Intiqom - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Intiqom
  • Kino nomi: Intiqom (Последствия)
  • Joylandi: 14.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2017
  • Davomiyligi: 1 soat. 35 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
O'zi uchun yashaganlarni yo'qotib, u yagona maqsadni ko'zlaydi: beixtiyor qotilning ko'zlariga qarash va pushaymon so'zlarini eshitish. Bir yildan ortiq izlanish Romanni halokat paytida samolyot yo'nalishini boshqargan havo harakatini nazorat qiluvchi Jeykga olib boradi.

Потеряв тех, ради кого жил, он преследует единственную цель: посмотреть в глаза невольного убийцы и услышать слова сожаления. Более года поиска приводит Романа к авиадиспетчеру Джейку, управлявшему курсом самолета в момент катастрофы.

Roles of actors:
1) Arnold Schwarzenegger (Roman Melnyk)
2) Scoot McNairy (Jacob "Jake" Bonanos)
3) Maggie Grace (Christina)
4) Judah Nelson (Samuel Bonanos)
5) Larry Sullivan (James Gullick)
6) Jason McCune (Thomas Fichman)
7) Glenn Morshower (Matt)
8) Mariana Klaveno (Eve Sanders)
9) Martin Donovan (Robert)
10) Hannah Ware (Tessa)
11) Christopher Darga (Andrew Berg)
12) Teri Clark (Airline Supervisor)
13) Danielle Sherrick (Nadiya)
14) Jeff Panzarella (Airport Employee)
15) Mo McRae (Saab)
16) Kevin Zegers (John Gullick)
17) Lewis Pullman (Older Samuel)
18) Michael Lowry (Lawyer)
19) Danny Mooney (Squirrel)
20) Scott A. Martin (Gardener)
21) Keith Flippen (Psychiatrist)
22) Brian Gallagher (Worker #2)
23) Megan Leonard (Travel Agent)
24) Christine Dye (Travel Agent)
25) Chloe Stearns (Marie)
26) Carl G. Herrick (Detective)
27) Lynn Downey (Memorial Attendee)
28) Trisha Simmons (Woman)
29) McKenna Kerrigan (Female Officer)
30) Kasey Daley (Travel Agency Woman)
31) John Moon (Airline Representative)
32) Nathan Hollabaugh (Reporter #1)
33) Laura Allen (TV News Reporter (uncredited))
34) Brian "Wolfman Black" Bowman (Prisoner (uncredited))
35) Reid Carpenter (Officer Wilson (uncredited))
36) Logan Fry (HAZMAT Tech / Crash Site Mourner (uncredited))
37) Adam Hicks (Police Officer (uncredited))
38) Bryan Kruse (Cameraman (uncredited))
39) Christina Lambert (Diner Patron (uncredited))
40) Joe Maurer (Gun Shop Patron (uncredited))
41) Allison Rowe (Memorial Family Member (uncredited))
42) Samantha Russell (News Reporter (uncredited))
43) Tammy Tsai (Olena (uncredited))
44) William Willet (Airport Liaison (uncredited))
45) Walter von Huene (Volunteer)
46) Ming Wang (Airport Employee (uncredited))


People who worked on the film:
1) Arnold Schwarzenegger (Producer)
2) Mary Vernieu (Casting)
3) Robert Jones (Executive Producer)
4) Darren Aronofsky (Producer)
5) Eric Watson (Producer)
6) George Furla (Producer)
7) Randall Emmett (Producer)
8) Vance Owen (Executive Producer)
9) William B. Steakley (Line Producer)
10) Barry Brooker (Executive Producer)
11) Nicholas Wayman-Harris (Editor)
12) Corey Large (Executive Producer)
13) Javier Gullón (Writer)
14) Stan Wertlieb (Executive Producer)
15) Susan J. Bonno-Buckner (Production Accountant)
16) Ted Fox (Executive Producer)
17) Elliott Lester (Director)
18) Anthony Callie (Co-Producer)
19) Milos Zivkovic (Sound)
20) Billy D. Lucas (Stunt Coordinator)
21) Vincent J. Guastini (Makeup Effects)
22) Alan Tuskes (Makeup Effects)
23) Alan Tuskes (Makeup Effects Designer)
24) Lindsay Graham (Casting)
25) Mark Stewart (Executive Producer)
26) Melisa Jusufi (Set Decoration)
27) Scott Franklin (Producer)
28) Michael Stoecker (Key Grip)
29) Wayne Marc Godfrey (Executive Producer)
30) Arnaud Lannic (Associate Producer)
31) Akin McKenzie (Production Design)
32) Steve Baine (Foley)
33) Donna M. Belajac (Local Casting)
34) Jon Mooney (Music Editor)
35) Timothy C. Sullivan (Co-Producer)
36) Matt Maynard (Grip)
37) Bob Kellough (Supervising Sound Editor)
38) John S. Moyer (Steadicam Operator)
39) Karri Farris (Makeup Department Head)
40) Matt Hayes (Grip)
41) Jerry Lambert (Production Accountant)
42) Sean Brennan (Art Direction)
43) Bic Owen (Costume Design)
44) Pete Polyakov (Digital Intermediate)
45) Scott Nifong (Property Master)
46) Richard Robles (Set Dresser)
47) Chris Salamone (Dolly Grip)
48) Pieter Vermeer (Director of Photography)
49) Dieter Rauter (Stunts)
50) Ken Gorrell (Special Effects Supervisor)
51) Dan Frey (Hairstylist)
52) Brenden Meers (Set Dresser)
53) Jaclyn Laravie (Key Set Costumer)
54) Brian Douglas (Still Photographer)
55) Erica Stewart (Makeup Artist)
56) Erica Stewart (Key Makeup Artist)
57) Amy Faust (First Assistant Camera)
58) Sarah Horton (Script Supervisor)
59) Josh Stern (Executive Producer)
60) Lavonna Cupid (Casting Associate)
61) Mary C. Rolfes (Unit Production Manager)
62) Peter Dealbert (Producer)
63) Steven Saxton (Executive Producer)
64) Ashley Waldron (Music Supervisor)
65) James Carter (Special Effects)
66) Russ Faust (Gaffer)
67) Peter Persaud (Foley)
68) Dave Hussey (Digital Intermediate)
69) Mark D. Todd (Original Music Composer)
70) Francis Link Boysie (Construction Coordinator)
71) Tayelor Nifong (Assistant Property Master)
72) Joy Galbraith (Key Costumer)
73) Rich Schutte (Additional Camera)
74) Scott Lipez (Best Boy Electric)
75) Karen Heston (Visual Effects Supervisor)
76) Dylan Nathan (CG Supervisor)
77) Scott Osowski (Boom Operator)
78) Scott H. Reeder (Hair Department Head)
79) Brendan Maghran (First Assistant Editor)
80) Nicholas Deroo (Location Manager)
81) Jared Briley (Second Assistant Director)
82) Jeremy Phoenix (First Assistant Director)
83) Noah C. Haeussner (Post Production Supervisor)
84) Missy Finnell (Local Casting)
85) Matt Ragan (Drone Pilot)
86) Kevin Martt (Grip)
87) Wes Perry (Special Effects)
88) Marlowe Taylor (Sound Mixer)
89) Roy Machado (ADR & Dubbing)
90) Reed Harvey (ADR Voice Casting)
91) Robert Dehn (Sound Designer)
92) Chad Ball (Set Dresser)
93) Colleen Mleziva (Second Assistant Camera)
94) Kelly Lane (Makeup Artist)
95) Anna Maria Reyer (Hairstylist)
96) Joe Bou (Second Assistant Camera)
97) Jon Griffith (Leadman)
98) Sean Highley (Art Department Assistant)
99) Rebecca Markuson (Art Department Coordinator)
100) Jen Brinker (Scenic Artist)
101) Dean Hayashi (Electrician)
102) Artra Edwards (Hairstylist)
103) Kelly Harris (Makeup Artist)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish