Labirintdagilar 2: Olov iskanjasi - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Labirintdagilar 2: Olov iskanjasi
  • Kino nomi: Labirintdagilar 2: Olov iskanjasi (Бегущий в лабиринте: Испытание огнём)
  • Joylandi: 09.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2015
  • Davomiyligi: 2 soat. 11 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Sarguzasht , Triller , Fantastika , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Labirint tugadi, lekin Tomas, Tereza, Minho va boshqa Gleyderlar dam olishlari shart emas. DICKning sirli rahbariyati - pastki poygani tashkil qilgan maxfiy tashkilot - yigitlarga yangi, halokatli sinovlarni tayinlaydi. Bu safar ular jazirama sahrodan o'tishni va shiddatli fe'l-atvori va oldindan aytib bo'lmaydigan xatti-harakatlari bilan ajralib turadigan davolab bo'lmaydigan kasallik qurbonlari bilan uchrashishni kutmoqda.

Лабиринт пройден, но Томасу, Терезе, Минхо и прочим глэйдерам не приходится расслабляться. Таинственное руководство ПОРОКА — секретной организации, устроившей гонки на выживание — назначает ребятам новые, смертельно опасные испытания. На сей раз их ждет переход по раскаленной пустыне и встреча с жертвами неизлечимой болезни, которые отличаются буйным нравом и непредсказуемым поведением.

Roles of actors:
1) Dylan O'Brien (Thomas)
2) Ki Hong Lee (Minho)
3) Kaya Scodelario (Teresa Agnes)
4) Thomas Brodie-Sangster (Newt)
5) Dexter Darden (Frypan)
6) Alexander Flores (Winston)
7) Jacob Lofland (Aris Jones)
8) Rosa Salazar (Brenda)
9) Giancarlo Esposito (Jorge)
10) Patricia Clarkson (Ava Paige)
11) Aidan Gillen (Janson)
12) Lili Taylor (Mary Cooper)
13) Barry Pepper (Vince)
14) Nathalie Emmanuel (Harriet)
15) Alan Tudyk (Blondie)
16) Terry Dale Parks (Carl (Masked Man))
17) Kathryn Smith-McGlynn (Dr. Crawford)
18) Matt Metzler (Barkley)
19) Jenny Gabrielle (Ponytail)
20) David House (Soldier)
21) Lora Martinez-Cunningham (Thomas' Mother)
22) Luke Gallegos (Young Thomas)
23) Shawn Prince (David)
24) Jeremy Becerra (Riley)
25) Matthew Page (Harold (Soldier))
26) Alex Knight (Aide)
27) Marc Comstock (Med Tech)
28) John Trejo (M3 Soldier)
29) Katherine McNamara (Sonya)
30) Tatanka Means (Joe)
31) Ryan Jason Cook (Nurse)
32) James Burnett (Rebel Sentry)
33) Morse Bicknell (Doctor)
34) Adriana Acosta (Glader (uncredited))
37) Jetto Dorsainville (WCKD / Bunker Militia (uncredited))
38) Andrea Good (Ash People (uncredited))
40) Gary Hood (Glader (uncredited))
41) Keith Jardine (Scavenger Guard (Jim) (uncredited))
43) Martin Palmer (Rave Party Guest (uncredited))
44) Frank Powers (Soldier (uncredited))
45) Ben Pronsky (Additional Voices (voice) (uncredited))
46) James Tyler Robinson (Glader (uncredited))
47) Gonzalo Robles (Hazmat Soldier (uncredited))
48) Bryce Romero (Jack (uncredited))
50) J. Nathan Simmons (Ash Mob Evacuee (uncredited))
51) Kaelee Vigil (Civilian (uncredited))
52) Alexander Wagenman (Kid on Train (uncredited))
53) Richard Daniel Williams (Right Arm Militia (uncredited))
54) John Christian Love (Surveillance Room Attendant)


People who worked on the film:
1) Denise Chamian (Casting)
2) Sanja Milković Hays (Costume Design)
3) Wyck Godfrey (Producer)
4) Dan Zimmerman (Editor)
5) Jeff Carson (Music Editor)
6) Ron Bartlett (Sound Re-Recording Mixer)
7) Daniel T. Dorrance (Production Design)
8) Marty Bowen (Producer)
9) Gyula Pados (Director of Photography)
10) Andrew Max Cahn (Supervising Art Director)
11) David McKimmie (Post Production Supervisor)
12) David Betancourt (ADR Mixer)
13) Scott Curtis (Foley Editor)
14) Tim Gomillion (Sound Recordist)
15) Galen Goodpaster (First Assistant Sound Editor)
16) John Murray (Foley Supervisor)
17) Steve DeCastro (Stunts)
18) John Paesano (Original Music Composer)
19) Ilram Choi (Stunts)
20) Michael Kelem (Helicopter Camera)
21) Joe Hartwick Jr. (Producer)
22) Tom Woodruff Jr. (Makeup Designer)
23) Kelly Berry (Set Decoration)
24) Mark Ginther (Stunts)
25) Thomas E. Surprenant (Makeup Effects)
26) Frieda Valenzuela (Makeup Artist)
27) Glenn Foster (Stunts)
28) Alice Rietveld (Stunts)
29) Torrey Vogel (Stunts)
30) George Cottle (Stunt Coordinator)
31) Tait Fletcher (Stunts)
32) Damien Bray (Stunts)
33) Wes Ball (Director)
34) Wes Ball (Executive Producer)
35) Irena Stepić (Assistant Costume Designer)
36) Steve Dubin (Visual Effects Producer)
37) Lindsay Williams (Executive Producer)
38) James Dashner (Novel)
39) T.S. Nowlin (Screenplay)
40) T.S. Nowlin (Executive Producer)
41) Ellen Goldsmith-Vein (Producer)
42) Karen McDonald (Makeup Department Head)
43) Jerrad Gray (Makeup Effects)
44) Lee Stollman (Producer)
45) Bjarne Sletteland (Art Direction)
46) Edward A. Duran (Stunts)
47) Dan O'Connell (Foley)
48) Victor Huang (Animation)
49) Shayna Brown (Sound Re-Recording Mixer)
50) Richard K. Buoen (Conceptual Design)
51) Siobhan Roome (Set Designer)
52) Lee Gilmore (Sound Effects Editor)
53) John T. Cucci (Foley)
54) Ai-Ling Lee (Sound Designer)
55) Ai-Ling Lee (Supervising Sound Editor)
56) Scott Puckett (Visual Effects Producer)
57) Steve Gehrke (Script Supervisor)
58) Timothy Eulich (Stunts)
59) Richard E. Hollander (Visual Effects Supervisor)
60) Bill Holmquist (Construction Coordinator)
61) R. Christopher White (Visual Effects Supervisor)
62) Richard Foreman Jr. (Still Photographer)
63) Bob Kellough (Sound Effects Editor)
64) Jonathon Slator (Location Manager)
65) John A. Larsen (Supervising Sound Editor)
66) Lisa Tutunjian (Digital Intermediate Editor)
67) Frank Torres (Stunts)
68) Jesse Trevino (Ager/Dyer)
69) Sara Roybal (Makeup Artist)
70) Geordie Sheffer (Hair Department Head)
71) Saleem Watley (Stunts)
72) Derrick Ballard (Set Designer)
73) James R. Tynes (Gaffer)
74) Maria Bentfield (Key Costumer)
75) Loan Phan (Digital Intermediate Producer)
76) Wolf Schneider (Unit Publicist)
77) Shane Daniels (Stunts)
78) Severino Gonzales (On Set Dresser)
79) Dave Snyder (Makeup Effects)
80) Shaun Friedberg (Animation Director)
81) Leon Woud (Animation Director)
82) P.J. Burch (First Assistant Editor)
83) David J. Thompson (Steadicam Operator)
84) Jason Chen (Visual Effects Producer)
85) Vanessa Lapato (ADR Supervisor)
86) Gina G. Aller (Costume Supervisor)
87) Rolf Fleischmann (Visual Effects Editor)
88) Charles Martin Inouye (Music Editor)
89) Nava R. Sadan (Costume Supervisor)
90) Isaac Hamon (Stunt Coordinator)
91) Kari King (Set Costumer)
92) Patrick A. Reynolds Jr. (Transportation Coordinator)
93) Adam Hart (Stunts)
94) Jon Shroyer (Makeup Artist)
95) Bryan Thompson (Stunts)
96) David Wolowic (Assistant Sound Editor)
97) Mark Rayner (Stunts)
98) Kara Petersen (Stunts)
99) Jade Mansueto (Animation Director)
100) Aaron Gilman (Animation Supervisor)
101) Christine Sirois (ADR Recordist)
102) Beth Day (Casting Associate)
103) Liz Ludwitzke (Casting Associate)
104) Martin Wiseman (Visual Effects Producer)
105) Megan Daum (Key Hair Stylist)
106) Edward Gamarra (Executive Producer)
107) Matthew Harrison (Foley Editor)
108) Dan Brown (Stunts)
109) David Greene (Special Effects Coordinator)
110) Stephen P. Durante (Leadman)
111) Leonard MacDonald (Makeup Effects)
112) Paul Ledford (Production Sound Mixer)
113) James Ashwill (Foley Mixer)
114) Drew Nielsen (Visual Effects Coordinator)
115) Keith O'Hara (Visual Effects Coordinator)
116) Chloe Feodoroff (Visual Effects Coordinator)
117) Kevin Abercrombie (Stunts)
118) Billy W. Ray (Art Direction)
119) Vicki M. McWilliams (Art Department Coordinator)
120) Rosanna Dill (Set Costumer)
121) Ashley Edwards (Set Costumer)
122) Lora McKenny (Set Costumer)
123) Katie L. Murphy (Set Costumer)
124) Isaac Hai Swee Tan (Animation)
125) Craig Young (Animation)
126) Ken Barthelmey (Creature Design)
127) Margaux Peach (Visual Effects Coordinator)
128) Jeremy Hollis (Visual Effects Coordinator)
129) Jana Jungk (Visual Effects Coordinator)
130) Janessa Bouldin (Hairstylist)
131) Reyna Robinson (Hairstylist)
132) Delana Veirs (Hairstylist)
133) Elizabeth Lawson (Hairstylist)
134) Teri Ann Uccan (Hairstylist)
135) Daniel Casillas (Makeup Effects)
136) Brett Andrews (Property Master)
137) Sharla Cipicchio (First Assistant Camera)
138) Daniel Bombell (First Assistant Camera)
139) Kingslea Bueltel (First Assistant Camera)
140) David Zimmerman (First Assistant Editor)
141) Brian Malone (Rigging Grip)
142) Mark Aaron Wagner (Stunts)
143) Ivor Shier (Stunts)
144) Brent Steffensen (Stunts)
145) Patrick Scalise (Assistant Art Director)
146) Tom Crisp (Stunts)
147) Wynema Chavez (Ager/Dyer)
148) Horace Knight (Stunts)
149) Kevin Maloney (Boom Operator)
150) Ethan Scroggins (Set Dresser)
151) Paul Mugavero (Set Dresser)
152) Cody Banta (Stunts)
153) Forrest A. Haag (Assistant Property Master)
154) Richard Duarte (Foley Mixer)
155) John Guentner (Foley Mixer)
156) Jess King (Stunts)
157) Justin Muller (First Assistant Director)
158) Elizabeth Gabel (Extras Casting)
159) David Clayton (Title Designer)
160) Brooke Peters (Set Designer)
161) Matthew Lee Christmas (Stunts)
162) Julian Scalia (Art Department Assistant)
163) Linda R. Gore (Set Dresser)
164) Greg Harris (Stunts)
165) Lonam Fogleman (Set Dresser)
166) Liz Probst (Payroll Accountant)
167) John M. Morse (Second Assistant Director)
168) Christie Hayes (Stunts)
169) Kurt Kornemann (Key Grip)
170) Anthony Genova (Stunts)
171) Chris Donaldson (Stunts)
172) Walter E. Myal (Second Second Assistant Director)
173) Tommy Goodwin (Stunts)
174) Ryan Staats (Stunts)
175) Jay Torrez (Stunts)
176) Graham Griswold (Set Dresser)
177) Dale Lotreck (Set Dresser)
178) Alex Kingi (Stunts)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish