O'g'rilar Armiyasi (Talonchilar) - Uzbek Tilida

O'g'rilar Armiyasi (Talonchilar)
Kino tavsifi

Kamtarin bank xodimi Diterning hayoti, sirli notanish odam uni butun Yevropa bo‘ylab o‘tib bo‘lmas seyflarni buzib kirishga qaror qilgan Interpol tomonidan eng ko‘p qidirilayotgan jinoyatchilar jamoasiga taklif qilganida keskin o‘zgaradi.

Жизнь скромного банковского служащего Дитера круто меняется, когда таинственная незнакомка приглашает его в команду самых разыскиваемых Интерполом преступников, решивших взломать неприступные сейфы по всей Европе.

Roles of actors:
1) Matthias Schweighöfer (Ludwig Dieter)
2) Nathalie Emmanuel (Gwendoline)
3) Ruby O. Fee (Korina)
4) Stuart Martin (Brad Cage)
5) Guz Khan (Rolph)
6) Jonathan Cohen (Delacroix)
7) Noémie Nakai (Beatrix)
8) Christian Steyer (Hans Wagner)
9) Dan Bradford (Big Tough Guy)
10) Tonya Graves (Basement McGee)
11) Trent Garrett (Mr. Cool Guy)
12) Barbara Meier (Lucy)
13) Ephraim Goldin (Competitor #4)
14) Melanie Rada (Competitor #5)
16) Samira Mekibes Meza (Competitor #7)
17) Charlie McGuire (Competitor #8)
18) Trish Osmond (Bank Employee Inge)
19) Pavel Gajdoš (Barista)
20) Hana Frejková (Old Lady)
21) Peter Hosking (Old Security Guard Joe)
22) Rebecca Connolly (Old Lady Teller)
24) Ian Willoughby (Sad Manager)
25) Andreas Nowak (Tom CM)
26) Lukáš Duy Anh Tran (Techie)
27) Jim High (Rooftop Agent 1)
29) Michael Pitthan (Bank Manager)
30) Kateřina Pindejová (Teller)
32) Zdeněk Dvořáček (Armed Guard #2)
33) Jenn Kirk (Another Teller)
35) Zdeněk Pecháček (Old Security Guard)
37) Tigran Hovakimyan (Local Cop)
38) Paul Coltofeanu (Driver)
39) David Bowles (Backup)
40) Fanette Ronjat (Floor Manager)
41) Jeff Fritz (Another Employee)
42) Garrett Marcantel (Rooftop Agent #2 Bob)
43) Peter Stehlík (Rooftop Agent #3)
44) Jonáš Petřík (Interpol Agent #1)
45) Petr Kotík (Interpol Agent #2)
46) Dunja Hayali (German News Anchor)
48) Lucie Grün (Mother)
49) Daniel Vano (Korina's Brother 5y/o)
50) Ondřej Vetchý (Strong Kid)
51) Samba Goldin (Teenage Boy)
52) John Bubniak (Douchey Young Guy Chris)
54) Amy Huck (Lady Café)
55) Ted Otis (Snob)
56) Jan Nemejovský (Old Gun Guy)
57) Damian Odess-Gillett (Salesclerk)
58) Michaela Pospíšilová (Young Couple Female)
59) Tim Otis (Young Couple Male)
60) Bob Boudreaux (Reporter Gil Pedretti)
61) Leonard Treyde (Young Dieter 12y/o)
62) Jasmina Peña Milian (Gwendoline 6y/o)
63) Nandi Sawyers-Hudson (Gwendoline 16y/o)
64) Violina Maria Rostami (Korina 10-12y/o)
65) David Dvorščík (Brad 11y/o)
66) Sinéad Phelps (Woman With Bike and Grey Helmet)
67) Hiroyuki Sanada (Bly Tanaka (archive footage))
68) Dave Bautista (Scott Ward (archive footage))
69) Ana de la Reguera (María Cruz (archive footage))


People who worked on the film:
1) Hans Zimmer (Original Music Composer)
2) Alexander Berner (Editor)
3) Martin Vačkář (Art Direction)
4) Martin Vačkář (Supervising Art Director)
5) Zack Snyder (Producer)
6) Zack Snyder (Story)
7) Matthias Schweighöfer (Director)
8) Matthias Schweighöfer (Producer)
9) Bernhard Jasper (Director of Photography)
10) Frank Kusche (Executive Producer)
11) Christian Eisele (Production Design)
12) Dan Maag (Producer)
13) Wesley Coller (Producer)
14) Deborah Snyder (Producer)
15) Ralph Kaechele (Second Unit Director of Photography)
16) Ralph Kaechele (Second Unit Director)
17) Steve Mazzaro (Original Music Composer)
18) Christian Angermayer (Executive Producer)
19) Kurt Van Der Basch (Storyboard Artist)
20) Deborah Chambers (Set Decoration)
21) René Stejskal (Prosthetic Designer)
22) René Stejskal (Prosthetic Makeup Artist)
23) Viktor Prášil (Sound Mixer)
24) Viktor Prášil (Production Sound Mixer)
25) Jiří Husák (Unit Manager)
26) Gregory D. Liegey (Visual Effects Supervisor)
27) Tim Cavagin (Sound Re-Recording Mixer)
28) Marek Svitek (Stunts)
29) Marek Svitek (Stunt Coordinator)
30) Jakub Dvorak (Second Unit First Assistant Director)
31) Maya Kvetny (Casting)
32) Michael Scheel (Line Producer)
33) Kate Ringsell (Casting)
34) Klemens Hallmann (Executive Producer)
35) Miroslav Lhotka (Utility Stunts)
36) Miroslav Lhotka (Stunt Double)
37) Miroslav Pavlík (First Assistant Camera)
38) Cassandra Barbour (Clearances Coordinator)
39) Stefan Busch (Supervising Sound Editor)
40) Kevin Carter (Contact Lens Painter)
41) Johanna Ragwitz (Extras Casting)
42) Lenka Likarova (Visual Effects Producer)
43) Jindřich Klaus (Utility Stunts)
44) Misha Bukowski (Producer)
45) Matthew Rugetti (Second Unit Director)
46) Jan Blahák (Utility Stunts)
47) Monika Hrichova (Key Costumer)
48) Adele Firth (Hair Designer)
49) Karel Stýblo (Property Master)
50) Pavel Proisl (Key Grip)
51) Max Walsh (Sound Re-Recording Mixer)
52) Lukas Lehoucka (Leadman)
53) Dan Kuska (Transportation Coordinator)
54) Silke Engelhardt (Script Supervisor)
55) Martin Dolezal (Visual Effects Supervisor)
56) Stephanie Portnoy Porter (Costume Design)
57) Shay Hatten (Screenplay)
58) Shay Hatten (Story)
59) Veronika Lencová (Production Manager)
60) Nicole Haeussermann (Clearances Coordinator)
61) Pavel Vojtisek (Assistant Art Director)
62) Josef Jelínek (Stunt Coordinator)
63) Shakir Hafoudh (First Assistant Director)
64) Marketa Magerova (Second Assistant Director)
65) Petra Vencelidesová (Assistant Set Decoration)
66) Jan Cajzl (Third Assistant Director)
67) Marie Strnadová (Assistant Art Director)
68) Jan R. Martin (Unit Production Manager)
69) Anna Mayerová (Assistant Art Director)
70) Jan Louma (Digital Imaging Technician)
71) Stanislav Honzik (Still Photographer)
72) Marc-André Gerke (Production Assistant)
73) Lukas Kuchar (Utility Sound)
74) Ondrej Vondrácek (Boom Operator)
75) Yvonne Höft (Production Accountant)
76) Vendy Vosatkova (Set Costumer)
77) David Koubik (Dailies Manager) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.