Etikdo'z - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Etikdo'z

Kino tavsifi
Maks Simkin Nyu-Yorkdagi poyafzal ta'mirchisi. U oilasi avloddan-avlodga o'tib kelayotgan do'konda ishlaydi. Bir kuni Maks o'zining zerikarli hayotidan hafsalasi pir bo'lib, dunyoni yangicha ko'rish imkonini beruvchi sehrli yodgorlikka qoqiladi.

Макс Симкин занимается ремонтом обуви в Нью-Йорке. Он работает в магазине, который передавался его семьёй из поколения в поколение. Однажды, разочарованный своей скучной жизнью, Макс натыкается на волшебную реликвию, которая позволяет ему увидеть мир по-новому.

Roles of actors:
1) Adam Sandler (Max Simkin)
2) Dan Stevens (Emiliano)
3) Steve Buscemi (Jimmy)
4) Dustin Hoffman (Abraham Simkin)
5) Ellen Barkin (Elaine Greenawalt)
6) Dascha Polanco (Macy)
7) Elena Kampouris (Alexia)
8) Jared Sandler (Cool Bar Guy)
9) Melonie Diaz (Carmen Herrara)
10) Glenn Fleshler (Jeffrey)
11) Method Man (Ludlow)
12) Lynn Cohen (Mrs. Simkin)
13) Yul Vazquez (Max / Marsha)
14) Joey Slotnick (Sleek Guy)
15) Greta Lee (Kara)
16) Donnie Keshawarz (Pinchas Simkin)
17) Kevin Breznahan (Patrick)
18) Danny Mastrogiorgio (Brian)
19) Grizz Chapman (Tino)
20) Natia Dune (Waitress)
21) Sondra James (Anna Stevens)
22) John DeBlasio (Akram)
23) Kim Cloutier (Taryn)
24) Craig Walker (Danny Donald)
25) Adam B. Shapiro (Schneider)


People who worked on the film:
1) John Debney (Music)
2) Kerry Barden (Casting)
3) Tom McArdle (Editor)
4) Tom McCarthy (Director)
5) Tom McCarthy (Producer)
6) Tom McCarthy (Writer)
7) Sarah E. McMillan (Set Decoration)
8) Paul Schnee (Casting)
9) Mary Jane Skalski (Producer)
10) Leo Corey Castellano (Makeup Effects)
11) Leo Corey Castellano (Special Effects Makeup Artist)
12) Melissa Toth (Costume Design)
13) Gene Harrison (Stunt Driver)
14) W. Mott Hupfel III (Director of Photography)
15) Matthew Haasch (Foley Mixer)
16) Jay Peck (Foley Artist)
17) Derrick Simmons (Stunts)
18) Kyle Rudolph (Steadicam Operator)
19) Kyle Rudolph ("A" Camera Operator)
20) Paul Sado (Writer)
21) Andrew Pang (First Assistant Editor)
22) Nicolas Chartier (Executive Producer)
23) Nick Urata (Music)
24) Drew Jiritano (Special Effects Coordinator)
25) Stephen H. Carter (Production Design)
26) Allison Estrin (Casting)
27) Michael Bederman (Executive Producer)
28) Michael Bederman (Unit Production Manager)
29) Zev Foreman (Executive Producer)
30) Ashley Ryan (Makeup Artist)
31) Jen Weissenberg (Stunt Driver)
32) Jeffrey Lee Gibson (Stunt Coordinator)
33) Diana Burton (Property Master)
34) Richard P. Ulivella (Gaffer)
35) John Alcantara (Best Boy Electric)
36) Charles Libin (Second Unit Director of Photography)
37) Charles Libin ("B" Camera Operator)
38) Marie Lynn Wagner (Art Direction)
39) James Sarzotti (Makeup Department Head)
40) Macall B. Polay (Still Photographer)
41) Kate Churchill (Co-Producer)
42) Dominic Rustam (Co-Producer)
43) Erin Hicks (Hair Setup)
44) Erin Hicks (Hair Department Head)
45) Sanja Milic (Makeup Artist)
46) Taurance F. Williams (Hairstylist)
47) Brian Smyj (Stunts)
48) Brian Smyj (Stunt Coordinator)
49) Thomas O'Connor (Rigging Gaffer)
50) Mary A. Kelly (Script Supervisor)
51) Jake Braver (Visual Effects Supervisor)
52) Dan Hersey (First Assistant "A" Camera)
53) Warren Shaw (Sound Effects Editor)
54) Jodi Baldwin (Wardrobe Supervisor)
55) Damian Canelos (Sound Mixer)
56) Mary Ramos (Music Supervisor)
57) Kelly Solomon (Art Department Coordinator)
58) Caroline Vexler (Stunts)
59) Erin Henning (First Assistant "B" Camera)
60) Cesar Baptista (Key Grip)
61) Joey Montenarello (Casting Assistant)
62) Caroline Quiroga (Assistant Costume Designer)
63) Andy Kris (Sound Re-Recording Mixer)
64) Andy Kris (Dialogue Editor)
65) Lisa Nilsson (Assistant Set Decoration)
66) Stuart Stanley (ADR Editor)
67) Stuart Stanley (Foley Editor)
68) Malcolm Reid (Construction Coordinator)
69) Thomas Place (Stunts)
70) James Strosahl (Digital Imaging Technician)
71) Timothy J. Wood (Transportation Captain)
72) Caitlin Machak (Second Assistant "B" Camera)
73) Trevor E. Dickerson (Stunt Double)
74) Stephen Apicella (First Assistant Director)
75) Matt Power (Second Assistant Director)
76) Vince Reed Camuto (Boom Operator)
77) Gavin Hecker (Foley Mixer)
78) Patrick Campbell (Storyboard Artist)
79) Jen Egan (Stunt Driver)
80) Michael Saari (Set Dresser)
81) Ana Laura Pulido (Assistant Location Manager)
82) Tom Conway (Leadman)
83) Catriona Crosby (Set Dresser)
84) Craig Horan (Set Dresser)
85) Kris Enos (Second Assistant "B" Camera)
86) Rebecca Edmonston (Key Costumer)
87) Rachel Jablin (Post Production Supervisor)
88) Chris Ann Pappas (Assistant Costume Designer)
89) Luke Lesko (Stunts)
90) Luke Lesko (Stunt Double)
91) Wyatt Cain (Production Secretary)
92) Steven Cachie Brown (Utility Stunts)
93) Luke Crawford (Second Second Assistant Director)
94) Lauren Heath (Production Coordinator)
95) Ioannis Sochorakis (Art Department Assistant)
96) Ann Carton (Stunts)
97) Ryan Gomez (Production Accountant)
98) Steven Weisberg (Location Manager)
99) Kris Chevannes (ADR Mixer)
100) Kyle Repka (Second Assistant "A" Camera)
101) Mackenzie Luzzi (Assistant Production Coordinator)
102) Canella Williams (Production Supervisor)
103) Michael Berg ("B" Camera Operator)
104) Eddy Rodriguez (First Assistant "B" Camera)
105) Josh Fisher (Electrician)
106) Brien Sauchelli (Best Boy Grip)
107) Dan Trauger (Dolly Grip)
108) Carissa Spatcher (Grip)
109) Jordyn Acconcia (Assistant Production Coordinator)
110) Sara Kelley (Location Coordinator)
111) Imran Yusufzai (First Assistant Accountant)
112) Yolan Fisher (Assistant Property Master)
113) Thomas Lindsay (Assistant Editor)
114) Lola Debney (Music Coordinator)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish