Labirintdagilar 3: O'limga qarshi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Labirintdagilar 3: O'limga qarshi
  • Kino nomi: Labirintdagilar 3: O'limga qarshi (Бегущий в лабиринте: Лекарство от смерти)
  • Joylandi: 09.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2018
  • Davomiyligi: 2 soat. 22 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Sarguzasht , Triller , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Tomas omon qolgan Gleyders guruhini o'zlarining so'nggi va eng xavfli missiyasida boshqaradi. Do'stlarini qutqarish uchun ular VICE tomonidan boshqariladigan afsonaviy Oxirgi shaharga, halokatli labirintga kirishlari kerak. U erda omon qolgan har bir kishi nihoyat labirintga kirganidan beri Gleyderlarni qiynayotgan barcha savollarga javob oladi.

Томас возглавляет отряд выживших глейдеров, чтобы выполнить последнюю и самую опасную миссию. Ради спасения своих друзей они должны проникнуть в легендарный Последний город, смертоносный лабиринт, контролируемый ПОРОКом. Каждый, кто выживет там, наконец-то получит ответы на все вопросы, которые мучили глейдеров с момента попадания в лабиринт.

Roles of actors:
1) Dylan O'Brien (Thomas)
2) Kaya Scodelario (Teresa Agnes)
3) Thomas Brodie-Sangster (Newt)
4) Ki Hong Lee (Minho)
5) Rosa Salazar (Brenda)
6) Giancarlo Esposito (Jorge)
7) Will Poulter (Gally)
8) Jacob Lofland (Aris Jones)
9) Patricia Clarkson (Ava Paige)
10) Aidan Gillen (Janson)
11) Walton Goggins (Lawrence)
12) Dexter Darden (Frypan)
13) Katherine McNamara (Sonya)
14) Nathalie Emmanuel (Harriet)
15) Barry Pepper (Vince)
16) Dylan Smith (Jasper)
17) Jake Curran (WCKD Lieutenant)
18) Dylan Kriek (Co Conductor)
19) Scot Cooper (Station Chief)
20) Kazi Maubert (Immune Child)
21) Bart Fouche (Engineer)
22) Greg Kriek (Co-Conductor)
23) Paul du Toit (Berg Pilot)
24) Liza Scholtz (Nurse)
25) Shai Lun Choo (Little Girl)
26) Fiona Ramsay (Board Member)
27) Paul Hampshire (Soldier)
29) Drikus Volschenk (Team Leader)
30) Clayton Evertson (WCKD Operator)
31) Emily Child (Infected Woman)
32) Dale Jackson (Holding Area Guard)
33) Armando De Leca (WCKD Guard)
34) Paul Lazenby (Guard (uncredited))
35) Parm Soor (Board Member (uncredited))


People who worked on the film:
1) Denise Chamian (Casting)
2) Sanja Milković Hays (Costume Design)
3) Wyck Godfrey (Producer)
4) Dan Zimmerman (Editor)
5) Lorenzo Di Bonaventura (Executive Producer)
6) John Ottman (Sound Mixer)
7) Michael Diner (Art Direction)
8) Jeff Carson (Music Editor)
9) Hugo Santiago (Art Direction)
10) Daniel T. Dorrance (Production Design)
11) Grant Van Der Slagt (Art Direction)
12) Lisa Love (Makeup Department Head)
13) Marty Bowen (Producer)
14) Gyula Pados (Director of Photography)
15) David Betancourt (ADR Mixer)
16) Tim Gomillion (Sound Recordist)
17) John Paesano (Original Music Composer)
18) Jim Powers (Unit Production Manager)
19) Joe Hartwick Jr. (Producer)
20) Paul Lazenby (Stunts)
21) Steve Chang (Stunts)
22) Raj Rihal (Conceptual Design)
23) Victor Formosa (Driver)
24) Einar Martinsen (Matte Painter)
25) Matt Sloan (Visual Effects Supervisor)
26) Wes Ball (Director)
27) Wes Ball (Producer)
28) Keith Saayman (Libra Head Technician)
29) Irena Stepić (Assistant Costume Designer)
30) James Dashner (Novel)
31) T.S. Nowlin (Screenplay)
32) Ellen Goldsmith-Vein (Producer)
33) Peter Belcher (Camera Operator)
34) Christophe Dalberg (Supervising Art Director)
35) Lee Stollman (Producer)
36) Dan O'Connell (Foley Artist)
37) Chris Diebold (Sound Effects Editor)
38) Chris Terhune (Sound Effects Editor)
39) Tobias Poppe (Sound Designer)
40) Garret Farrell (ADR Mixer)
41) Siobhan Roome (Set Designer)
42) Lee Gilmore (Sound Designer)
43) John T. Cucci (Foley Artist)
44) Ai-Ling Lee (Sound Designer)
45) Ai-Ling Lee (Supervising Sound Editor)
46) Ai-Ling Lee (Sound Re-Recording Mixer)
47) Scott Puckett (Visual Effects Producer)
48) Rohan Lyal (Head Greensman)
49) Susan Dawes (Supervising Dialogue Editor)
50) R. Christopher White (Visual Effects Supervisor)
51) Alessandro Brambilla (Steadicam Operator)
52) Adi Visser (Steadicam Operator)
53) Blair Clark (Visual Effects Supervisor)
54) Niall Fraser (Best Boy Electric)
55) Sean Haley (Key Costumer)
56) Josh Bleibtreu (Second Unit Director of Photography)
57) Shannon Courte (Art Department Coordinator)
58) David Holm (Transportation Coordinator)
59) Glenn Suter (Stunt Coordinator)
60) Ronald Hersey (Aerial Director of Photography)
61) Shane Daniels (Stunts)
62) Suze Dunbar (Script Supervisor)
63) Dean Eilertson (Property Master)
64) Gaby Beyers (Art Department Coordinator)
65) Alessandro Saponi (CG Supervisor)
66) P.J. Burch (First Assistant Editor)
67) Abigail Metcalfe (Costume Supervisor)
68) Vinca Cox (Script Supervisor)
69) Logan Breit (Visual Effects Editor)
70) Michael Umble (Unit Publicist)
71) Kim Robinson (Continuity)
72) Catherine Palmer (Art Direction)
73) Hetta Burger (Wardrobe Supervisor)
74) Sean Oxenbury (Rigging Gaffer)
75) Derek Casari (ADR Engineer)
76) Charles Martin Inouye (Music Editor)
77) Joecy Shepherd (Script Supervisor)
78) Nava R. Sadan (Costume Supervisor)
79) Gary Young (Sculptor)
80) Rhys Williams (Stunts)
81) Isabel Bloor (Key Costumer)
82) Beth Day (Casting Associate)
83) Liz Ludwitzke (Casting Associate)
84) Martin Wiseman (Visual Effects Producer)
85) Reinier Smit (Script Supervisor)
86) Ben Cox (Assistant Editor)
87) Jessica Lythgoe-Green (Costume Supervisor)
88) E.J. Misisco (First Assistant "B" Camera)
89) Tamara Allen (Production Supervisor)
90) Wendy Nomiyama (Assistant Editor)
91) Nicole Oguchi (Production Supervisor)
92) Helen Luttrell (Dialogue Editor)
93) Michelle Karavoussanos (Assistant Costume Designer)
94) Rob Fournier (Armorer)
95) James Ashwill (Foley Mixer)
96) Patrick O'Connor (Art Direction)
97) Daniel Bombell (First Assistant "A" Camera)
98) Darren Brisker (Sound Mixer)
99) John Dale (Construction Coordinator)
100) Summer Dietz (Assistant Costume Designer)
101) Johnny Gidcomb (ADR Voice Casting)
102) Mike F. Hedayati (Visual Effects Supervisor)
103) Vincent Lascoumes (First Assistant Director)
104) Natasha Gale (Costumer)
105) Andrea Borland (Art Direction)
106) Ross Jenkin (Art Direction)
107) Lisa Godwin (Propmaker)
108) Julieta Jiménez (Set Designer)
109) Andrew Lee McConnell (Set Designer)
110) Kerry van Lillenveld (Property Master)
111) Nicole Connelly (Special Effects)
112) Seth Kenlon (Visual Effects)
113) Patrick Phan (Stunts)
114) Julia Rekaikyna (Stunts)
115) Scott Kozak (Rigging Grip)
116) Colin Robson (Grip)
117) Armand Santos (Best Boy Electric)
118) Dean Schwingboth (Grip)
119) Ron Irvine (Transportation Captain)
120) Carrie O'Bray (Transportation Captain)
121) Morgan Brady (Production Coordinator)
122) Julieann Snow (Production Accountant)
123) Kelsey Wheeler (Pilot)
124) David Klohn (Second Assistant Director)
125) Kristin Catuogno (ADR Recordist)
126) Gavin Coford (Boom Operator)
127) William Booker (Second Unit First Assistant Director)
128) Roberto Dominguez Alegria (Foley Mixer)
129) Noel Albornoz (Digital Intermediate Editor)
130) Bruce K. Malala (Boom Operator)
131) Sam Ashford-Rowe (Visual Effects Coordinator)
132) Dan Sigobongo (Rigging Grip)
133) Davide Anselmi (Sound Editor)
134) Davide Anselmi (Production Sound Mixer)
135) Jed Harris (Electrician)
136) Moses Makateng (Electrician)
137) Oliver Wilter (Gaffer)
138) Jennifer Ramos (Visual Effects Coordinator)
139) Andrew Butterfield (Animation)
140) Jazmin Evans (Animation)
141) Laurel Morgan (Costumer)
142) Paul Jasper (Animal Coordinator)
143) Vasilis Antipas (Visual Effects Technical Director)
144) Oliver Ferguson (Visual Effects Technical Director)
145) Amanda Newby (Visual Effects Coordinator)
146) J.P. Ridgway (Key Grip)
147) Evan Maclachlan (First Assistant "A" Camera)
148) Danie du Toit (Camera Operator)
149) Darren Christian (Concept Artist)
150) Michael Rostker (3D Editor)
151) John Guentner (Foley Mixer)
152) Nadia Brand (Second Assistant Director)
153) Moray McGregor (Standby Art Director)
154) Jerry Staar (Assistant Property Master)
155) Frederick Mpuuga (Concept Artist)
156) Michel Smit (Concept Artist)
157) Darek Zabrocki (Concept Artist)
158) Stevo Bedford (Conceptual Illustrator)
159) Gordon Russell (Construction Foreman)
160) Garreth Carikas (Graphic Designer)
161) Thomas Dorman (Graphic Designer)
162) Carla Jackson (Head Greensman)
163) Brett Hirson (Set Designer)
164) Lauren Sevior (Set Dresser)
165) Mark Risk (Storyboard Artist)
166) Samantha Davids (Camera Loader)
167) Keith Johnston (Dolly Grip)
168) Adrian van As (Dolly Grip)
169) dron (Drone Cinematographer)
170) Alfred Mxathule (Electrician)
171) Vincent Ngcobo (Electrician)
172) Athi Pokolo (Electrician)
173) Berndt Wiese (First Assistant Camera)
174) Adrian Boerlage (First Assistant Camera)
175) Mark Forster (Key Grip)
176) Nick Phillips (Libra Head Technician)
177) Negoita Mihai (Libra Head Technician)
178) Marcel Klopper (Libra Head Technician)
179) David McIntosh (Rigging Grip)
180) J.P. van der Merwe (Extras Casting)
181) Michanne Kirsten (Costume Assistant)
182) Debra Trevino (Costume Assistant)
183) Tamsyn Lee Wilson (Ager/Dyer)
184) Nawaal Hendriks (Costumer)
185) Wendy L. Schilling (Key Costumer)
186) Greg Hollander (Assistant Editor)
187) Alex Oreman (Digital Intermediate)
188) Michael Van Fleet (Digital Intermediate)
189) Beth Li (Title Designer)
190) Stanislav Dovliashewicz (Animation)
191) John Walters (Matte Painter)
192) Ryan Cronin (Senior Animator)
193) Vincent Désilets (Senior Animator)
194) Niall Lenihan (Software Engineer)
195) Marc Faladeau (Visual Effects Coordinator)
196) Sky Stone (Visual Effects Coordinator)
197) Katherine Terzieva (Visual Effects Coordinator)
198) Jeffrey J. Marks (Visual Effects Producer)
199) Andrew Eick (Visual Effects Producer)
200) Daniel Macarin (Visual Effects Supervisor)
201) Rachel Hannah Cohen (Visual Effects Production Manager)
202) Jerry Graham (Animation)
203) Ronan Binding (Animation)
204) Benjamin Cairns (Third Assistant Director)
205) Cameron Hadlow (Third Assistant Director)
206) Leroy Titus (Second Second Assistant Director)
207) Megan Truter (Second Second Assistant Director)
208) Nicola Unsworth (Unit Production Manager)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish