Hitman: Josus 47 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Hitman: Josus 47

Kino tavsifi
Ayolga otasini topishga va uning kelib chiqishi sirini ochishga yordam berish uchun bir ayol bilan hamkorlik qiladigan genetik jihatdan yaratilgan elita qotil haqidagi hikoya.

История об элитном убийце, созданном при помощи генной инженерии, который объединяется с женщиной, чтобы помочь ей найти отца и раскрыть тайну своего происхождения.

Roles of actors:
1) Rupert Friend (Agent 47)
2) Zachary Quinto (John Smith)
3) Hannah Ware (Katia)
4) Emilio Rivera (Fabian)
5) Rolf Kanies (Dr. Delriego)
6) Thomas Kretschmann (Le Clerq)
7) Dan Bakkedahl (Sanders)
8) Ciarán Hinds (Litvenko)
9) Mona Pirzad (Katia's Mother)
10) William E. Morris (Surveillance Tech)
11) Michaela Caspar (Hall of Records Clerk)
12) Jerry Hoffmann (Franco)
13) AngelaBaby (Diana)
14) Jürgen Prochnow (Tobias)
15) Charlene Beck (Tenement Woman)
16) Michael Bornhütter (Berlin Police Officer #1)
17) Melissa Broughton (Gardens by the Bay Woman with Baby)
18) Nils Brunkhorst (Syndicate Doctor)
19) Alvin Chan (Gardens by the Bay Man #1)
20) Michael Corcoran (Robert's Dad)
21) Manuel Depta (Russian Soldier)
22) Andrew Di Bartolomeo (Gardens by the Bay Man #2)
23) Georg Ebinal (Salzburg Syndicate Operator Driver)
25) Waye Leon Goh (Gardens by the Bay Man #3)
26) Matthias Günther (Marine Task Force)
27) Jesse Hergt (Young Agent 47)
29) Sebastian Hülk (Garad)
30) Michael Knese (Embassy Marine #2)
31) Felix Koch (Salzburg Syndicate Operator Driver #1)
32) Alrik Kreemke (Salzburg Syndicate Operator #1)
33) Daniel Michael Nelson (Robert - Kid in Elevator)
34) Peter Paes (Salzburg Syndicate Operator Driver #2)
35) Helena Pieske (Young Katia)
36) Markus Ranglack (Russian Agent / Driver)
37) Kira Smidt (Baby Katia)
38) Daniel Stockhorst (John Smith's G-Wagon Driver)
39) Johannes Suhm (Young Litvenko)
40) Eskindir Tesfay (Marine #2)
41) Asuka Tovazzi (Berlin Police Officer #2)
42) Janice Koh Yu-Mei (Robert's Mum)
45) Dennis Heath (Bystander in Action Scene (uncredited))
46) Jessica Lois (Woman in Subway Station (uncredited))
47) Chris Theisinger (S.I. Tactical Ops (uncredited))
48) Joe Toedtling (Marine (uncredited))
49) Tomas Jester (Tenement Man)
50) Gillian Tan (Woman in Airport (uncredited))


People who worked on the film:
1) Denise Chamian (Casting)
2) Bina Daigeler (Costume Design)
3) Volkhart Buff (Stunt Coordinator)
4) Marco Beltrami (Original Music Composer)
5) Nicolas De Toth (Editor)
6) Charles Gordon (Producer)
7) Sebastian T. Krawinkel (Production Design)
8) Chad Stahelski (Action Director)
9) David Leitch (Action Director)
10) Stephan O. Gessler (Supervising Art Director)
11) Dietmar Haupt (Rigging Gaffer)
12) Dietke Brandt (Set Costumer)
13) Glenn Freemantle (Sound Designer)
14) Glenn Freemantle (Supervising Sound Editor)
15) Ben Barker (Sound Designer)
16) Sharon Martin (Hair Designer)
17) Yeşim Zolan (Set Decoration)
18) Skip Woods (Screenplay)
19) Skip Woods (Producer)
20) Skip Woods (Story)
21) Adrian Askarieh (Producer)
22) Daniel Alter (Executive Producer)
23) Marco Mehlitz (Executive Producer)
24) Arno Neubauer (Line Producer)
25) Tilman Büttner (Steadicam Operator)
26) Irina Tübbecke-Bechem (Makeup Artist)
27) Jonathan Eusebio (Stunt Coordinator)
28) Alex Young (Producer)
29) Michael Finch (Screenplay)
30) Andrew Caller (Sound Re-Recording Mixer)
31) Valeska Schitthelm (Hairstylist)
32) Sabine Engelberg (Art Direction)
33) Adrian Cranage (Camera Operator)
34) Mike Wiluan (Co-Producer)
35) Tanner Foust (Stunt Driver)
36) Jenna Smith (Hairstylist)
37) Robert Blasi (Art Department Coordinator)
38) Florian Emmerich (Camera Operator)
39) Ted Caplan (Music Editor)
40) Sebastian Meuschel (Camera Operator)
41) Reiner Bajo (Still Photographer)
42) Chris O'Hara (Stunt Coordinator)
43) Brendan Nicholson (Sound Re-Recording Mixer)
44) Duane Manwiller (Second Unit Cinematographer)
45) Zoe Simijonovic (Script Supervisor)
46) Aleksander Bach (Director)
47) Jon Valera (Fight Choreographer)
48) Ralf Häger (Stunt Coordinator)
49) Dollei Seah (Makeup Artist)
50) Óttar Guðnason (Director of Photography)
51) Liz Ludwitzke (Casting Associate)
52) Tamar Aviv (Makeup Effects)
53) Christine Herzog (Wigmaker)
54) Fran Borgia (Line Producer)
55) Tim Maxwell (Sound Recordist)
56) Bryce Tibbey (Art Direction)
57) Adolf Wojtinek (Special Effects Coordinator)
58) Mario Uy (Armorer)
59) Lutz Zeidler (Armorer)
60) Daniela Backes (Assistant Costume Designer)
61) Claudius Rauch (Special Effects Supervisor)
62) Norwin Hatschbach (Helicopter Camera)
63) Stefan Mohn (Still Photographer)
64) Björn Susen (Gaffer)
65) Thomas Hacikoglu (Stunts)
66) Michael Hendrickson (Executive Producer)
67) Freddie Yeo (Co-Producer)
68) Little Suzy Yeo (Line Producer)
69) Stefan Müller (Helicopter Camera)
70) Matthew Wells (Post Production Coordinator)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish