Vaxshiy - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Vaxshiy
  • Kino nomi: Vaxshiy (Звериная ярость)
  • Joylandi: 09.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2019
  • Davomiyligi: 1 soat. 35 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Har xil ekzotik hayvonlar bilan to'ldirilgan yuk kemasi Amazondan AQShga suzib ketmoqda. Kemada hayvonot bog'laridan biri uchun eng kam uchraydigan oq yaguarni shaxsan ushlagan professional ovchi, axloqi jihatidan kam emas. Biroq, ekspeditsiyani kemada xavfli terrorchi ham kuzatib borishi bilan murakkablashdi, u kameradan qochib, barcha korpuslarni ochadi ...

Грузовое судно, под завязку наполненное разными экзотическими животными, отплывает из Амазонии в США. На корабле находится не менее дикий в своих нравах профессиональный охотник, который лично поймал редчайшего белого ягуара для одного из зоопарков. Однако экспедиция осложняется тем, что на судне также конвоируют опасного террориста, который ускользает из камеры и открывает все вольеры…

Roles of actors:
1) Nicolas Cage (Frank Walsh)
2) Famke Janssen (Dr. Ellen Taylor)
3) Kevin Durand (Richard Loffler)
4) Jeremy Jay Nazario (Rafael)
5) LaMonica Garrett (John Ringer)
6) Michael Imperioli (Paul Freed)
7) Isaac Santiago (Vasquez)
8) Braulio Castillo Jr. (Morales)
9) Tommy Walker (Forrest)
10) Sewell Whitney (Scuddy)
11) Leon Andrew Joseph (Jerome)
12) Sebastian Vazquez (Shelton)
13) John Lewis (Harrison)
14) Rey Hernandez (Prettyman)
15) Drake Shannon (Miller)
16) Jaime Irizarry (Delgado)
17) Daniel Salinas (Barnett)
18) Pablo Tufiño (Diego)
19) Lunarena Del Fresno (Diego's Daughter)
20) Brian Tester (Delaney)
21) Juan C. Defendini (Cook)


People who worked on the film:
1) Nancy Nayor (Casting)
2) Walter Josten (Executive Producer)
3) Kirk Shaw (Producer)
4) Daniel Grodnik (Producer)
5) Randy Charach (Executive Producer)
6) Cyril Megret (Executive Producer)
7) Michael Sirow (Executive Producer)
8) Richard Leder (Writer)
9) Luillo Ruiz (Producer)
10) Patricia Alonso (Casting)
11) Bobby Ranghelov (Line Producer)
12) Raúl Marchand Sánchez (Editor)
13) Coraly Santaliz (Script Supervisor)
14) Guillaume Roussel (Music)
15) Jeff Bowler (Producer)
16) David Kitchens (Foley Artist)
17) Nick Powell (Director)
18) Carlos Zayas (Camera Operator)
19) Laura Magruder (Still Photographer)
20) Ali Lammari (Key Costumer)
21) Raphy Molinary (Camera Operator)
22) Sean Gray (Sound Effects Editor)
23) Vern Nobles (Director of Photography)
24) Patrick Christensen (ADR Mixer)
25) Arturo Melero (Best Boy Electric)
26) Su-Jeng Sang (Drone Operator)
27) Luis Raúl Alcocer (Stunt Coordinator)
28) Edgar Rivera Díaz (Dolly Grip)
29) Luis Antonio Landrau (Boom Operator)
30) Amilcar Rivera (Property Master)
31) Alastair Burlingham (Executive Producer)
32) Jason Garrett (Executive Producer)
33) Johannes Peters (Dialogue Editor)
34) Jeff Gum (Executive Producer)
35) Tara Finegan (Executive Producer)
36) Jeffrey Roy (ADR Mixer)
37) Gustavo Accetta (Rigging Gaffer)
38) Mickey Gooch (Executive Producer)
39) Miguel Baerga (Grip)
40) John R. Sherman (Executive Producer)
41) Michael Becker (Executive Producer)
42) Mitchell Welch (Executive Producer)
43) Bret Saxon (Producer)
44) Carlos 'Carly' Antunez (Set Dresser)
45) Lea Guivas-Murphy (Set Costumer)
46) Fabiola Fortuno (Special Effects Supervisor)
47) Yasen Denev (Storyboard Artist)
48) Walt Jones (Executive Producer)
49) Alfredo Colón (Visual Effects Coordinator)
50) Timothee de Mierry (Co-Executive Producer)
51) Curt Henderson (Executive Producer)
52) David B. Katzin (Executive Producer)
53) Massimiliano Musina (Executive Producer)
54) Richard Myerson (Co-Executive Producer)
55) Belly Torres (Producer)
56) Anita Ramirez-Velez (Costume Design)
57) Maynar Magruda (Production Design)
58) Gilberto Cruz (Drone Cinematographer)
59) Abner Medina (First Assistant Camera)
60) Carlos J. Vázquez (Video Assist Operator)
61) C.J. Sarachene (Animation Director)
62) Choon Xuan Tan (Compositor)
63) Raneshkumar Kumboji (Compositor)
64) Carlos Miranda (Digital Compositor)
65) Nor Faisal Abdullah (Digital Compositor)
66) Vipin Negi (Lead Animator)
67) Nandish Hugar (Lighting Artist)
68) Andreas Jablonka (Sequence Supervisor)
69) Walt Jones (Visual Effects Supervisor)
70) Denes Pagán (Sound Designer)
71) Natalie Mejías (Stunt Double)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish