6 fut chuqurlikda - Uzbek Tilida

Yuklab olish
6 fut chuqurlikda
  • Kino nomi: 6 fut chuqurlikda (На глубине 6 футов)
  • Joylandi: 10.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2017
  • Davomiyligi: 1 soat. 37 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Drama , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Yorqin sport karerasini yakunlaganidan so'ng, xokkey bo'yicha jahon chempioni Erik Lemark endi adrenalinsiz yashay olmaydi. Endi u o'z haydashini giyohvand moddalar va snoubordda topadi. Mammos tog'larida (Kaliforniya) chang'i patruli yaqinlashib kelayotgan bo'ron tufayli barcha yonbag'irlarni yopib qo'yganida, Lemark oxirgi tushishni amalga oshirishga qaror qiladi va o'zini halokatli qor tuzog'ida topadi ...

После окончания блестящей спортивной карьеры Эрик Лемарк, олимпийский чемпион мира по хоккею, уже не может жить без адреналина. Теперь драйв он находит в наркотиках и сноуборде. Когда лыжный патруль в горах Маммос (Калифорния) закрывает все трассы из-за надвигающейся бури, Лемарк решает сделать последний спуск и оказывается в смертельной снежной западне…

Roles of actors:
1) Josh Hartnett (Eric LeMarque)
2) Mira Sorvino (Susan Lemarqe)
3) Sarah Dumont (Sarah)
4) Kale Culley (Young Eric LeMarque)
5) Jason Cottle (David LeMarque)
6) Austin R. Grant (Corey)
7) Nathan Stevens (Seth)
8) Marty McSorely (Boston Bruins Coach)
9) Sean Pilz (Jake)
11) David H. Stevens (Wade)
12) Beth Waugh (Beth)
13) R. Curt Kelsey (Search and Rescue Pilot)
14) Judi Carpenter (Rescue Nurse / Hoist Operator)
15) Jason Boydston (Rescuer)
17) Joey Miyashima (Guard)


People who worked on the film:
1) Josh Hartnett (Producer)
2) Greg P. Russell (Executive Producer)
3) Greg P. Russell (Sound Re-Recording Mixer)
4) Tucker Tooley (Producer)
5) Jeff Johnson (Casting)
6) Louise Linton (Executive Producer)
7) Robert Milo Andrus (Casting Associate)
8) Nathan Furst (Music)
9) Scott Waugh (Director)
10) Scott Waugh (Editor)
11) Scott Waugh (Producer)
12) Rich Delia (Casting)
13) Vashi Nedomansky (Editor)
14) Vashi Nedomansky (Associate Producer)
15) Michael J. Mailis (Executive Producer)
16) Tom Marks (Sound Re-Recording Mixer)
17) Noel Vought (Foley)
18) David Grace (Executive Producer)
19) David Grace (Unit Production Manager)
20) Shahriar Rahman (Visual Effects Supervisor)
21) Jacqueline Newell (Costume Design)
22) Diane Millett (Production Design)
23) Brian Lives (Set Decoration)
24) Matt Shelton (Music Editor)
25) Erik Aadahl (Sound Designer)
26) Ethan van der Ryn (Sound Designer)
27) Craig Hosking (Aerial Coordinator)
28) Craig Hosking (Pilot)
29) Cherie Julander (Production Secretary)
30) Linda DeVilliers (Studio Teacher)
31) Ben Mullin (Second Unit Director of Photography)
32) Abigail Steele (Makeup Department Head)
33) Michael Svitak (Director of Photography)
34) Steven Mnuchin (Executive Producer)
35) Barry Tuttle (Transportation Captain)
36) Ryan Hosking (Aerial Director of Photography)
37) Heidi Seeholzer (Key Makeup Artist)
38) Lex Hogan (Script Supervisor)
39) Benjamin Spek (Steadicam Operator)
40) Benjamin Spek ("A" Camera Operator)
41) Maika Taylor (Hair Department Head)
42) Bruce Wing (Property Master)
43) Matt Baker (Stunt Coordinator)
44) Andrew Laboy (First Assistant Camera)
45) Joseph L. Garrard (Boom Operator)
46) Joe Camp III (First Assistant Director)
47) Ryan Pedersen (Boom Operator)
48) Josh Fletcher (Set Decoration)
49) Chris Cazavilan (Key Grip)
50) Tyler Meiners (Electrician)
51) Gabe Camacho (Dolly Grip)
52) Steven C. Laneri (Sound Mixer)
53) Craig C. Wallace (Best Boy Grip)
54) Malte Bieler (Supervising Sound Editor)
55) Eric LeMarque (Executive Producer)
56) Eric LeMarque (Writer)
57) Eric LeMarque (Book)
58) Davin Seay (Book)
59) Bradley Pilz (Producer)
60) Simon Swart (Producer)
61) Stephen Lupsha (Set Decoration)
62) Cailan O'Connell (Set Decoration)
63) Jacqui Newell (Costume Design)
64) Kathy Mills Lynch (Key Hair Stylist)
65) Shane Feulner (Construction Coordinator)
66) Brandon Kimura (Set Dresser)
67) Matthew Hall (Special Effects Coordinator)
68) Jon Carr (Visual Effects Editor)
69) Derek Edwards (Camera Operator)
70) Eric Beck (Dolly Grip)
71) Jordan Overman (Drone Operator)
72) Tracy Shumway (Pilot)
73) Jimi Jones (Gaffer)
74) Douglas Arnold (Best Boy Electric)
75) Heather Gaither (Costume Supervisor)
76) Mike Sowa (Digital Intermediate)
77) Greg Renker (Executive Producer)
78) Dillon Ellefson (Sculptor)
79) Tom Lesinski (Executive Producer)
80) Derrick Strickland (Associate Producer)
81) Matthew Pothier (Digital Imaging Technician)
82) Jennifer Ricci (Production Accountant)
83) Leslie Smoot (Leadman)
84) Madison Turner (Executive Producer)
85) Madison Turner (Writer)
86) Gayle Minkevitch-Jensen (Extras Casting)
87) Elecia Avila (Second Second Assistant Director)
88) Mel Kobran (Second Assistant Camera)
89) Kevin Lum (Second Assistant Director)
90) Kipling Hicks (Production Coordinator)
91) Stuart Lake (Assistant Production Coordinator)
92) Arielle Wing (Assistant Property Master)
93) Brooke Grama (Costumer)
94) Ben Staton (Set Dresser)
95) Zak Dunn (Electrician)
96) Christopher Yannaco (Electrician)
97) Marc Conn (Location Manager)
98) Andrew Scrivner (Assistant Location Manager)
99) Katie Willden (Assistant Accountant)
100) Kathleen Dombo (Payroll Accountant)
101) Brett Miller (Transportation Coordinator)
102) Jordan Coomans (Craft Service)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish