Jek RIcher 2 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Jek RIcher 2
  • Kino nomi: Jek RIcher 2 (Джек Ричер 2: Никогда не возвращайся)
  • Joylandi: 14.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2016
  • Davomiyligi: 1 soat. 58 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Syujet markazida Virjiniyaga, sobiq harbiy xizmat joyiga borgan Jek Richer joylashgan. U armiyada mavqei va vazni bo'lgan ayol bilan uchrashadi, lekin ular uchrashishi bilanoq hibsga olinadi. Bundan tashqari, Richer o'n olti yil oldin jinoyatda ayblangan, albatta, u qilmagan.

В центре сюжета Джек Ричер, отправившийся в Вирджинию, на место своей бывшей военной службы. Он встречается с женщиной, которая имела положение и вес в армии, однако как только они встретились — их арестовали. Причем Ричера обвинили в преступлении шестнадцатилетней давности, которое, разумеется тот не совершал.

Roles of actors:
1) Tom Cruise (Jack Reacher)
2) Cobie Smulders (Susan Turner)
3) Danika Yarosh (Samantha)
4) Aldis Hodge (Espin)
5) Patrick Heusinger (The Hunter)
6) Madalyn Horcher (Sgt. Leach)
7) Jessica Stroup (Lt. Sullivan)
8) Holt McCallany (Col. Morgan)
9) Robert Knepper (General Harkness)
10) Robert Catrini (Colonel Moorcroft)
11) Judd Lormand (Local Deputy)
12) Christopher Berry (Onlooker at Diner)
13) Hunter Burke (Onlooker at Diner)
14) Jason Douglas (Sheriff)
15) Lizeth Hutchings (Smuggled Woman)
16) Marisela Zumbado (Smuggled Woman)
17) Alexandra Lucchesi (Smuggled Woman)
18) Anthony Molinari (Buzzcut)
20) Talbott Lin (Shop Owner)
21) M. Serrano (Cibelli)
22) Nicole Barré (Mirkovich)
23) Craig Henningsen (MP at Fort Dyer)
24) Giovanni Silva (Lead MP at Fort Dyer)
25) Ryan Broussard (Prison Guard)
26) Josh Breslow (OPS Center Worker)
27) Ninja N. Devoe (MP at OPS Center)
28) Ernest Wells (Cab Driver)
29) Caroline Hebert (Restaurant Hostess)
30) Michael Papajohn (DC Policeman at Restaurant)
31) Sharon E. Smith (Nancy Peters)
32) Martin Covert (Art Teacher)
33) Abbie Gayle (Pembroke Student)
34) Rae Varela (Pembroke Student)
35) Taylor Faye Ruffin (Pembroke Student)
37) Robert Larriviere (Hotel Receptionist)
38) Teri Wyble (Prud'homme´s wife)
39) Gordon Alexander (Cage Match Goon)
40) Sean Boyd (Decoudreau)
41) Zachary James Rukavina (Amputee Vet)
42) Jared Bankens (Junkie)
43) Robert Segari (Junkie)
44) Austin Hébert (Prudhomme)
45) Darcel White Moreno (Apolline)
46) Jenny Ballard (Tech at Parasource OPS Center)
47) Jesse Malinowski (Aide at Parasource OPS Center)
48) Billy Slaughter (Parasource Aide)
49) Ben VanderMey (Parasource Gate Guard)
50) Ashley Wilks (Hotel Guest)
51) Robert J. Gilchrist (Ghoul on Float)
52) Bennie Pete (Musician)
53) Tyrus Chapman (Musician)
54) Larry Lamar Brown (Musician)
55) Phillip Sherrell Armand (Musician)
56) Harry Darvell Cook (Musician)
57) John Arvin Gilbert (Musician)
58) Dwayne Finnie (Musician)
59) Alvarez Huntley (Musician)
60) Sabrina Gennarino (Candace)
61) Chase Savoie (Garde)
62) Timothy Carr (Military Police (uncredited))
63) Gino Galento (Wendy G Kennedy)
64) Sam Medina (DC Policeman #2 (uncredited))


People who worked on the film:
1) Tom Cruise (Producer)
2) Clay A. Griffith (Production Design)
3) Billy Weber (Editor)
4) Edward Zwick (Screenplay)
5) Edward Zwick (Director)
6) Marshall Herskovitz (Screenplay)
7) Paula Wagner (Executive Producer)
8) Christopher McQuarrie (Producer)
9) Oliver Wood (Director of Photography)
10) Mark P. Stoeckinger (Supervising Sound Editor)
11) William Mesa (Visual Effects Supervisor)
12) Richard Wenk (Screenplay)
13) Dana Goldberg (Executive Producer)
14) Kevin J. Messick (Co-Producer)
15) Don Granger (Producer)
16) David Ellison (Executive Producer)
17) Herb Gains (Executive Producer)
18) Gary Huckabay (Supervisor of Production Resources)
19) Nathan Parker (Second Second Assistant Director)
20) Susan E. Novick (Post Production Supervisor)
21) Cliff Fleming (Aerial Coordinator)
22) Bruce Dickson (Second Unit Director of Photography)
23) Paul Bennett (Second Assistant Director)
24) Henry Jackman (Original Music Composer)
25) Amy Wood (Key Hair Stylist)
26) Adrian Grünberg (First Assistant Director)
27) Peter Borck (Supervising Art Director)
28) Brian Stultz (Art Direction)
29) Lee Child (Novel)
30) Kimberly Amacker (Key Makeup Artist)
31) Luke Gibleon (Sound Effects Editor)
32) Lincoln Kupchak (Visual Effects Producer)
33) Michael Nouryeh (Visual Effects Editor)
34) Debbie Evans (Stunts)
35) Hannah Gates (Set Costumer)
36) Lisa Lovaas (Costume Design)
37) Jennifer Kamrath (Set Costumer)
38) Klemens Becker (Steadicam Operator)
39) Elizabeth Coulon (Local Casting)
40) Brooklyn Proctor (Stunts)
41) Dan O'Connell (Foley)
42) Andy Nelson (Sound Re-Recording Mixer)
43) Lindsay Good (Art Department Coordinator)
44) Anna Rane (Script Supervisor)
45) John T. Cucci (Foley)
46) Andy Ryan (Gaffer)
47) Jaclyn Tamizato (Key Costumer)
48) Max Leonard (Visual Effects Producer)
49) David James (Still Photographer)
50) Chuck Stringer (Construction Coordinator)
51) Thomas Nittmann (Visual Effects Producer)
52) Lisa K. Sessions (Set Decoration)
53) Laura Wolford (Costume Supervisor)
54) Daniel Pinder (Music Editor)
55) Erik Liles (Visual Effects Supervisor)
56) Joe Chess (Camera Operator)
57) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
58) Leigh Ann Yandle (Makeup Department Head)
59) Sara Flamm (Unit Production Manager)
60) Beverly Winston (Script Supervisor)
61) Sarah Monzani (Makeup Artist)
62) Michael J. Walker (Camera Operator)
63) Joe Ken (Digital Intermediate)
64) Robert Foster (Camera Operator)
65) James Bolt (Sound Re-Recording Mixer)
66) David Metzner (Music Editor)
67) Ferdinand Duplantier Jr. (Rigging Gaffer)
68) Daina Daigle (Hair Department Head)
69) Molly Kamrath (Set Costumer)
70) Michael Applebaum (Camera Operator)
71) Garry Elmendorf (Special Effects Supervisor)
72) Oleg Kulchytskyi (Sound Re-Recording Mixer)
73) Ashley Nicole Hudson (Stunt Driver)
74) Bryan Felty (Art Direction)
75) Dan Gutierrez (Additional Second Assistant Director)
76) Chris Welcker (Boom Operator)
77) Donald Myers (Animation)
78) Kelly Herdus (Set Costumer)
79) Thomas Kuo (Digital Intermediate)
80) Heather Leat (Costume Supervisor)
81) Benj Gibicsar (Ager/Dyer)
82) Megan Le (Utility Stunts)
83) Max Keene (First Assistant Director)
84) Kris Peck (Property Master)
85) Adam Horley (ADR Supervisor)
86) Chrissy Callan (Key Costumer)
87) Wade Eastwood (Second Unit Director)
88) Karina Benesh (Visual Effects Coordinator)
89) James Ashwill (Foley)
90) Ryan Andersen (Visual Effects Editor)
91) Judith Sunga (Casting Associate)
92) Jason Pomerantz (Production Director)
93) James Grant (Unit Production Manager)
94) Anwei Chen (Visual Effects Coordinator)
95) Harry Lu (Armorer)
96) Jessica Williams (Stunts)
97) Jaim O'Neil (Gaffer)
98) Max Patrucco (Rigging Grip)
99) Jared Slater (Aerial Camera Technician)
100) Molly Pabian (Visual Effects Producer)
101) Amelia Chen Miley (Casting Associate)
102) Joe Cassano (Dolly Grip)
103) Peter Graf (Aerial Camera Technician)
104) Cory Wilde (Armorer)
105) Sid Yost (Animal Coordinator)
106) Dionne Simoneaux (Costume Coordinator)
107) Emma Kate Wood (Key Costumer)
108) Jade Brandt (Seamstress)
109) Meagan Herrera (Hair Department Head)
110) Alice Moore (Hairstylist)
111) Tyler Johnson (Visual Effects Coordinator)
112) Rob Krauzig (Visual Effects Coordinator)
113) Emmi Nakagawa (Visual Effects Coordinator)
114) Brian Jochum (Visual Effects Producer)
115) Jacklyn Ramirez (Visual Effects Producer)
116) Alan Munro (Visual Effects Supervisor)
117) Joel Reidy (Boom Operator)
118) Bridget Brown (Rigging Grip)
119) Donald Roth (Rigging Grip)
120) Jim Wayer (Rigging Grip)
121) Chiabella James (Still Photographer)
122) Joe Sökmen (Dolly Grip)
123) Richard T. Hoover (Dolly Grip)
124) Jeremy Wren (Dolly Grip)
125) Maxwell Beard (Dolly Grip)
126) Christopher Rucinski (First Assistant Editor)
127) Conte Mark Matal (Second Assistant Director)
128) Daniel Hillary (Second Unit Director)
129) Pablo Gambetta (Assistant Director)
130) Hirotatsu Taniguchi (Additional Second Assistant Director)
131) Kelly Phelan (Stunt Double)
132) Daniel Rogers (Health and Safety)
133) Zack Earl Edwards (Additional Second Assistant Director)
134) Lydia Hand (Stunts)
135) Elizabeth Classen (Stunts)
136) Lucy Cork (Stunt Double)
137) Derek Hall (Second Assistant Director)
138) Ben LeDoux (Second Second Assistant Director)
139) Dixon McPhillips (Additional Second Assistant Director)
140) Mikey Eberle (Second Assistant Director)
141) Neil Morgan (Assistant Director)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish