Transformerlar 4 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Transformerlar 4
  • Kino nomi: Transformerlar 4 (Трансформеры: Эпоха истребления)
  • Joylandi: 10.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2014
  • Davomiyligi: 2 soat. 45 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Sarguzasht , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Autobotlar va Decepticonlar sayyorani tark etib, insoniyat uni parcha-parcha olish uchun qoldi. Ayni paytda, bir guruh kuchli ishbilarmonlar va zo'r olimlar o'tmishdagi xatolardan saboq olishga va texnologiyani ilgari nazorat qilinganidan tashqariga chiqish darajasiga qadar yaxshilashga harakat qilmoqdalar. Bu vaqtda yana bir guruh - qadimiy kuchli transformatorlar Yerni qurol ostiga oladi.

Автоботы и десептиконы покинули планету, оставив человечество собирать ее по кусочкам. Между тем группа могущественных бизнесменов и гениальных ученых пытается извлечь уроки из ошибок прошлого и улучшить технологии до такой степени, чтобы выйти за пределы контролируемого ранее. В это время другая группа - древних мощных трансформеров - берет Землю под прицел.

Roles of actors:
1) Mark Wahlberg (Cade Yeager)
2) Stanley Tucci (Joshua Joyce)
3) Nicola Peltz (Tessa Yeager)
4) Jack Reynor (Shane Dyson)
5) Titus Welliver (James Savoy)
6) Kelsey Grammer (Harold Attinger)
7) Sophia Myles (Darcy Tirrel)
8) Li Bingbing (Su Yueming)
9) T.J. Miller (Lucas Flannery)
10) James Bachman (Gill Wembley)
11) Thomas Lennon (Chief of Staff)
12) Charles Parnell (CIA Director)
13) Erika Fong (CIA Analyst)
14) Michael Collins (CIA Analyst)
15) Han Geng (Convertible Passenger)
16) Zou Shiming (Elevator Boxer)
17) Richard Riehle (Theater Landlord)
18) Patrick Bristow (Landlord's Grandson)
19) Cleo King (Realtor)
21) Glenn Keogh (Arctic Site Foreman)
22) David Midthunder (Arctic Site Guard)
23) Richard Gallion (Air Force Operator)
24) Nick Horst (Air Force Technician)
25) Kassem Gharaibeh (Wembley's Associate)
26) Yanis Kalnins (KSI Security Chief)
27) Edward T. Welburn (KSI Executive)
28) Peter A Kelly (KSI Guard)
29) Jessica Gomes (KSI Spokesmodel)
30) Andreas Beckett (KSI Scientist)
31) Alexander Leeb (KSI Scientist)
32) Jamison Haase (KSI Robot Controller)
33) Drew Wicks (KSI Robot Controller)
34) Gene Shieh (KSI Factory Executive)
35) Woei Bee (KSI Factory Executive)
36) Wang Ying (KSI Greeter)
37) William Wang (KSI Worker)
38) Abigail Klein (Joshua's Assistant)
39) Melanie Specht (Joshua's Assistant)
40) Greg Matthew Anderson (Joshua's Assistant)
41) Austin Lin (Attinger's Driver)
42) Victoria Summer (Joshua's Assistant)
43) Kevin Covais (Dorky Driver)
44) B. Adam Baillio (Robot Thief)
45) Mikal Vega (Cemetery Wind Team)
46) Andrew Arrabito (Cemetery Wind Team)
47) Tyrone Smith (Cemetery Wind Team)
48) Kenny Sheard (Cemetery Wind Team)
49) Kevin Kent (Cemetery Wind Team)
50) Michael Wong Man-Tak (Hong Kong Police Chief)
51) King-Man Yip (Hong Kong Man in Suit)
52) Ray Lui (Motorcycle Owner)
53) Candice Zhao (Woman in Elevator)
54) Li Jun Ting (Hong Kong Police Officer)
55) Howard Y. Woo (Hong Kong Police Officer)
56) Jingsheng Yu (Hong Kong Police Officer)
57) Ben Wang (Hong Kong Police Officer)
60) Wu Gang (Chinese Minister of Defense)
61) Teresa Daley (Assistant to Minister of Defense)
62) Peter Cullen (Optimus Prime (voice))
63) Frank Welker (Galvatron (voice))
64) John Goodman (Hound (voice))
65) Ken Watanabe (Drift (voice))
66) Robert Foxworth (Ratchet (voice))
67) John DiMaggio (Crosshairs (voice))
68) Mark Ryan (Lockdown (voice))
69) Reno Wilson (Brains (voice))


People who worked on the film:
1) Denise Chamian (Casting)
2) Steven Spielberg (Executive Producer)
3) William Goldenberg (Editor)
4) Paul Rubell (Editor)
5) Philip Tan (Stunts)
6) Michael Bay (Director)
7) Don Murphy (Producer)
8) K.C. Hodenfield (Co-Producer)
9) Ian Bryce (Producer)
10) Lorenzo Di Bonaventura (Producer)
11) Ehren Kruger (Writer)
12) Jeffrey Beecroft (Production Design)
13) William Ladd Skinner (Art Direction)
14) Cole S. McKay (Stunts)
15) Roger Barton (Editor)
16) Dany Wolf (Co-Producer)
17) Mike Mukatis (Stunt Double)
18) Hugo Santiago (Set Designer)
19) Rosemary Brandenburg (Set Decoration)
20) Mark W. Mansbridge (Supervising Art Director)
21) Steve Jablonsky (Original Music Composer)
22) Mic Rodgers (Stunts)
23) Tom DeSanto (Producer)
24) Brian Goldner (Executive Producer)
25) Mark Vahradian (Executive Producer)
26) Jane Oshita (Stunts)
27) Chris Palermo (Stunt Driver)
28) Dawn Lunsford (Foley)
29) Alicia Stevenson (Foley)
30) Allegra Clegg (Co-Producer)
31) Jennifer Rudnicke (Casting)
32) Mickie Paskal (Casting)
33) Marie-Sylvie Deveau (Costume Design)
34) Clay Cullen (Stunt Driver)
35) Matthew Cohan (Co-Producer)
36) Tarah Paige (Stunt Double)
37) Karl J. Martin (Set Designer)
38) Darryl Chan (Stunts)
39) Spencer Sano (Stunt Driver)
40) Antony Matos (Stunts)
41) Ele Bardha (Stunts)
42) Ho-Sung Pak (Stunts)
43) Jen Sung (Stunts)
44) Lauren Mary Kim (Stunts)
45) Yan Dron (Utility Stunts)
46) Bruce Law (Stunt Coordinator)
47) Chris Henderson (Stunts)
48) Kyle Woods (Stunt Driver)
49) J.J. Perry (Stunts)
50) Kiralee Hayashi (Stunts)
51) Corey Michael Eubanks (Stunts)
52) Thomas DuPont (Stunts)
53) Phi-Long Nguyen (Stunts)
54) Freddy Bouciegues (Stunts)
55) Dan Lemieux (Utility Stunts)
56) Theo Kypri (Stunt Double)
57) Helena Barrett (Stunts)
58) Helena Barrett (Stunt Double)
59) Sam Looc (Stunts)
60) Chad Guerrero (Stunts)
61) Fernando Chien (Stunts)
62) Jai Day (Stunts)
63) Matt Allmen (Utility Stunts)
64) Carrick O'Quinn (Stunts)
65) Zach Hudson (Stunts)
66) Andrew Mew (Stunts)
67) Tara Macken (Stunts)
68) Matthew Taylor (Stunts)
69) Master Lee (Stunts)
70) Garrett Warren (Fight Choreographer)
71) Dean Wolcott (Set Designer)
72) Logan Holladay (Stunt Driver)
73) Sebastian Schroder (Art Direction)
74) Jim Wilkey (Stunts)
75) Amir Mokri (Director of Photography)
76) Sam Medina (Stunts)
77) Don Thai Theerathada (Stunts)
78) Tim Connolly (Stunts)
79) John Roesch (Foley)
80) Jon Lee Brody (Stunts)
81) Brian Ho (Stunts)
82) Richard King (Stunts)
83) David E. Scott (Art Direction)
84) Steve Cooper (Art Direction)
85) Alex Schoenauer (Stunts)
86) Larry Rippenkroeger (Stunts)
87) Larry Rippenkroeger (Stunt Driver)
88) Dan Latham (Stunt Driver)
89) Alice Ford (Stunt Double)
90) Efka Kvaraciejus (Utility Stunts)
91) Ben Procter (Art Direction)
92) Danny Le Boyer (Utility Stunts)
93) Lisa Lovaas (Costume Supervisor)
94) Kurt D. Lott (Utility Stunts)
95) Benjamin Edelberg (Art Direction)
96) Mark Walters (Art Direction)
97) Paul E. Short (Stunts)
98) Mark Kwiatkowski (Set Dressing Artist)
99) John Marquis (Sound Designer)
100) Tobias Poppe (Sound Designer)
101) Sara Holden (Utility Stunts)
102) Luis Moco (Stunt Driver)
103) Tricia Yoo (Set Costumer)
104) Jeff Schwan (Stunts)
105) Joseph Hiura (Set Designer)
106) Elizabeth Davidovich (Stunts)
107) Randy Peters (Stunt Driver)
108) Erik Aadahl (Sound Designer)
109) Erik Aadahl (Supervising Sound Editor)
110) Ethan van der Ryn (Sound Designer)
111) Ethan van der Ryn (Supervising Sound Editor)
112) Eric Frazier (Special Effects Coordinator)
113) David Wald (Stunts)
114) David Wald (Stunt Driver)
115) Sam Situmorang (Stunts)
116) Jeff B. Adams Jr. (Set Designer)
117) Bria Kinter (Set Designer)
118) Jenni Knight (Set Dressing Artist)
119) Jonas Kirk (Construction Coordinator)
120) Leah Palen (Art Department Coordinator)
121) Jeff Markwith (Set Designer)
122) Ahdee Chiu (Visual Effects Supervisor)
123) Nigel Denton-Howes (Visual Effects Supervisor)
124) Mohen Leo (Visual Effects Supervisor)
125) Greg Maloney (Visual Effects Producer)
126) Karey Maltzahn (Visual Effects Producer)
127) Ben Pickering (Visual Effects Producer)
128) Shelly Sharma (Visual Effects Producer)
129) Dane Allan Smith (Visual Effects Producer)
130) Mark Van Ee (Visual Effects Producer)
131) Andrew Cooper (Still Photographer)
132) Jeanie Baker (Set Costumer)
133) Alicia Accardo (Script Supervisor)
134) Jennifer Badger (Stunt Double)
135) Jennifer Badger (Stunt Driver)
136) Don Abbatiello (Stunt Driver)
137) Cheryl Wheeler Duncan (Stunts)
138) Dean Grimes (Utility Stunts)
139) Joey Freitas (Utility Stunts)
140) Michael Kase (Stunts)
141) Michael Kase (Co-Producer)
142) Martin De Boer (Stunt Double)
143) Justin Hammond (Lighting Technician)
144) Brian N. Bentley (Compositors)
145) Anthony Rizzo (Animation)
146) Nico Woulard (Stunt Driver)
147) Michael Queen (Compositors)
148) Kyle Dunlevy (Animation)
149) Erik Baker (Animation)
150) Emilio Ghorayeb (Animation)
151) Yan Zou (Software Engineer)
152) Weicheng Jiang (Layout)
153) Darren Griffiths (Visual Effects Editor)
154) Wayne Jaworskyj (Compositors)
155) Jacob Jared Jones (Compositors)
156) Joo-Hwan Park (Compositors)
157) Aaron Williams (VFX Artist)
158) Jessica Wolff (Compositors)
159) Loren Robinson (VFX Artist)
160) Dean Bailey (Stunt Driver)
161) Allen Jo (Stunts)
162) Mike Majesky (Utility Stunts)
163) Danton Mew (Stunts)
164) Rich Rutherford (Stunt Driver)
165) Yuhon Ng (Animation)
166) Kenny Sheard (Stunts)
167) Daniel Stevens (Stunts)
168) Alex Chansky (Stunts)
169) David Rowden (Stunts)
170) Kevin Kent (Stunts)
171) Sera Trimble (Stunt Double)
172) Sera Trimble (Stunt Driver)
173) Amber Whelan (Stunts)
174) Rex Reddick (Stunts)
175) Josh Lakatos (Stunt Driver)
176) Chick Bernhard (Stunt Driver)
177) Joe Dryden (Stunt Driver)
178) Eric VanArsdale (Utility Stunts)
179) Mark Chavarria (Stunts)
180) Jermaine Holt (Stunt Driver)
181) Joe Nin Williams (Stunts)
182) Holland Diaz (Stunts)
183) Steven John Brown (Stunts)
184) Sli Lewis (Stunt Driver)
185) Grant Koo (Utility Stunts)
186) Tamiko Brownlee (Stunts)
187) Justin Riemer (Stunts)
188) Shawn Bernal (Stunts)
189) Bryon Weiss (Stunts)
190) Travis Wong (Stunts)
191) Jake Huang (Stunts)
192) Ben O'Brien (VFX Artist)
193) Tsuyoshi Abe (Stunts)
194) Michael B. Johnson (Stunt Double)
195) Michael B. Johnson (Stunt Driver)
196) Mickael Coedel (Animation)
197) Bastiaan Koch (VFX Artist)
198) Dan Mast (Stunt Double)
199) Jose Vasquez (Stunts)
200) Kristina Coker (Stunts)
201) Sean MacKenzie (Stereoscopic Supervisor)
202) Andrew Emilio DeCesare (Stunts)
203) Natalie Padilla (Stunts)
204) Rosie Bernhard (Stunts)
205) Ming Qiu (Utility Stunts)
206) Jody Haselbarth (Stunts)
207) Laura King (Stunts)
208) Michael Ortiz (Stunts)
209) Alan D'Antoni (Stunts)
210) Jason Li (Stunts)
211) Charlie Parrish (Stunts)
212) Johnny Yang (Stunts)
213) Craig Gubert (Stunts)
214) Craig Gubert (Utility Stunts)
215) Mindy Kelly (Stunts)
216) Don Lee (Stunts)
217) Don Lee (Utility Stunts)
218) Scott Goudie (Stunts)
219) Luci Romberg (Stunts)
220) Tony Vo (Stunts)
221) Cody Bo Kruger (Stunts)
222) John Wakefield (Musician)
223) Fran Williams (Stunts)
224) Webster P. Whinery Jr. (Stunt Driver)
225) Matt Totty (Stunts)
226) Dave Tommasi (Utility Stunts)
227) Dave Tommasi (Stunt Driver)
228) Brittany Romatowski (Stunts)
229) David Ott (Stunt Driver)
230) Matthew Moss (Stunts)
231) Chris Morena (Stunts)
232) Kevin Alexander Michaels (Stunts)
233) Dave Macomber (Stunt Double)
234) Scott Lewis (Stunt Driver)
235) Yee Man Law (Stunt Driver)
236) John Galindez (Stunt Driver)
Ko'proq o'qish >