Qora kiyimli odamlar 3 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Qora kiyimli odamlar 3

Kino tavsifi
Agent Jey chet el zarbasini qaytarishga qodir bo'lgan himoya galaktik qalqoni yo'qligini bilib oladi. Agent Kay uni 1969 yilda o'ldirilgani uchun qurmagan. Agent Jey Yerni va sherigining hayotini saqlab qolish uchun vaqtga sayohat qilishi kerak.

Агент Джей узнает, что никакого защитного галактического щита, способного отразить иноземный удар, не существует. Агент Кей не построил его, потому что был убит в 1969 году. Агент Джей должен совершить путешествие во времени, чтобы спасти Землю и жизнь напарника.

Roles of actors:
1) Will Smith (Agent J)
2) Tommy Lee Jones (Agent K)
3) Josh Brolin (Young Agent K)
4) Jemaine Clement (Boris The Animal)
5) Emma Thompson (Agent O)
6) Michael Stuhlbarg (Griffin)
7) Mike Colter (Colonel)
8) Nicole Scherzinger (Boris's Girlfriend)
9) Michael Chernus (Jeffrey Price)
10) Alice Eve (Young Agent O)
11) David Rasche (Agent X)
12) Keone Young (Mr. Wu)
13) Bill Hader (Andy Warhol)
14) Cayen Martin (Colonel's Son)
15) Clarke Thorell (Prison Guard #1)
16) Adam Mucci (Prison Guard #2)
19) Woodie King Jr. (2012 MIB HQ Guard)
20) Jack O'Connell (1969 MIB HQ Guard)
21) Tobias Segal (1969 MIB Agent #1)
22) Jon Shaver (1969 MIB Agent #2)
23) Gerritt Vandermeer (1969 MIB Agent #3)
24) Alexandra O'Hara (Mom)
25) Violet O'Hara (Little Chocolate Milk Girl)
26) Valence Thomas (Coney Island Hippie)
27) Chloe Sonnenfeld (Coney Island Flower Child)
28) Lanny Flaherty (Obadiah Price)
29) Jonathan O'Hara (MIB Desk Agent)
31) Joseph D'Onofrio (New York Mets Fan #1)
32) Joseph R. Gannascoli (New York Mets Fan #2)
33) Katy Frame (Diner Waitress)
34) Kevin Townley (Funky 60's Dude)
35) Stephen Brian Jones (Guru)
36) Tyler Johnson (Muscle Boy at Happening)
37) Kati Rediger (Muscle Boy's Girlfriend at Happening)
38) Victor Joel Ortiz (Air Force MP #1)
39) Charlie Barnett (Air Force MP #2)
40) Ian Blackman (Car Theft Victim)
41) Jeremy Beiler (Hotel Doorman)
42) Liliane Klein (Screaming Lady on Ferris Wheel)
43) Britt Chandler Johnson (Detained Teenage Alien)
44) Jared Johnston (Neil Armstrong)
45) Ken Arnold (Buzz Aldrin)
46) Jonathan Drew (Michael Collins)
47) Joel Brady (1969 Man in Elevator)
48) David Pittu (Roman The Fabulist)
49) Lenny Venito (Bowling Ball Head)
50) Anthony J. Gallo (Four-Armed Alien)
51) James Martin Kelly (1969 NYPD Cop #1)
52) Will McLaughlin (1969 NYPD Cop #2)
53) Kimmy Suzuki (Mr. Wu's Bartender)
54) Kirk Larsen (Dead Zed)
55) Javier Rivera (Transvestite at Happening)
58) Stephanie Ellis (Young Wife #1 Watching Launch)
59) Ben Mac Brown (Young Husband #1 Watching Launch)
60) Amy Erwitt (Young Wife #2 Watching Launch)
61) Brad Abrell (Worm (voice))
62) Tim Blaney (Worm (voice))
63) Thom Fountain (Worm (voice))
64) Carl J. Johnson (Worm (voice))
65) Will Arnett (Agent AA (uncredited))
66) Jada Pinkett Smith (Party Guest (uncredited))
67) Tony Shalhoub (1969 Newsstand Vendor (uncredited))
68) Alex Ziwak (Prisoner (uncredited))
69) Jason Liles (Feelers / Colussus (uncredited))
70) Jesse Ridgway (Pedestrian (uncredited))
71) Justin Bieber (Alien on TV Monitors (uncredited))


People who worked on the film:
1) Steven Spielberg (Executive Producer)
2) Danny Elfman (Original Music Composer)
3) Bill Abbott (Music Editor)
4) Ellen Chenoweth (Casting)
5) Walter F. Parkes (Producer)
6) Bo Welch (Production Design)
7) Barry Sonnenfeld (Director)
8) Bill Pope (Director of Photography)
9) Wayne Wahrman (Editor)
10) Laurie MacDonald (Producer)
11) Lowell Cunningham (Comic Book)
12) Mary E. Vogt (Costume Design)
13) Chad Waters (Special Effects Makeup Artist)
14) Michael C. Maronna (Electrician)
15) W. Steven Graham (Art Direction)
16) Sharon Smith Holley (Visual Effects Editor)
17) Don Zimmerman (Editor)
18) Rick Baker (Makeup Artist)
19) Susan Bode Tyson (Set Decoration)
20) Mike Maggi (Special Effects Technician)
21) G. Mac Brown (Executive Producer)
22) G. Mac Brown (Unit Production Manager)
23) Debbie Denise (Executive Visual Effects Producer)
24) Ken Ralston (Visual Effects Supervisor)
25) Maya Shimoguchi (Art Direction)
26) Susan Ringo (Thanks)
27) Chris Palermo (Stunts)
28) Michael Fontaine (Special Effects Makeup Artist)
29) Etan Cohen (Screenplay)
30) Carol Cuddy (Unit Production Manager)
31) Donald Tse (Compositor)
32) Steve DeCastro (Stunts)
33) Pierce Austin (Hairstylist)
34) Igor Meglic (Second Unit Director of Photography)
35) Shannon Robert Bowen (Assistant Property Master)
36) Paul A. Levin (Associate Producer)
37) Christien Tinsley (Makeup Artist)
38) Juno J. Ellis (Supervising ADR Editor)
39) Henrik Tamm (Conceptual Illustrator)
40) Jalil Jay Lynch (Stunt Double)
41) Kevin Randleman (Stunts)
42) David Presley (Video Assist Operator)
43) Brick Mason (Storyboard Artist)
44) David Haines (Stand In)
45) Mike Pyle (Stunts)
46) Bart Mixon (Special Effects Makeup Artist)
47) Robert K. Feldmann (Construction Grip)
48) Christine Domaniecki (Makeup Artist)
49) Jeremy Knaster (Lighting Technician)
50) Kevin Pierce (Compositor)
51) Rick Mischel (Executive Visual Effects Producer)
52) Philippe Vonlanthen (Stand In)
53) Bernadette Mazur (Makeup Department Head)
54) Doug Coleman (Stunt Coordinator)
55) Simon Crane (Stunt Coordinator)
56) Simon Crane (Second Unit Director)
57) Tim O'Connor (Additional Production Assistant)
58) Judy Murdock (Makeup Artist)
59) Marcus Young (Stunts)
60) Christopher Gordon (Stunts)
61) Isaac Gabaeff (Props)
62) Christopher Heikel (Electrician)
63) Peter F. Kurland (Production Sound Mixer)
64) Anthony Buckner (Production Assistant)
65) Barbara Harris (ADR Voice Casting)
66) Rick Wentworth (Conductor)
67) Dawn Noel (Stunts)
68) Ryan Webb (Props)
69) Dianne Chadwick (Graphic Designer)
70) Ronald Scott Maestri (Stand In)
71) Kevin Loo (Set Designer)
72) Raj Rihal (Concept Artist)
73) Terry Jackson (Stunts)
74) Paul Molnar (Makeup Artist)
75) Bruce White (Musician)
76) Jim Wilkey (Stunts)
77) Bobby Beckles (Stunts)
78) George Doering (Musician)
79) Carmia Marshall (Set Costumer)
80) Caspar von Winterfeldt (Finance)
81) Deborah Giarratana (Executive Visual Effects Producer)
82) Kasra Farahani (Art Direction)
83) Erika Abberton (Additional Hairstylist)
84) Hamilton Longyear (Second Assistant "B" Camera)
85) Hiroshi Mori (Pre-Visualization Supervisor)
86) Alexios Chrysikos (Art Department Production Assistant)
87) Donna Maloney (Costume Supervisor)
88) Raquel Cedar (Art Department Production Assistant)
89) Max Sherwood (Assistant Property Master)
90) Derrick Hammond (Production Assistant)
91) Mike Smithson (Makeup Artist)
92) Robin Harlan (Foley Artist)
93) Kim Richey (Props)
94) Michael Li (Stunts)
95) Jessica Panuccio (Set Dresser)
96) Randy Singer (Foley Mixer)
97) Mark Norby (Stunts)
98) Matt Rose (Key Makeup Artist)
99) Margaret Prentice (Prosthetic Makeup Artist)
100) Stephen M. Kelley (Special Effects Makeup Artist)
101) Christian Cordella (Costume Illustrator)
102) Vincent Schicchi (Special Effects Makeup Artist)
103) David Presto (Special Effects Makeup Artist)
104) Jared Burke (Stunts)
105) Kiante Elam (Stunts)
106) Monica Hada (Post-Production Manager)
107) Robert Barnett (Scenic Artist)
108) Colin Brantley (Scenic Artist)
109) Kathryn C. McGinnis (Scenic Artist)
110) Nicole Greenbaum (Costume Supervisor)
111) Patrick Finley (VFX Artist)
112) Silke Matzpohl (Thanks)
113) Clint Wallace (Set Designer)
114) Robert Troy (Dialogue Editor)
115) Hamilton Sterling (Sound Effects Editor)
116) Sarah Monat (Foley Artist)
117) Randall L. Johnson (Boom Operator)
118) Drew Leary (Stunts)
119) Guy T. Wiedmann (Visual Effects Editor)
120) Scott Getzinger (Property Master)
121) C. Scott Baker (Assistant Art Director)
122) Joseph Hiura (Set Designer)
123) Doug Harlocker (Property Master)
124) Pablo Ferro (Title Designer)
125) Mathias Frodin (Digital Compositor)
126) Richard Bloom (Assistant Art Director)
127) Jamie Hardt (Sound Effects Editor)
128) Bernard Weiser (Sound Effects Editor)
129) Ray McIntyre Jr. (Visual Effects Supervisor)
130) Paul N.J. Ottosson (Sound Designer)
131) Paul N.J. Ottosson (Supervising Sound Editor)
132) Paul N.J. Ottosson (Sound Re-Recording Mixer)
133) Stephen Lawes (Creative Director)
134) Mary Bailey (Script Supervisor)
135) David Meyer (Art Department Production Assistant)
136) Julia Neighly (Visual Effects Producer)
137) Christopher Kay (Scenic Artist)
138) Bruce Lee Gross (Leadman)
139) Stephen Pardee (Textile Artist)
140) Joel Thompson (Visual Effects Editor)
141) Tom Fleischman (Sound Re-Recording Mixer)
142) Jon Cowley (Visual Effects Supervisor)
143) Joyce Cox (Visual Effects Producer)
144) Joyce Cox (Co-Producer)
145) Bill O'Leary (Gaffer)
146) Yoichi Art Sakamoto (Special Effects Makeup Artist)
147) Jordu Schell (Sculptor)
148) Christine Fennell (Key Hair Stylist)
149) Marion Kolsby (Assistant Art Director)
150) Kent Blocher (Assistant Editor)
151) Frances Fiore (Unit Publicist)
152) Robert T. Striem (Location Manager)
153) John Kreidman (Digital Producer)
154) Michael Diersing (Construction Coordinator)
155) Dennis S. Sands (Scoring Mixer)
156) Kee-Suk 'Ken' Hahn (Digital Effects Supervisor)
157) Jay Redd (Visual Effects Supervisor)
158) Michael Dillon (Digital Intermediate Producer)
159) Joseph Farulla (Makeup Artist)
160) Denise Okimoto (Music Editor)
161) Kevin Zack (Special Effects Technician)
162) Jonathan Hook (Location Manager)
163) Jason Hayes (Hairstylist)
164) Jason Hayes (Wig Designer)
165) James Simcik (ADR Editor)
166) Erik Knight (Art Department Coordinator)
167) Randy James Beckman (Stunts)
168) Shome Dasgupta (Visual Effects Producer)
169) Nito Larioza (Stunts)
170) Jim McConkey (Steadicam Operator)
171) Jim McConkey ("A" Camera Operator)
172) Tully Summers (Conceptual Design)
173) Nancy St. John (Executive Visual Effects Producer)
174) Greg ten Bosch (Sound Effects Editor)
175) Doug Appleton (Animation)
176) John LePore (Lead Animator)
177) Andrew Paulus (Animation)
178) David Seager (CG Supervisor)
179) Ryan Delaney (Visual Effects Coordinator)
180) Hugo Dominguez (VFX Artist)
181) Kelly Porter (Costumer)
182) Stephen Barth (Scenic Artist)
183) Monica Russell (Costumer)
184) Howard London (ADR Mixer)
185) Sacha Quarles (Hair Department Head)
186) Wilson Webb (Still Photographer)
187) Takashi Takeoka (Digital Compositor)
188) Rob Tode (Stand In)
189) Dhirendra Chhatpar (Stereoscopic Editor)
190) Dane Wilson (Carpenter)
191) Oz Gani (Animation)
192) Chris McGaw (Animation)
193) Shaun Lowry (Grip)
194) Steve Cady (Animation)
195) Antoine Durr (Visual Effects Technical Director)
196) Jeff Lin (Animation)
197) Daniel Erickson (Camera Technician)
198) Josh Roth (Assistant Property Master)
199) Craig Shoji (Concept Artist)
200) Bruce Y. Kuroyama (Pyrotechnician)
201) Rockey Dickey Jr. (Stunts)
202) Eliza Coleman (Stunts)
203) Richie Ford (Rigging Gaffer)
204) Amy Lu (Senior Animator)
205) Paul Singh (Assistant Location Manager)
206) Jamie Hallett (Compositing Lead)
207) Makana Sylva (Compositor)
208) Allison Hall (Extras Casting)
209) Ben Katz (Additional Production Assistant)
210) Scott Hersh (Makeup Artist)
211) Daniel Stevens (Stunts)
212) Roland Blancaflor (Special Effects Technician)
213) Peter Bulavinetz (Construction Grip)
214) Louis Petraglia (Rigging Gaffer)
215) Eric Boncher (Gaffer)
216) Tim Gallin (Stunts)
217) Susan Schectar (Hairstylist)
218) Stephen Prouty (Special Effects Makeup Artist)
219) Crystal Thompson (Costumer)
220) Mark Hawker (Special Effects Supervisor)
221) Jeff Ogg (Special Effects Technician)
222) Laura Frecon (Assistant Costume Designer)
223) Mary Anne Spano (Assistant Makeup Artist)
224) Robert Fama (Hair Department Head)
225) Samuel Jørgensen (Digital Compositor)
226) Brian Durham (Set Dresser)
227) Amber Jordyn (Costumer)
228) Amelia Rasche McCarthy (Casting Associate)
229) J.C. Brotherhood (Special Effects Technician)
230) Greg Luntzel (First Assistant Camera)
231) Bob Finley III (Chief Lighting Technician)
232) Karl Frankenfield (Production Assistant)
233) Mark Fichera (Stunts)
234) Craig Striano (Techno Crane Operator)
235) Al Lewis (Set Dresser)
236) James Boniece (Key Rigging Grip)
237) Edgardo Simone (Orchestrator)
238) Brian Bishop (Rigging Grip)
239) Pete Anthony (Conductor)
240) Marc Scizak (Stunts)
241) Mark Pappas (Foley Editor)
242) James Cappello (Construction Foreman)
243) Chris Cenatiempo (Stunts)
244) Chris Tost (Animation)
245) Mark Hagerman (Production Coordinator)
246) Kelly Solomon (Art Department Coordinator)
247) Rachel Faith Hanson (Visual Effects Coordinator)
248) Shawnna Thibodeau (Stunts)
249) Chris Barnes (Stunts)
250) John Nasta (Grip)
251) Yaneya Rovira (Costumer)
252) Wade Eastwood (Stunt Coordinator)
253) Shane Gross (Special Effects Technician)
254) Paul Hargrave (Lighting Artist)
255) Paul Hargrave (Compositing Artist)
256) Jared Barber (Lead Animator)
257) Michael Lerman (First Assistant Director)
258) Peter Thorell (Second Assistant Director)
259) Kate Sprance (Casting Assistant)
260) David Slonaker (Orchestrator)
261) Bryan Webster (Stand In)
262) Jeff Beattie (Visual Effects Editor)
263) Christian Boudman (Compositing Supervisor)
264) David Zimmerman (Assistant Editor)
265) Mitchell Andrew Lillian (Key Grip)
266) Carolyn Vale (Animation)
267) Denny Kortze (First Assistant "B" Camera)
268) Feifei Ling (Production Assistant)
269) Paula Kelly (Assistant Makeup Artist)
270) Tom Lynnes (VFX Artist)
271) Michael Sean Foley (CG Supervisor)
272) Ann Gray (Post Production Coordinator)
273) Craig McPherson (Lead Animator)
274) Eric Scott (Visual Effects Producer)
275) Mark Aaron Wagner (Stunts)
276) Gregory Oehler (Visual Effects Supervisor)
277) Katalina Iturralde (Set Costumer)
278) C.J. Stussi (Stand In)
279) Michael Marino (Special Effects Makeup Artist)
280) Greg Behrens (Visual Effects Producer)
281) Catherine Devaney (Art Department Production Assistant)
282) Chad Herr (Key Grip)
283) Craig Vaccaro (Rigging Grip)
284) Daniel Rieser (Rigging Grip)
285) Shauna Duggins (Stunts)
286) Nitesh Mishra (Rotoscoping Artist)
287) Richard Connors (Location Assistant)
288) Brandon Ripley (Production Assistant)
289) Doug Spilatro (VFX Artist)
290) Christopher James Meyers (Production Assistant)
291) Randy M. Salo (Rigging Grip)
292) Ilene Kim (Stereoscopic Coordinator)
293) Tamara Bally (Production Controller)
294) Carey Smith (Digital Producer)
295) Sasha Cummins (Hairstylist)
296) Timothy Joliat (Set Dresser)
297) Norman Douglass (Stunts)
298) Alice Kahn (Visual Effects Coordinator)
299) Scott Fritts (Animation)
300) Don Kozma (Key Makeup Artist)
301) Christopher Surgent (Second Unit First Assistant Director)
302) James Wendelken (Carpenter)
303) John Stewart (Digital Compositor)
304) Spencer Cook (Animation Supervisor)
305) David Piombino (Digital Compositor)
306) Steven E. Lawler (Construction Foreman)
307) William MacGhee (Electrician)
308) Pranay Agarwal (Digital Compositor)
309) Michael Harvey (Special Effects Makeup Artist)
310) Diem Hoang (Art Department Production Assistant)
311) Riyoko Tanaka (Co-Producer)
312) Cris Mertens (Production Assistant)
313) Sandi Figueroa (Costumer)
314) J. Thomas Wilson (VFX Artist)
315) Henry Antonacchio (Head Carpenter)
316) Fred O'Connor (Prop Maker)
317) Dain I. Kalas (Tailor)
318) Julie Solomon (Location Assistant)
319) Monique Benoit (Makeup Artist)
320) Michael A. Leo (Generator Operator)
321) Chad Strohmayer (Best Boy Electric)
322) Patrick Wiley (Assistant Costume Designer)
323) Ron Engler (Construction Grip)
324) James Klotsas (Set Dresser)
325) John Mangia (Digital Compositor)
326) Tim Phoenix (Special Effects Makeup Artist)
327) Rob Riccobono (Electrician)
328) Peter Drinco (Key Grip)
329) Dina Sliwiak (Makeup Artist)
330) Craig Paul Harris (Electrician)
331) Dustin Bewley (Set Production Assistant)
332) Stephen Robertson (Digital Compositor)
333) Michael Adkisson (Compositing Lead)
334) Jon Jordan Dibartolomeo (Assistant Hairstylist)
335) Stanley D. Williams (Script Consultant)
336) John R. McConnell (Compositor)
337) Jennifer Santucci (Set Dresser)
338) Dave Van Zeyl (Stunts)
339) Eric Kimelton (Visual Effects Coordinator)
340) Mark Larranaga (Digital Compositor)
341) Theo Vandernoot (VFX Supervisor)
342) Keith W. Smith (Lead Animator)
343) Paul Ozzimo (Conceptual Design)
344) Andrew Francis (Digital Colorist)
345) Shane Cook (Digital Compositor)
346) Elayaraja (Visual Effects Coordinator)
347) Nicholas Ramirez (Production Assistant)
348) Yolanda Holmes (Set Costumer)
349) Jason Solberg (First Assistant Editor)
350) Yogesh Sharma (VFX Artist)
351) Wesley Chandler (Animation)
352) Nancy Heller (Visual Effects Coordinator)
353) Ralph Perri (Construction Grip)
354) Christian Vogeler (Production Assistant)
355) Kevin Lowry (Dolly Grip)
356) Rashad Clinton (Construction Grip)
357) Meg Thornton (Textile Artist)
358) Staci Greenbaum (Costume Coordinator)
359) David Hendrickson (Art Department Production Assistant)
360) Morgan Muta (Special Effects Technician)
361) Frazer Newton (Set Dresser)
362) Michael Tuths (Production Assistant)
363) Don Williams (Musician)
364) James Kuroda (Compositing Supervisor)
365) Hyo Park (Assistant Location Manager)
366) Marissa Fiore (Production Assistant)
367) Brad Moylan (Digital Compositor)
368) Greg Loskorn (Score Engineer)
369) Thomas Pushpathadam (VFX Artist)
370) Michael Ripoll (Musician)
371) Craig Crawford (Compositor)
372) Kyle Salvatore (Props)
373) Oren Marshall (Musician)
374) Tad A. Gielow (Software Team Lead)
375) J. Robert Ray (Software Engineer)
376) Darren Lurie (CG Supervisor)
377) Elisabeth Franklin (Animation)
378) Melt van der Spuy (Animation)
379) Marvin Kim (Modelling Supervisor)
380) Kurt Judson (Sequence Lead)
381) Eric Neill (Modeling)
382) Taehyun Park (Modeling)
383) Marc-Andre Davignon (Software Engineer)
384) Sean Looper (Software Engineer)
385) John Welborn (Software Engineer)
386) Matthew Rampias (Visual Effects Technical Director)
387) Glen Sylvester (Lead Animator)
388) Shannon Justison (Pre-Visualization Supervisor)
389) Neel Hammond (Musician)
390) Vincent Gorman (Animation)
391) Wendy Seddon (Digital Compositor)
392) Marie Victoria Denoga (Digital Compositor)
393) Riley Harper (Stunts)
394) Jerad Molkenthin (Electrician)
395) Polly Fossey (Tailor)
396) Tristan Allen (Grip)
397) Daniel Pollack (Location Scout)
398) Kevin Chen (Concept Artist)
399) Brittany Rostron (Location Coordinator)
400) Mitch Paulson (Digital Colorist)
401) Arijit Ghosh (VFX Artist)
402) Bobby Johanson (ADR Mixer)
403) Mike Diltz (Digital Compositor)
404) Leni Calas (Assistant Picture Car Coordinator)
405) Patrick Campbell (Storyboard Artist)
406) Patrick Trahan (Digital Compositor)
407) Christopher S. Ross (Conceptual Illustrator)
408) Amit Desai (Visual Effects Technical Director)
409) Dushyant Kashyap (Visual Effects Technical Director)
410) Paul Candrilli (Best Boy Grip)
411) Mai Gray (VFX Artist)
412) Viv Jim (Digital Compositor)
413) James Heerdegen (Grip)
414) Bruce Allan Donnellan (Special Effects Technician)
415) Doug Cram (Digital Compositor)
416) L. Elizabeth Powers (Compositor)
417) Bruce Harris (VFX Artist)
418) Samantha Humphreys (Researcher)
419) Udit Mohan (Digital Compositor)
420) Alex Berard (Location Assistant)
421) Keith Gordon (Grip)
422) Kirstin Hall (Compositing Lead)
423) Philip Sisk (Visual Effects)
424) Jasmine Ballou Jones (Props)
425) James R. Bilz (Special Effects Technician)
426) Manovigianek Jehman (Visual Effects Technical Director)
427) Abhishek Joshi (VFX Artist)
428) Syria Toliver (Digital Compositor)
429) Jaymie Lam (Compositor)
430) Kortney Lawlor (Set Costumer)
431) Mrityunjay Singh (Digital Compositor)
432) Thomas Rosseter (Compositing Lead)
433) Bryan Davies (VFX Artist)
434) Dan Rankin (VFX Artist)
435) Tong Zhou (CG Artist)
436) Alex Llewellyn (Digital Compositor)
437) Shervin Shoghian (Compositing Supervisor)
438) Corey Coates (Compositor)
439) Christopher Courtland (Digital Compositor)
440) Sarah Cauchois (Visual Effects Producer)
441) Clarence Hammond (Production Assistant)
442) Vaibhav Marathe (Stereoscopic Editor)
443) Greg Highsmith (Payroll Accountant)
444) Vance Kovacs (Concept Artist)
445) Jadan Duffin (Digital Compositor)
446) Svetlana Tesnes (Visual Effects Coordinator)
447) Deborah Zometa (Electrician)
448) Harikrishna Dubey (Stereoscopic Editor)
449) Justin Bischoff (Key Set Production Assistant)
450) Paul Kahil (Set Production Assistant)
451) Eddie Chew (Senior Animator)
452) Jiwoon Kim (Digital Compositor)
453) Sarah Blank (VFX Artist)
454) Craig Wentworth (CG Supervisor)
455) Jaikishan Vyas (Digital Compositor)
456) Kareem K.H. (Digital Compositor)
457) Sandesh Ramdev (Digital Compositor)
458) Daniel Bryant (Digital Compositor)
459) Christina Drahos (Compositing Lead)
460) John Abraham Chempil (VFX Artist)
461) Senthilnathan Jeyabalan (Digital Compositor)
462) Kailin Ryan (Production Assistant)
463) Stephanie Muyco (Production Assistant)
464) Clint Spillers (Visual Effects Coordinator)
465) Dierdre Harris (Additional Hairstylist)
466) Neslihan Arslan (Art Department Production Assistant)
467) Theresa Marra-Siliceo (Assistant Hairstylist)
468) Nicole Eldredge (Assistant Property Master)
469) James C. Allen (Carpenter)
470) Michelle Burnworth (Carpenter)
471) Glen A. Gregory (Carpenter)
472) Edward J. Johnson (Carpenter)
473) Kai Wai Cheng (Construction Grip)
474) Kai Wai Cheng (Additional Grip)
475) Justin Corbett (Construction Grip)
476) Tim Davies (Construction Grip)
477) Gavin Holmes Jr. (Construction Grip)
478) Daniel Lowry (Construction Grip)
479) Shawn Mulligan (Construction Grip)
480) Danny Nallan (Construction Grip)
481) Chris Schait (Construction Grip)
482) Vanessa Merrill (Graphic Designer)
483) Arlo Hoffman (Greensman)
484) Joanna Hartell (Greensman)
485) Patrick Shelby (Rigging Grip)
486) Patrick Shelby (Construction Grip)
487) Nereida Soto (Hairstylist)
488) Kenneth Brzozowski (Head Carpenter)
489) Marc Vranesich (Key Construction Grip)
490) Barry Berger (Makeup Artist)
491) Souraya Hamdi (Makeup Artist)
492) Heidi Kulow (Makeup Artist)
493) Sylvia Malangone Cappelli (Makeup Artist)
494) Pat Moore-Theis (Makeup Artist)
495) Federico Cervantes (On Set Dresser)
496) James Whelan (On Set Dresser)
497) Stephanie Armstrong (Props)
498) Michael Cory (Props)
499) Ana Katharina Dreschsler (Props)
500) Patricia Colburn (Scenic Artist)
501) Lauren Doner (Scenic Artist)
502) Michael Sheridan Smith (Scenic Artist)
503) Brett Robinson (Second Second Assistant Director)
504) Lauren Lustig (Set Decoration Buyer)
505) Dimitra Bixby (Set Dresser)
506) Nicholas Gatto (Set Dresser)
507) Sean Haines (Set Dresser)
508) Jeni Harden (Set Dresser)
509) Peter Levitsky (Set Dresser)
510) Eric Pastore (Set Dresser)
511) Thomas Hudson Reeve (Set Dresser)
512) Zach Selter (Set Dresser)
513) K.J. Hanna (Special Effects Makeup Artist)
514) Karen Han (Additional Music)
515) Rupert Nadeau (Assistant Sound Editor)
516) Scott Oatley (Vocals)
517) Dave Reeder (Special Effects Assistant)
518) Doug Facciponti (Special Effects Technician)
519) Tom Homsher (Special Effects Technician)
520) Charlie Simunik (Special Effects Technician)
521) Rocky Kellon Smith (Stunts)
522) J. Patrick Daily (Stunts)
523) Damon T. Dana (Stunts)
524) Monte Rex Perlin (Stunts)
525) Jake Swallow (Stunts)
526) Benjamin J. Stern (Thanks)
527) Janelle Coleman (Additional Production Assistant)
528) Zackry Barclift (Additional Production Assistant)
529) Ed Gately (Additional Production Assistant)
530) Carolina Gimenez (Additional Production Assistant)
531) Kenton McKinley (Additional Production Assistant)
532) Eve Strickman (Additional Second Assistant Camera)
533) Alexander Barrow (Assistant Production Coordinator)
534) Pat Crooks (Best Boy Electric)
535) Adam Sonnenfeld (Camera Production Assistant)
536) Jason Adam V (Costumer)
537) Rosi Zingales (Costumer)
538) Robert Mata (Costumer)
539) Wilson Rivas (Craft Service)
540) Robert Strait (Digital Imaging Technician)
541) Tiffany Armour-Tejada (Digital Imaging Technician)
542) Bjorn G. Jackson (Digital Imaging Technician)
543) Christopher M. Elassad (Dolly Grip)
544) Jesse Dublanica (Electrician)
545) Frank Duffy III (Electrician)
546) Derek Gross (Electrician)
547) Travis Hottinger (Electrician)
548) Kurt Kroll (Electrician)
549) Christian May (Electrician)
550) Peter McEntyre (Electrician)
551) Kyle D. Moore (Electrician)
552) Michael Rudolph (Electrician)
553) Sara Patel (Extras Casting)
554) Marcel Ciurea (Grip)
555) Glenn Fishel (Grip)
556) John Gatland (Grip)
557) Nick Haines-Stiles (Grip)
558) Daniel Huebbe (Grip)
559) Aaron Jacobs (Grip)
560) Daniel Letizia (Grip)
561) John Nijhawan (Grip)
562) Bill Ahern (Location Assistant)
563) Stuart Berberich (Location Assistant)
564) Timothy Goldberg (Location Assistant)
565) Ben Thomas Holley (Location Assistant)
566) Jason Kadlec (Location Assistant)
567) Phillip Saxton (Location Assistant)
568) Jeremy Edward Williamson (Location Assistant)
569) Erin Hallbauer (Location Coordinator)
570) Jose F. Guerrero (Location Scout)
571) Girish Takle (Online Editor)
572) Trevor Strand (Visual Effects Compositor)
573) Janice Brabaw (Payroll Accountant)
574) Alexis Lancer (Post Production Assistant)
575) Molly Brolin (Production Assistant)
576) David S. Bryant (Production Assistant)
577) Christina Chow (Production Assistant)
578) George Daratany (Production Assistant)
579) Katie Ennis (Production Assistant)
580) Daniel Florio (Production Assistant)
581) Chapel Folger (Production Assistant)
582) Teddy Gibbons (Production Assistant)
583) Tiffani Gray (Production Assistant)
584) Cyrano Hardy (Production Assistant)
585) Chad Matthew Hursa (Production Assistant)
586) Cory Kadamani (Production Assistant)
587) Kaelan Kelly-Sordelet (Production Assistant)
588) Zanetta King (Production Assistant)
589) Harry Lapham (Production Assistant)
590) Kyle Lavore (Production Assistant)
591) Anthony Lote (Production Assistant)
592) Saul Luzeus (Production Assistant)
593) Cathleen McFadyen (Production Assistant)
594) Mike Mushkin (Production Assistant)
595) Andrew Nordstrum (Production Assistant)
596) Zachary Parris (Production Assistant)
597) Terry Perry (Production Assistant)
598) Bryce Phillips (Production Assistant)
599) Streeter Phillips (Production Assistant)
600) Kenneth Pratt (Production Assistant)
601) Natasha Rivera (Production Assistant)
602) Jason Rueda (Production Assistant)
603) Jeremy Sam (Production Assistant)
604) Jeff Sedwick (Production Assistant)
605) Marlon Small (Production Assistant)
606) Jon Sosis (Production Assistant)
607) Nick Stergiou (Production Assistant)
608) Kirollos Toma (Production Assistant)
609) Kit Wiitanen (Production Assistant)
610) Derek Shane Garcia (Production Assistant)
611) Kareema Bee (Production Assistant)
612) Gemma Dadourian (Production Assistant)
613) Crystal Munson (Production Assistant)
614) Chancelle Mafoua (Production Assistant)
615) James Parsons (Production Assistant)
616) Kyle Gorjanc (Production Assistant)
617) David C. Sales (Production Secretary)
618) John Edmundson (Production Secretary)
619) Patrick Lowry (Rigging Grip)
620) Jesse Pelikan (Rigging Grip)
621) Lisa Madden (Second Assistant Accountant)
622) Will O'Dwyer (Second Assistant Accountant)
623) Santena Jenaris King Clough (Second Assistant Accountant)
624) Ivette Ledon (Second Assistant Accountant)
625) John Oliveri (Second Assistant "A" Camera)
626) Danny Frommer (Set Medic)
627) Devin Mone (Set Medic)
628) Matthew Roper (Set Medic)
629) Mary Knauf (Set Production Assistant)
630) Scott Koche (Set Production Assistant)
631) Robert Teten (Set Production Assistant)
632) Ross Beshear (Stand In)
633) LaVonne Richards (Tailor)
634) Ashley E. Singer (Textile Artist)
635) Anouk Frösch (Travel Coordinator)
636) McCord Fitzsimmons (Video Assist Operator)
637) Robert Barros (Animation)
638) Michael Kimmel (Senior Animator)
639) Norris Houk (3D Modeller)
640) Rylan Mattes (Animation)
641) Scott Camera-Smith (Compositing Supervisor)
642) Peter Dudley (Compositor)
643) Ian A. Harris (Compositor)
644) Andy Mower (Compositor)
645) Sutrayepavankumar (Compositor)
646) Peter Gagnon (Concept Artist)
647) Chad E. Collier (Data Management Technician)
648) John Koltai (Animation)
649) Frank Akrong (Digital Compositor)
650) Jordan Alphonso (Digital Compositor)
651) Bharat De (Digital Compositor)
652) Darpan Kataria (Digital Compositor)
653) Pency Kinnard (Digital Compositor)
654) Jessica Laszlo (Digital Compositor)
655) Scott Lissard (Digital Compositor)
656) Juan Carlos Mendoza (Digital Compositor)
657) Mike Ocoboc (Digital Compositor)
658) Riaz Patel (Digital Compositor)
659) Karla Ventocilla (Digital Compositor)
660) Rick Shick (Digital Compositor)
661) Robert Nicholas Dauphinais (Digital Compositor)
662) Ryan Leonard (Digital Compositor)
663) Nitant Karnik (Digital Compositor)
664) Sean Loughran (Digital Compositor)
665) Henrik Fält (Visual Effects Technical Director)
666) Deborah Carlson (Visual Effects Technical Director)
667) Donny Rausch (Compositing Lead)
668) Aaron Estrada (Lighting Artist)
669) Aaron Estrada (Compositing Artist)
670) Zach Christian (Matte Painter)
671) Barbaros Sarisozen (Modeling)
672) George Longo (Modeling)
673) Dan Ziegler (Pipeline Technical Director)
674) Igor Boshoer (Pipeline Technical Director)
675) Jayaraj Muthukumar (Rotoscoping Artist)
676) Shashank Tandle (Rotoscoping Artist)
677) Rahul Toraskar (Rotoscoping Artist)
678) Vipin Tripathi (Rotoscoping Artist)
679) Raphael Santos (Rotoscoping Artist)
680) Stephanie Sweeney (Roto Supervisor)
681) Nadarajan Usha Abheesh (Roto Supervisor)
682) Chad Finnerty (Senior Animator)
683) Nitin Singh (Stereoscopic Coordinator)
684) Lewis Menga (Stereoscopic Editor)
685) Ritesh Aggarwal (Stereoscopic Supervisor)
686) Glenn Snyder (Stereoscopic Technical Director)
687) Katherine Bouglai (VFX Artist)
688) Zack Broussard (VFX Artist)
689) K. Ramya Devi (VFX Artist)
690) Tony Diep (VFX Artist)
691) Adam Folse (VFX Artist)
692) Adam Folse (VFX Artist)
693) Andrew Furlong (VFX Artist)
694) Ricardo Gomez (VFX Artist)
695) Rajan Gulati (VFX Artist)
696) Jacob Kebodeaux (VFX Artist)
697) Pranav Malasi (VFX Artist)
698) Jason Mohan (VFX Artist)
699) Anoop M. Nair (VFX Artist)
700) Alessandro Righi (VFX Artist)
701) Brian Silva (VFX Artist)
702) Jen Hao Yeh (VFX Artist)
703) Melvin Pereira (VFX Artist)
704) Laurenn Reed (Visual Effects Producer)
705) Tracy L. Kettler (VFX Production Coordinator)
706) Onur Can Cayli (Visual Effects)
707) Jay Shindell (Visual Effects)
708) Danielle Birch (Visual Effects Coordinator)
709) Tanner Joyce (Visual Effects Coordinator)
710) Matt Salkin (Visual Effects Coordinator)
711) Nidhi Seth (Visual Effects Coordinator)
712) Barry St. John (Visual Effects Coordinator)
713) Claire Sun (Visual Effects Coordinator)
714) Chelsea Kammeyer (Visual Effects Coordinator)
715) Steven Dugaro (Visual Effects Technical Director)
716) Jeff Benjamin (Visual Effects Technical Director)
717) Jaehyun Yoo (Visual Effects Technical Director)
718) Mathieson Facer (Visual Effects Technical Director)
719) Joseph S. Alfieri (Construction Coordinator)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish