Jon Uik 2 - Uzbek Tilida

Jon Uik 2
Kino tavsifi

Jonning sobiq hamkasbi sirli qotillar gildiyasini boshqarishga qaror qilganida, Uik nafaqaga chiqishga majbur bo'ladi. Qonli qasam ichgan Jon Rimga boradi va u erda dunyodagi eng xavfli qotillarga qarshi kurashishga majbur bo'ladi.

Когда бывший коллега Джона решает взять под свой контроль таинственную гильдию убийц, Уик вынужден выйти из отставки. Ведомый кровавой клятвой Джон отправляется в Рим, где ему придется сразиться с одними из самых опасных киллеров в мире.

Roles of actors:
1) Keanu Reeves (Jonathan "John" Wick)
2) Riccardo Scamarcio (Santino D'Antonio)
3) Ian McShane (Winston)
4) Ruby Rose (Ares)
5) Common (Cassian)
6) Claudia Gerini (Gianna D'Antonio)
7) Lance Reddick (Charon)
8) Laurence Fishburne (Bowery King)
9) Tobias Segal (Earl)
10) John Leguizamo (Aurelio)
11) Bridget Moynahan (Helen Wick)
12) Thomas Sadoski (Jimmy)
13) Erik Frandsen (Numismatic)
14) David Patrick Kelly (Charlie)
15) Perry Yung (Dr. Randall)
16) Franco Nero (Julius)
17) Youma Diakite (Lucia)
18) Peter Serafinowicz (Sommelier)
20) Midori Nakamura (Seamstress)
21) Mario Donatone (Cardinal)
22) Giorgio Carminati (Priest)
23) Elli (Pawnbroker)
24) Thaddeus Daniels (Nigerian Man)
25) Margaret Daly (The Operator)
26) Christine Hollingsworth (Bartender)
27) Ciscandra Nostalghia (Concert Singer)
28) Chukwudi Iwuji (Mr. Akoni)
29) Peter Stormare (Abram Tarasov)
30) Vadim Kroll (Cheslav)
31) Simone Spinazzè (Cartographer)
32) Chris LaPanta (Earl's Guard #1)
33) Guyviaud Joseph (Earl's Guard #2)
34) Diane Gooch (Waitress)
35) Alisa Ermolaev (Switchboard Operator #1)
36) Kelly Rae LeGault (Switchboard Operator #2)
37) Wass Stevens (Consiglieri)
38) Joan Smalls (Continental Female Assassin)
39) Basil Iwanyk Sr. (Creepy Homeless Man)
40) Airon Armstrong (Ares Team #1 (uncredited))
41) Nico Toffoli (Brian Blackman (uncredited))
42) Aaron Cohen (Hitman (uncredited))
43) Aly Mang (Winston's Personal Assistant (uncredited))
44) Nora Sommerkamp (Hotel Guest - Assassin (uncredited))
45) Marmee Regine Cosico (ND Chinatown Pedestrian (uncredited))
46) Nancy Cejari (Business Woman (uncredited))
47) Crystal Lonneberg (Switch Board Operator (uncredited))
48) Jennifer Dong (Cocktail Waitress (uncredited))
49) Sidney Beitz (Bartender (uncredited))
50) Mark Vincent (Winston's Guard (uncredited))
51) Justin L. Wilson (Special Ops Assassin (uncredited))
52) Shade Rupe (Opera Attendee (uncredited))
53) Heidi Moneymaker (Assassin (uncredited))
54) Angel Pai (Assassin (uncredited))
55) Johnny Otto (Assassin (uncredited))
56) Nobuya Shimamoto (Assassin (uncredited))
57) Oleg Prudius (Russian Assassin (uncredited))
58) Alex Ziwak (Russian Gunman (uncredited))
59) Bruno Verdirosi (Gianna's Bodyguard (uncredited))
60) Ottaviano Dell'Acqua (Gianna's Bodyguard (uncredited))
61) Tim Connolly (Ares Team #2 (uncredited))
62) Kenny Sheard (Ares Team #3 (uncredited))
63) Stephen Dunlevy (Ares Team #4 (uncredited))
65) Bill Walters (Homeless Man in Chinatown (uncredited))


People who worked on the film:
1) Suzanne Smith (Casting)
2) Robert Bernacchi (Executive Producer)
3) Robert Bernacchi (Unit Production Manager)
4) Danilo Bollettini (Special Effects Coordinator)
5) Richard Henderson (Music Editor)
6) Daniele Massaccesi (Camera Operator)
7) Daniele Massaccesi (Steadicam Operator)
8) Daniel Bernhardt (Stunts)
9) Vito Colazzo (Unit Production Manager)
10) Chad Stahelski (Director)
11) Chad Stahelski (Executive Producer)
12) David Leitch (Executive Producer)
13) Tyler Bates (Original Music Composer)
14) Kevin Kavanaugh (Production Design)
15) R. Bruce Steinheimer (Special Effects Supervisor)
16) Claudio Pacifico (Stunt Coordinator)
17) Chris Shriver (Art Direction)
18) Dan Laustsen (Director of Photography)
19) Luca Mosca (Costume Design)
20) Jeff G. Waxman (Executive Producer)
21) Jonathan Eusebio (Stunt Coordinator)
22) Dawn Lunsford (Foley Artist)
23) Alicia Stevenson (Foley Artist)
24) Basil Iwanyk (Producer)
25) Krista Bell (Stunts)
26) Ottaviano Dell'Acqua (Stunts)
27) Gary Daniels (Stunts)
28) Donna Sloan (Executive In Charge Of Production)
29) John R. Saunders (First Assistant Director)
30) Kevin Scott Frakes (Executive Producer)
31) Marco Valerio Pugini (Line Producer)
32) Saverio Sammali (Art Direction)
33) J. J. Perry (Stunt Coordinator)
34) David Schlesinger (Set Decoration)
35) Andy Koyama (Sound Re-Recording Mixer)
36) Carmia Marshall (Key Costumer)
37) Jessica Kelly (Casting)
38) Derek Kolstad (Characters)
39) Derek Kolstad (Writer)
40) Tim Connolly (Stunts)
41) Joel J. Richard (Original Music Composer)
42) Niko Tavernise (Still Photographer)
43) Airon Armstrong (Stunts)
44) Adam Hall (Grip)
45) Jen Weissenberg (Stunts)
46) Marc Désourdy (Stunt Coordinator)
47) Panuvat Anthony Nanakornpanom (Stunts)
48) Augusto Grassi (Costume Supervisor)
49) Stephen M. Kelley (Makeup Department Head)
50) Dan O'Connell (Foley Artist)
51) Ivy Ermert (Makeup Artist)
52) Darrin Prescott (Stunt Coordinator)
53) Darrin Prescott (Second Unit Director)
54) John T. Cucci (Foley Artist)
55) Eddie Grisco (Armorer)
56) Alain Caporicci (Set Production Assistant)
57) Erica Kim (Stunts)
58) Vinny Mazzarella (Property Master)
59) Shane B. Scott (Script Supervisor)
60) D. Chris Smith (Sound Effects Editor)
61) Daniel Sauvé (Camera Operator)
62) Bill Almeida (Gaffer)
63) Marco Sticchi (Rigging Gaffer)
64) Daniel Saxlid (Dialogue Editor)
65) Sha-Sha Shiau (Art Department Coordinator)
66) Anna Hilton (Hairstylist)
67) Evan Schiff (Editor)
68) Duane Manwiller (Camera Operator)
69) Duane Manwiller (Second Unit Director of Photography)
70) Kerry Dean Williams (ADR Editor)
71) Mark Schmidt (Steadicam Operator)
72) Joseph Farulla (Makeup Artist)
73) Fraser Taggart (Director of Photography)
74) Fraser Taggart (Additional Photography)
75) Kerrie Smith (Hair Department Head)
76) Rick Derby (First Assistant Editor)
77) Jen Monnar (Music Editor)
78) Sanja Milic (Makeup Artist)
79) Martyn Zub (Sound Re-Recording Mixer)
80) Enrico Latella (Location Manager)
81) John Keating (Grip)
82) Chino Binamo (Stunts)
83) Chris Ebeling (Animation)
84) John Houlihan (Music Supervisor)
85) Chris Navarro (ADR Mixer)
86) Stephen Dunlevy (Stunts)
87) Kenny Sheard (Stunts)
88) Chris Tonick (First Assistant Editor)
89) Clay Liversidge (Rigging Gaffer)
90) Robert Mattigetz (Second Unit Director of Photography)
91) Susan Schectar (Hairstylist)
92) Michael Tinger (Post Production Supervisor)
93) Michael Tinger (Makeup Artist)
94) Costanza Bastanti (Set Costumer)
95) Jennifer Madeloff (Associate Producer)
96) Joanne Higginbottom (Score Engineer)
97) Rick Thompson (Special Effects Coordinator)
98) Gregor Tavenner (Camera Operator)
99) Len Murach (Location Manager)
100) John DeSimone (Production Supervisor)
101) Carrie Richardson (Visual Effects Producer)
102) Simona Batistelli (Unit Manager)
103) Nicolas Marion (First Assistant Camera)
104) Marque DeWinter (First Assistant Camera)
105) Stephen F. Newnam (Production Controller)
106) Paul Linden (Visual Effects Supervisor)
107) Adam Pere (Visual Effects Coordinator)
108) Eldar Iskandarov (Set Costumer)
109) Robbie P Smith (Stunts)
110) Yves Desjardins (Production Coordinator)
111) Kimi Rosenthal (Post-Production Manager)
112) Ami Cohen (Production Director)
113) Marianne Bobet (Makeup Artist)
114) Craig Vaccaro (Rigging Grip)
115) Benoît Mathieu (Location Manager)
116) Jamie Buckner (Production Coordinator)
117) Vencislav Stojanov (Stunts)
118) Guy Efrat (Location Manager)
119) Guy Efrat (Second Assistant Director)
120) Mike F. Hedayati (Visual Effects Supervisor)
121) Vishal Rungta (Executive Producer)
122) Holly S. Rymon (Unit Production Manager)
123) Holly S. Rymon (Co-Producer)
124) Michael Gilbert (Visual Effects Editor)
125) Ryan Brassington (Visual Effects Editor)
126) David Jobe (Foley Mixer)
127) Letizia Santucci (Set Decoration)
128) Christian Giuliani (Art Department Coordinator)
129) James Wendelken (Construction Coordinator)
130) Ken Goodstein (Property Master)
131) Kate Geller (Casting Associate)
132) Brian Hemesath (Assistant Costume Designer)
133) Jill Flowers (Costume Supervisor)
134) Erick Martinez (Costume Supervisor)
135) Alessia Pierantoni (Costume Coordinator)
136) Paul Thompson (Key Costumer)
137) Zakiya Dennis (Set Costumer)
138) Carmegie Dupuy (Set Costumer)
139) Carlotta Moricci (Set Costumer)
140) Lawrence Bell (Tailor)
141) Francesco Zaccaria (Gaffer)
142) Michael A. McFadden (Rigging Grip)
143) Claudio Del Gobbo (Dolly Grip)
144) Chris DesRochers (Dolly Grip)
145) Stefano Di Pasquali (Dolly Grip)
146) Bradley Grant (First Assistant Camera)
147) Roy Malhi (CG Supervisor)
148) Maurizio Corridori (Special Effects Supervisor)
149) Molly Pabian (Visual Effects Producer)
150) John Stewart (Visual Effects Supervisor)
151) Betsy Reyes (Key Hair Stylist)
152) Joanna McCarthy (Key Makeup Artist)
153) Anna Stachow (Makeup Artist)
154) Ryan Hanna (Stunts)
155) Charlie Marroquin (Key Grip)
156) Jackson Spidell (Stunt Double)
157) Gillian Chandler (Key Makeup Artist)
158) Ariane Collman (Third Assistant Director)
159) Dustan Lewis McBain (Grip)
160) Luigi Spoletini (First Assistant Director)
161) Massimiliano Dessena (Grip)
162) Qiuyun Long (Executive Producer)
163) Eric Van Dyn Hoven (Post Production Assistant)
164) Andrea di Benedetto (Grip)
165) Mauro Faina (Grip)
166) Daniel Hargrave (Stunts)
167) Niko Nedyalkov (Stunts)
168) Elizabeth Zackheim (Dialect Coach)
169) Shawn Sendio (Production Coordinator)
170) Madison Lanting (Animal Wrangler)
171) Kim Krafsky (Animal Wrangler)
172) Carlos A. Garcia (Dialect Coach)
173) Willy Faso (Production Coordinator)
174) Carmela Compagnone (Production Accountant)
175) Diana Ascher (Production Accountant)
176) Marco Di Folco (Driver)
177) Dan Hobert (Driver)
178) Chris Cloud (Location Scout)
179) Kimberly Huston (Visual Effects Editor)
180) Kevin Krout (Color Designer)
181) Matthew Evan Walsh (Post-Production Manager)
182) Taylor White (Costume Coordinator)
183) Simone Carlo Toniato Toso (Set Costumer)
184) Monika Herédi (Set Dresser)
185) PaiSen Wang (Stunts)
186) Jim Ng (Stunts)
187) Jason Mello (Stunts)
188) Kyle Mclean (Stunts)
189) Suo Liu (Stunts)
190) Marco Lascari (Stunts)
191) Stefanie Barry (Stunts)
192) Calvin Ahn (Stunts)
193) Marco Fabriziani (Drone Operator)
194) Chloé Giroux-lachance (First Assistant Camera)
195) Kelly Marroquin (Grip)
196) Henri Normand (Lighting Technician)
197) Lorenzo Peyrone (Grip)
198) Frank Rinato (Camera Operator)
199) Daniele Proietti (Drone Operator)
200) Stephen P. Cannon (Set Medic)
201) Federica Durigon (Third Assistant Director)
202) Alessandra Fortuna (Second Assistant Director)
203) Jeremy Marks (Second Assistant Director)
204) Andrea Pugini (Assistant Production Manager)
205) Joe Barton (Location Scout)
206) Erica Lee (Producer)
207) Cristina Onori (Supervising Art Director)
208) Bruno Verdirosi (Stunts)
209) Jeruschka Argenziano (Set Medic) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.