan O'Connell (Foley)
34) Kevin Cross (Set Designer)
35) A. Todd Holland (Set Designer)
36) Sarah Swick (Visual Effects Producer)
37) Kevin O’Connell (Sound Re-Recording Mixer)
38) Dean Covill (Sound Designer)
39) Dean Covill (Sound Re-Recording Mixer)
40) Masako Masuda (Set Designer)
41) Zoltán Kiss (Sculptor)
42) Claudia Kossik (Transportation Coordinator)
43) Laszlo Rorariusz (Location Manager)
44) Fay Greene (Art Direction)
45) Guy Bradley (Assistant Art Director)
46) Zoltán Tóth (Construction Coordinator)
47) László Szirmai (Assistant Art Director)
48) Slemer Karolina (Art Department Coordinator)
49) Jennifer Lewicki (Art Department Coordinator)
50) Miranda Diamond (Set Designer)
51) David Doran (Set Designer)
52) Suzanna Smith (Set Designer)
53) Codrina Spataru (Sculptor)
54) Tim Nielsen (Supervising Sound Editor)
55) Frank A. Montaño (Sound Re-Recording Mixer)
56) Jon Taylor (Sound Re-Recording Mixer)
57) Jay Barton (Visual Effects Supervisor)
58) Justin Denton (Visual Effects Supervisor)
59) Allan Magled (Visual Effects Supervisor)
60) Christian Manz (Visual Effects Supervisor)
61) Michael Mulholland (Visual Effects Supervisor)
62) Tom Woodall (Visual Effects Editor)
63) Garv Thorp (Visual Effects Producer)
64) Lena Scanlan (Visual Effects Producer)
65) Tom Partridge (Visual Effects Editor)
66) Elise Butt (Visual Effects Editor)
67) Stuart M. Ellis (Supervising Animator)
68) Rachel Chrisp (Set Costumer)
69) Ildikó Fogt (Set Costumer)
70) Ian Foweraker (Set Costumer)
71) Philip Goldsworthy (Set Costumer)
72) Kenneth Karman (Music Editor)
73) Julie Pearce (Music Editor)
74) Dean Burtenshaw (Transportation Coordinator)
75) Rudolf András (Location Manager)
76) Bobby White (Dialect Coach)
77) Olivia Pickford (Choreographer)
78) Brian C. Hirono (Dialect Coach)
79) Jamie Kemp (Chef)
80) Nadia Stacey (Other)
81) Erik Classen (VFX Artist)
82) Andrew Brown (Conductor)
83) Brian N. Bentley (Compositors)
84) James Baker (Visual Effects)
85) Chris Fenton (Executive Producer)
86) Sara Desmond (Production Supervisor)
87) Géza Kovács (Stunts)
88) Stephen McLaughlin (Music Score Producer)
89) Kôichi Funayama (Stunts)
90) Ken Goto (Stunts)
91) Nobuyuki Obikane (Stunts)
92) Masahito Okamoto (Stunts)
93) Kazuyuki Okayama (Stunts)
94) Kazuhiko Ozaki (Stunts)
95) Yoshimitsu Tada (Stunts)
96) Hiroki Takano (Stunts)
97) Ryo Tanaka (Stunts)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish