Janob Bin ta'tilga chiqdi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Janob Bin ta'tilga chiqdi
  • Kino nomi: Janob Bin ta'tilga chiqdi (Мистер Бин на отдыхе)
  • Joylandi: 18.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2007
  • Davomiyligi: 1 soat. 30 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Komediya , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Janob Bin Fransiyaning janubiga ta’tilga jo‘nab, hamma joyda o‘z sarguzashtlarining yorqin izlarini qoldiradi. Klumsi va kambag'al, janob Bin o'zining muvaffaqiyatsizliklari haqida havaskor video suratga oladi va u hatto Kann kinofestivalining katta ekranida ham ko'rsatishga muvaffaq bo'ladi.

Мистер Бин отправляется на отдых на юг Франции, оставляя за собой повсюду яркие следы своих приключений. Недотепа и бедолага, мистер Бин снимает о своих неудачах любительский видеофильм, который умудряется даже показать на большом экране Каннского фестиваля.

Roles of actors:
1) Rowan Atkinson (Mr. Bean)
2) Steve Pemberton (Vicar)
3) Maxim Baldry (Stepan)
4) Emma de Caunes (Sabine)
5) Willem Dafoe (Carson Clay)
6) Karel Roden (Emil)
7) Jean Rochefort (Maître d'hôtel)
8) Michel Winogradoff (Pyrotechnician)
9) Adrien Rodrigue (Busker Violin)
10) Bams Betga-Tchouni (Busker Singer)
11) Julie Fournier (Emil's Wife)
12) Julie Ferrier (First AD)
13) Lily Atkinson (Lily at the Stereo)
14) Preston Nyman (Boy with Train)
15) Sharlit Deyzac (Buffet Attendant)
16) Francois Touch (Busker Accordion)
17) Arsène Mosca (Traffic Controller)
18) Stéphane Debac (Traffic Controller)
19) Philippe Spall (French Journalist)
20) Pascal Jounier (Tipsy Man)
21) Emmanuelle Cosso (Hairdresser Woman)
22) Francis Coffinet (Undertaker)
23) Catherine Hosmalin (Ticket Inspector)
24) Zazie Delem (Woman on Bench)
25) Anthony Morabito (Man in Toilet)
26) Adilson Monteiro (Busker Percussion)
27) Michel Estrade (Busker Trumpet)
28) Stefane Mellino (Busker Guitar)
29) Francois Chanut (Busker Double Bass)
30) Fabien Arnaud (Busker Banjo)
31) Evelyne Guyon (Busker Saxophone)
32) Francois Roche (Busker Trombone)
33) Louis Gomis (Busker DJ)
34) Gilles Gaston-Dreyfus (Station Master)
35) Flaminia Cinque (Hotel Maid)
36) Urbain Cancelier (Bus Driver)
37) Dimitri Radochevitch (Chicken Farmer)
38) Luc-Antoine Salmont (Man on Mobilette)
39) Nicolas Bridet (Second AD)
40) Nathalie Levy-Lang (Costume Woman)
41) Antoine de Caunes (Anchorman)
42) Julien Cottereau (Pyrotechnician)
43) Éric Naggar (Suicidal Man)
44) Ian Porter (Newsreader)
45) Anthony Paliotti (Policeman)
46) Nader Boussandel (Policeman)
47) Bak (Red Carpet Security Man)
48) Bachir Allouane (Burly Security Man)
49) Clint Dyer (Luther)
50) Christopher Sciueref (Suited Criminal)
51) James Kavaz (Suited Criminal)


People who worked on the film:
1) Tim Bevan (Producer)
2) Eric Fellner (Producer)
3) Philippe Turlure (Set Decoration)
4) Debra Hayward (Co-Producer)
5) Liza Chasin (Co-Producer)
6) Steve Bendelack (Director)
7) Robin Driscoll (Screenplay)
8) Simon McBurney (Executive Producer)
9) Simon McBurney (Story)
10) Hamish McColl (Screenplay)
11) Peter Bennett-Jones (Producer)
12) Baz Irvine (Director of Photography)
13) Tony Cranstoun (Editor)
14) Nina Gold (Casting)
15) Michael Carlin (Production Design)
16) Irène Jordi (Makeup Artist)
17) Frédérique Arguello (Makeup Artist)
18) Gerard Loret (Sound Editor)
19) Steven Price (Music Editor)
20) Philippe Hubin (Special Effects)
21) Jean-Christophe Magnaud (Special Effects Coordinator)
22) Scott Chambers (Visual Effects)
23) Patrick Cauderlier (Stunt Coordinator)
24) Rémi Canaple (Stunts)
25) Howard Goodall (Music)
26) Juliette Ménager (Casting)
27) Pierre-Yves Gayraud (Costume Design)
28) Karen Wakefield (Supervising Art Director)
29) Franck Schwarz (Art Direction)
30) Giles Keyte (Still Photographer)
31) Caroline Hewitt (Co-Producer)
32) Andrew Stirk (Sound Re-Recording Mixer)
33) Nick Angel (Music Supervisor)
34) Jean-Marie Blondel (Production Sound Mixer)
35) Veronique Bosle (Makeup & Hair)
36) Claire Chanat (Assistant Costume Designer)
37) Matt Willis (Theme Song Performance)
38) Richard Curtis (Executive Producer)
39) Philippe Ciompi (Sound Effects Editor)
40) Jason Swanscott (Foley Artist)
41) Barnaby Smyth (Foley Recordist)
42) Jeanette Haley (Post Production Supervisor)
43) Jack Stew (Foley Artist)
44) Andrea King (Foley Artist)
45) Melissa Lake (Foley Artist)
46) Rachel Corlet-Soulier (Script Supervisor)
47) Nathalie Anselme (Transportation Coordinator)
48) Bernard O'Reilly (Supervising Sound Editor)
49) Dan Johnson (Additional Sound Re-Recording Mixer)
50) Emma Davie (Unit Publicist)
51) Philip Sindall (Camera Operator)
52) Lee Walters (Gaffer)
53) Susan French (ADR Editor)
54) Raphaël Benoliel (Line Producer)
55) Antonin Gendre (Key Grip)
56) Carole Reinhard (Second Assistant Director)
57) Steve F. Price (Music Editor)
58) Stuart Bagshaw (Foley Editor)
59) Gil Allan (Makeup Artist)
60) Charlie Knight (Set Costumer)
61) Antoine Lienhard (Gaffer)
62) Keith Marriner (Supervising Dialogue Editor)
63) Gilles Laboulandine (Construction Manager)
64) Denis Frezet (Transportation Captain)
65) James Canal (First Assistant Director)
66) Kirsten Lane (Music Consultant)
67) Armel Gourvennec (Second Assistant Director)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish