O'rgimchak makri - Uzbek Tilida

Yuklab olish
O'rgimchak makri

Kino tavsifi
Senator Rouzning qizi Megan elita maktabidan o'g'irlab ketilgan. Jinoyatchi asl shaxs bo'lib chiqdi, ular kam: u o'zining munosib to'lovini xotirjam kutish o'rniga, politsiya bilan xavfli o'yin o'ynashni boshlaydi, uning asosiy ishtirokchilari doktor Aleks Kross va Jez Flanigan, uning maktabni qo'riqlayotgan maxfiy xizmatdan yangi hamkor.

Из элитной школы похищают девочку Меган, дочь сенатора Роуза. Преступник оказывается оригиналом, каких мало: вместо того чтобы спокойно дождаться своего заслуженного выкупа, он начинает играть с полицией в опасную игру, основными участниками которой становятся доктор Алекс Кросс и Джез Флэниган, его новая напарница из секретной службы, охранявшей школу.

Roles of actors:
1) Morgan Freeman (Alex Cross)
2) Monica Potter (Jezzie Flannigan)
3) Michael Wincott (Gary Soneji)
4) Dylan Baker (Ollie McArthur)
5) Mika Boorem (Megan Rose)
6) Anton Yelchin (Dimitri Starodubov)
7) Kim Hawthorne (Agent Hickey)
8) Jay O. Sanders (Kyle Craig)
9) Billy Burke (Ben Devine)
10) Michael Moriarty (Senator Hank Rose)
11) Penelope Ann Miller (Elizabeth Rose)
12) Anna Maria Horsford (Vickie)
13) Scott Heindl (Floyd the Fisherman)
14) Christopher Shyer (Jim)
15) Jill Teed (Tracie)
16) Ian Marsh (Sam)
17) Raoul Ganeev (Bodyguard)
18) Samantha Ferris (Mrs. Hume)
19) Ocean Hellman (Amy Masterson)
20) Tom McBeath (Country Chief Cabell)
21) Tamara Taggart (Reporter)
22) Suzette Meyers (Reporter)
23) Brian Arnold (Reporter)
24) Chris Robson (Reporter)
25) Jonathan Walker (Reporter)
26) Debra Donohue (Reporter)
27) Mila Dobrozdravich (Hannah)
28) Aaron Joseph (Kennedy)
29) Ravil Isyanov (Lermontov)
30) Ronin Wong (Medical Examiner)
31) Campbell Lane (Mathias)
32) Charles Andre (Diplomatic Patrol Officer)
33) Claire Riley (News Anchor)
34) Paul Carson (News Anchor)
35) Donna Lysell (News Anchor)
36) Kevin Hayes (News Co-Anchor)
37) Steve Makaj (News Co-Anchor)
38) Nathaniel DeVeaux (Coast Guard Captain)
39) Wynn Hall (Watergate Employee)
40) Charles Andison (McArthur Entourage)
41) Tarie Tennessey (McArthur Entourage)
42) Darryl Scheelar (McArthur Entourage)
43) Craig March (McArthur Entourage)
44) Darryl Dillard (D.C. Policeman)
45) Carter Jahncke (Man Who Can't Answer Phone)
46) Jim Hild (Potentially Evil Guy on Train)


People who worked on the film:
1) Morgan Freeman (Executive Producer)
2) Denise Chamian (Casting)
3) Jerry Goldsmith (Original Music Composer)
4) Marty Hornstein (Executive Producer)
5) Matthew F. Leonetti (Director of Photography)
6) Sanja Milković Hays (Costume Design)
7) Nicolas De Toth (Editor)
8) Neil Travis (Editor)
9) Ida Random (Production Design)
10) David Brown (Producer)
11) Lee Tamahori (Director)
12) Catherine Harper (Foley Artist)
13) Michael Westmore (Prosthetic Makeup Artist)
14) Casey Grant (Production Manager)
15) James Patterson (Novel)
16) Marc Moss (Screenplay)
17) Joe Wizan (Producer)
18) Eric Batut (Sound Designer)
19) Elizabeth Wilcox (Set Decoration)
20) Johnetta Boone (Costume Supervisor)
21) Sandy Cochrane (Art Direction)
22) Melissa R. Stubbs (Stunt Coordinator)
23) Rosalina Da Silva (Makeup Artist)
24) Kelly Zombor (Boom Operator)
25) Stephen Hunter Flick (Supervising Sound Editor)
26) Stan Edmonds (Makeup Department Head)
27) Paul Barry (Second Assistant Director)
28) Kevin Fair (Assistant Director)
29) Chris Jenkins (Sound Re-Recording Mixer)
30) Christine Wilson (Script Supervisor)
31) Frank A. Montaño (Sound Re-Recording Mixer)
32) Joseph Lederer (Still Photographer)
33) John Clothier (Camera Operator)
34) John Clothier (Steadicam Operator)
35) Bruce W. Talamon (Still Photographer)
36) Ian C. Ballard (Hairstylist)
37) Ian C. Ballard (Hair Department Head)
38) Vic Radulich (Dialogue Editor)
39) Lee Berger (Visual Effects Producer)
40) Deena Adair (Hairstylist)
41) Dana Gustafson (Foley Editor)
42) Bill Westenhofer (Visual Effects Supervisor)
43) Michael Hancock (Makeup Artist)
44) Gregory Dewar (Art Department Coordinator)
45) Oscar Mazzola (Art Department Coordinator)
46) Eric Hunsaker (Assistant Art Director)
47) Gwendolyn Margetson (Assistant Art Director)
48) Isabel Bloor (Costume Supervisor)
49) Cam North (First Assistant Camera)
50) Jim Brebner (First Assistant Director)
51) Douglas R. Field ("B" Camera Operator)
52) Elizabeth House (Second Assistant Camera)
53) Bert Terreri (Visual Effects Producer)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish