Yupiter - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Yupiter

Kino tavsifi
Yupiter Jons tungi osmon ostida tug'ilgan va barcha belgilar qizning katta yutuqlarga erishishini bashorat qilgan. Yupiter o'sib ulg'aygan va har kuni yulduzlarni orzu qiladi, lekin u farrosh bo'lib ishlaydigan va hojatxonalarni tozalaydigan qattiq haqiqatdan uyg'onadi. Yupiterning shaxsiy hayoti, shuningdek, qiz Keyn bilan uchrashguncha ko'p narsalarni orzu qiladi. Sobiq harbiy ovchi Keyn Yupiterni topish va qizga uning haqiqiy taqdirini ochish uchun Yerga keladi. O'zining genetik xususiyatlari tufayli Yupiter koinotdagi muvozanatni o'zgartira oladigan aql bovar qilmaydigan meros uchun da'vogarga aylanadi.

Юпитер Джонс родилась под ночным небом, и все знаки предсказывали, что девочке предстоят великие свершения. Юпитер выросла и каждый день видит во сне звезды, но просыпается в жесткой реальности, где она работает уборщицей и моет туалеты. Личная жизнь Юпитер тоже оставляет желать лучшего, пока девушка не встречает Кейна. Кейн, бывший военный охотник, прибывает на Землю, чтобы отыскать Юпитер и раскрыть девушке ее истинное предназначение. Благодаря своим генетическим особенностям Юпитер становится претенденткой невероятного наследия, способного изменить равновесие во Вселенной.

Roles of actors:
1) Channing Tatum (Caine Wise)
2) Mila Kunis (Jupiter Jones)
3) Sean Bean (Stinger Apini)
4) Eddie Redmayne (Balem Abrasax)
5) Douglas Booth (Titus Abrasax)
6) Edward Hogg (Chicanery Night)
7) Maria Doyle Kennedy (Aleksa)
8) Tuppence Middleton (Kalique Abrasax)
9) Nikki Amuka-Bird (Diomika Tsing)
10) Vanessa Kirby (Katharine Dunlevy)
11) Jeremy Swift (Vasilliy Bolodnikov)
12) Christina Cole (Gemma Chatterjee)
13) Bae Doona (Razo)
14) James D'Arcy (Maximilian Jones)
15) Kick Gurry (Vladie)
16) Tim Pigott-Smith (Malidictes)
17) Gugu Mbatha-Raw (Famulus)
18) Ramon Tikaram (Phylo Percadium)
19) Nicholas A. Newman (Nesh)
20) Ariyon Bakare (Greeghan)
21) Frog Stone (Aunt Nino)
22) David Ajala (Ibis)
23) Larissa Kouznetsova (Irina)
24) Demetri Theodorou (Moltka)
25) Lieve Carchon (Lyudmila)
26) Oleg Nasobin (Zeno)
27) Emily Renée (Mikka)
28) Spencer Wilding (Falque)
29) Andy Ahrens (Dante Rothemere)
30) Charlotte Beaumont (Kiza)
31) Georgia Winters (Handmaiden)
32) Elsa Mollien (Handmaiden)
33) Sean Baker (Doctor)
34) Bryony Hannah (Nurse Schultz)
35) Sarah Campbell (Gynaecological Nurse)
36) Jiggy Bhore (Anesthesiologist)
37) Samuel Barnett (Advocate Bob)
38) Claire Benedict (Bureaucrat)
39) Peter Yapp (Bureaucrat)
40) John Locke (Bureaucrat)
41) Grant Stimpson (Bureaucrat)
42) Sarah Crowden (Bureaucrat)
44) Rupert Frazer (Authentication Minister)
45) Katherine Cunningham (Debutante)
46) Luke Neal (Royal guard)
47) Simon Dutton (Tskalikin)
48) Neil Fingleton (Sargon / Greegan)
49) Derek Lea (Guard)
50) Joe Walking (Keeper)
51) Michela Meazza (Keeper)
53) Hazel D'Jan (Shiro Miku)
54) Jozef Aoki (Commonwealth)
55) Kara Lily Hayworth (Titus Handmaiden)
56) Symara A. Templeman (Aegis Crew)
57) Ryan B. Johnson (Chicago Pedestrian (uncredited))
58) Elina Alminas (Robot Servant (uncredited))
60) Dilyana Bouklieva (Test Subject (uncredited))
61) Sharon Coleman (Pedistrian (uncredited))
62) Tim Connolly (Trigger (uncredited))
63) Tamela D'Amico (Plinth (uncredited))
64) Rimmel Daniel (Royal Guard (uncredited))
65) Tony Domino (Pedestrian (uncredited))
67) Thomas Gaitsch (Walker Dunlevy (uncredited))
68) Julie Graham (Captain of the Aegis (uncredited))
69) Eric Ian (Zoe (uncredited))
70) Raiden Integra (Chicago Pedestrian (uncredited))
71) Olia Klein (Russian Refugee (uncredited))
72) Kenny Knight (Test Subject (uncredited))
73) Vander McLeod (Kalique Gene Tech (uncredited))
74) Jon Norris (Servant (uncredited))
75) Mark Norris (Servant (uncredited))
76) Edd Osmond (Droid (uncredited))
77) Jo Osmond (Droid (uncredited))
78) Charlotte Rickard (Synth Apini (uncredited))
79) Emelle Smith (Cyber beauty (uncredited))
80) Clem So (Kalique Coder (uncredited))
81) Kim Spearman (Cyber Beauty (uncredited))
82) Ekaterina Zalitko (Cyber Beauty (uncredited))


People who worked on the film:
1) Bruce Berman (Executive Producer)
2) Alexander Berner (Editor)
3) John Toll (Director of Photography)
4) Lora Kennedy (Casting)
5) Kym Barrett (Costume Design)
6) Mark Scruton (Art Direction)
7) Tina Maskell (Stunts)
8) Grant Hill (Producer)
9) Grant Hill (Unit Production Manager)
10) Lilly Wachowski (Director)
11) Lilly Wachowski (Producer)
12) Lilly Wachowski (Writer)
13) Lana Wachowski (Director)
14) Lana Wachowski (Producer)
15) Lana Wachowski (Writer)
16) Hugh Bateup (Production Design)
17) Dane A. Davis (Supervising Sound Editor)
18) Hank Amos (Stunts)
19) Charlie Revai (Supervising Art Director)
20) Ben Cooke (Stunt Coordinator)
21) Ben Cooke (Fight Choreographer)
22) Roberto Malerba (Executive Producer)
23) Roberto Malerba (Unit Production Manager)
24) Peter Walpole (Set Decoration)
25) Terry Needham (First Assistant Director)
26) David Leitch (Stunt Coordinator)
27) Talila Craig (Stunts)
28) Damian Anderson (Production Supervisor)
29) Mike Mukatis (Stunts)
30) R. A. Rondell (Stunt Coordinator)
31) Michael Giacchino (Original Music Composer)
32) Roy Taylor (Stunts)
33) Chris Daniels (Stunts)
34) Tobiasz Daszkiewicz (Stunts)
35) Mike Ian Lambert (Stunts)
36) Gary Archer (Prosthetics)
37) David Allday (Art Direction)
38) Tom Lowell (Stunts)
39) Jeremy Fitzgerald (Stunts)
40) Jody Williams (Camera Operator)
41) Eddie Yansick (Stunts)
42) Antal Kalik (Stunt Double)
43) John Norris (Visual Effects Producer)
44) David A. Whittaker (Sound Effects Editor)
45) Ed Natividad (Conceptual Design)
46) Pierre Buffin (Visual Effects Supervisor)
47) Mickey Facchinello (Stunt Double)
48) Tim Connolly (Stunts)
49) John Roesch (Foley)
50) David Garrick (Stunts)
51) Lucas Fuica (Third Assistant Director)
52) Merje Veski (Art Direction)
53) Brett A. Jones (Stunts)
54) Alain Lachance (Visual Effects Supervisor)
55) Marc A. Rousseau (Visual Effects Producer)
56) Damien Walters (Stunts)
57) David Hugghins (Stunts)
58) Andy Wareham (Stunts)
59) Edd Osmond (Stunts)
60) Edd Osmond (Stunt Double)
61) Kai Martin (Stunts)
62) Sue Whitaker (Art Direction)
63) Rick Le Fevour (Stunts)
64) Marco Scotti (Costume Supervisor)
65) Kiante Elam (Stunts)
66) David Cheesman (Property Master)
67) Gary Jopling (Assistant Art Director)
68) Eric Lindemann (Sound Designer)
69) Ashley Winter (Assistant Art Director)
70) Bryan O. Watkins (Sound Effects Editor)
71) Sara Holden (Stunts)
72) Jeff Julian (Conceptual Design)
73) Tom Ozanich (Sound Designer)
74) Chuck Finch (Gaffer)
75) Angela Barson (Visual Effects Supervisor)
76) Matt Dessero (Visual Effects Supervisor)
77) Julie Brown (Script Supervisor)
78) Bobby Holland Hanton (Stunt Double)
79) Simon Carr (Visual Effects Supervisor)
80) Chris O'Hara (Stunt Coordinator)
81) Suzanne McGeachan (Script Supervisor)
82) Paul Apelgren (Music Editor)
83) Graham Hall (Camera Operator)
84) Murray Close (Still Photographer)
85) Jim Mitchell (VFX Supervisor)
86) Michael Mulholland (Visual Effects Supervisor)
87) Tom Partridge (Visual Effects Editor)
88) Holly Johnson (Script Supervisor)
89) Alyson Dee Moore (Foley)
90) Andy Stevens (Visual Effects Editor)
91) Daniel Pinder (Music Editor)
92) Joyce Heftel (Script Supervisor)
93) Phil Pastuhov (Helicopter Camera)
94) Stuart Thorp (Stunts)
95) Mary Tallman (Additional Script Supervisor)
96) Stephanie Flack (ADR & Dubbing)
97) Stephanie Flack (Dialogue Editor)
98) Douglas Robson (Stunts)
99) Gillian Aldam (Stunts)
100) Constantin Brodt (Visual Effects Editor)
101) Steven Desbrow (Helicopter Camera)
102) Carlos Ruiz Boceta (Unit Production Manager)
103) David Vickery (Visual Effects Supervisor)
104) Kim Marks (Camera Operator)
105) Reuben Lloyd-Pack (Visual Effects Editor)
106) Maxx Wai In Leong (Sequence Supervisor)
107) Sam Lane (Visual Effects Editor)
108) Begoña Lopez (Digital Intermediate)
109) Chris Mulsoff (Rigging Gaffer)
110) Jerad Marantz (Character Designer)
111) Don Parsons (Special Effects Coordinator)
112) Gregg Smrz (Stunts)
113) Stefan Stankowski (Camera Operator)
114) Matthew W. Kielkopf (First Assistant Sound Editor)
115) Erik Classen (Compositors)
116) Jens Baylis (First Assistant Editor)
117) Flora Moody (Makeup & Hair)
118) Wayne Jaworskyj (Compositors)
119) Jacob Jared Jones (Compositors)
120) Lukasz Bukowiecki (Visual Effects Editor)
121) Aaron Williams (VFX Artist)
122) Karen A. Harris (Stunt Coordinator)
123) Dominic Hyman (Art Direction)
124) Leo Plank (Utility Stunts)
125) Gareth Tandy (First Assistant Director)
126) David W. Krummel (Art Direction)
127) Sophie Worley (Art Department Coordinator)
128) Kenneth Yoder (Art Department Coordinator)
129) Harriet Lovell (Construction Coordinator)
130) Christopher Alba (Foley)
131) Jeffrey Kember (CG Supervisor)
132) Stephen Aplin (Animation Supervisor)
133) Philippe Leprince (CG Supervisor)
134) Stephen Murphy (CG Supervisor)
135) Kelly A. Cook (Still Photographer)
136) Linda O'Reilly (Set Costumer)
137) Laura Freeman (Set Costumer)
138) Kat Thomas (First Assistant Editor)
139) Ekaterina Bogomolova (Dialect Coach)
140) Elizabeth Leslie (VFX Production Coordinator)
141) Graham Martin (VFX Production Coordinator)
142) Christina Graham (Visual Effects Producer)
143) Chloe Harrison (Visual Effects Producer)
144) Fabrice Lett (Visual Effects Producer)
145) Rob Shears (Visual Effects Producer)
146) Stuart Bullen (Visual Effects Supervisor)
147) Antoine Moulineau (Sequence Supervisor)
148) David Antonin Mucci (Sequence Supervisor)
149) Geoffrey Niquet (Visual Effects Supervisor)
150) David Rouxel (Visual Effects Supervisor)
151) Craig Garner (Stunts)
152) Craig Garner (Stunt Double)
153) Florian Hotz (Utility Stunts)
154) Mike Massa (Stunts)
155) Allen Kupetsky (Second Assistant Director)
156) Robert Nagle (Stunts)
157) Kevin Jenkins (Unit Manager)
158) L. Dean Jones Jr. (Supervising Producer)
159) Bill Draper (Executive In Charge Of Production)
160) Rick Thomas (Gaffer)
161) Marianne Jenkins (Post Production Assistant)
162) Kevin Abercrombie (Stunts)
163) Paul Lowe (Stunts)
164) Heidi Moneymaker (Stunts)
165) Emma Gunnery (Crowd Assistant Director)
166) Ben Wilson (Electrician)
167) Allan Padelford (Stunts)
168) Jason Pomerantz (Director of Operations)
169) Curtis Rivers (Stunts)
170) William Morts (Stunts)
171) Brycen Counts (Stunts)
172) Ian Kay (Stunts)
173) Richard Epper (Utility Stunts)
174) Ryan Allen Carrillo (Stunts)
175) Mens-Sana Tamakloe (Stunts)
176) Abby Mills (Assistant Director)
177) Ulrik Bruchholz (Stunts)
178) Tony Christian (Stunts)
179) Leo Woodruff (Stunts)
180) James Fierro (Stunts)
181) Rick English (Stunts)
182) Rick English (Stunt Double)
183) Michael Salven (First Assistant Director)
184) Bing Liu (Camera Production Assistant)
185) Katharina Hofmann (Second Assistant Director)
186) Neil Ravan (Production Manager)
187) Christopher Berg (Post Production Supervisor)
188) Michael Hansen (Stunts)
189) Michael Hansen (Utility Stunts)
190) Linda Perlin (Stunts)
191) Linda Perlin (Stunt Driver)
192) Demetra Diamantopoulos (Unit Production Manager)
193) Ralf Koch (Stunts)
194) Ralf Koch (Utility Stunts)
195) Michela Marini (Key Set Production Assistant)
196) Justin Ritson (Second Assistant Director)
197) Ashish Kukian (Production Manager)
198) Bean Peel (Stunts)
199) Arran Topham (Stunts)
200) Caridad Angus (Stand In)
201) Sarah Lochlan (Stunts)
202) Sarah Lochlan (Stunt Double)
203) Marlow Warrington-Mattei (Stunts)
204) Annabel Wood (Stunt Double)
205) Oliver Gough (Stunts)
206) Brett Robinson (Second Second Assistant Director)
207) Sam Alvelo (Second Second Assistant Director)
208) Gary Kane (Stunts)
209) Rob Cooper (Stunts)
210) Jacob Hugghins (Stunts)
211) Michael Hugghins (Stunts)
212) David R. Grant (Stunts)
213) Afnahn Khan (Post Production Assistant)
214) Karl Sigurdarson (Production Manager)
215) Tomas Ereminas (Stunts)
216) Andy Madden (Second Second Assistant Director)
217) Jamie Millington (Stunts)
218) Charuhas Sonar (Unit Production Manager)
219) Thomas DeWier (Stunts)
220) Luis Alonso (Production Assistant)
221) Kim Whittaker (Second Assistant Director)
222) Emma Horton (Second Assistant Director)
223) Michael Sharp (Unit Production Manager)
224) Calvin Warrington-Heasman (Stunt Double)
225) Elliot Hawkes (Stunts)
226) Zarene Dallas (Stunts)
227) Zarene Dallas (Stunt Double)
228) Sekani Doram (Crowd Assistant Director)
229) Beatrice Manning (Second Assistant Director)
230) Sussanah Madden (Crowd Assistant Director)
231) Kelvin Enwereobi (Continuity)
232) Eugene Radcliff (Associate Producer)
233) JT Diaz (Assistant Production Manager)
234) Christopher Blasingame (Second Unit Director)
235) Ayesha Corn (Additional Second Assistant Director)
236) Irene Díaz (Crowd Assistant Director)
237) K.C. Fitzgerald (Second Second Assistant Director)
238) Andrew Heard (Second Unit First Assistant Director)
239) Christian Thanh Nguyen (Assistant Director Trainee)
240) Patricia Ordás (Third Assistant Director)
241) Andy Spellman (Second Assistant Director)
242) Taïg Khris (Stunts)
243) Maciej Kuciara (Concept Artist)
244) Mark Slaughter (Stunts)
245) Lewis Young (Stunts)
246) Ben Wright (Stunts)
247) Christina Petrou (Stunts)
248) Andrew Luckenbill (Stunt Driver)
249) Jake Lombard (Stunts)
250) Claire Hayhurst (Stunts)
251) Tim Halloran (Stunts)
252) Sean Adames (Stunts)
253) Pamela Joyce (Production Coordinator)
254) Chris Downs (Second Second Assistant Director)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish