Haydovchi bolakay - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Haydovchi bolakay

Kino tavsifi
Kid laqabli yosh yigit zamonaviy musiqani, tez haydashni va qonida adrenalinni yaxshi ko'radi. Uning butun hayoti ta'qiblar va otishmalarga to'la, chunki u qaroqchilarning jinoyat joyidan qochishiga yordam beradigan haydovchi bo'lib ishlaydi. Bir kuni u haqiqatan ham sevib qoladi va o'yinni tark etishga qaror qiladi, lekin birinchi navbatda u yana bitta vazifani bajarishi kerak, bu uning hayotidagi oxirgi bo'lishi mumkin.

Молодой парень по прозвищу Малыш обожает стильную музыку, быструю езду и адреналин в крови. Вся его жизнь — это сплошные погони и перестрелки, ведь он работает водителем, который помогает бандитам скрыться с места преступления. Однажды он по-настоящему влюбляется и решает выйти из игры, но сначала ему предстоит выполнить еще одно задание, которое вполне может оказаться последним в его жизни.

Roles of actors:
1) Ansel Elgort (Miles "Baby")
2) Kevin Spacey (Doc)
3) Lily James (Debora)
4) Jon Hamm (Jason "Buddy" Van Horn)
5) Jamie Foxx (Leon "Bats" Jefferson III)
6) Eiza González (Monica "Darling" Castello)
7) Jon Bernthal (Griff)
8) Flea (Eddie "No-Nose")
9) CJ Jones (Joseph)
10) Sky Ferreira (Baby's Mom)
11) Lanny Joon (J.D.)
12) R. Marcos Taylor (Armie)
13) Micah Howard (Barista)
14) Morgan Brown (Street Preacher)
15) Morse Diggs (Morse Diggs)
16) Lance Palmer (Baby's Dad)
17) Hudson Meek (Young Baby)
18) Viviana Chavez (Diner Waitress)
19) Hal Whiteside (Cook)
21) Brigitte Kali Canales (Young Mother)
22) Patrick R. Walker (Frat Boy #1)
23) Ben VanderMey (Frat Boy #2)
24) David Robert Lewis (Waiter)
25) Big Boi (Restaurant Patron #1)
26) Killer Mike (Restaurant Patron #2)
27) Brogan Hall (Samm)
28) Allison King (Nice Lady Teller)
31) Andy McDermott (Freeze Cop)
32) Christopher Beanland (Bullhorn Cop)
33) Andrea Frye (Carjack Lady)
34) Thomas E. Haynes (Anchor)
35) Russell B. Spencer (Anchor)
36) Cynne Simpson (Anchor)
37) Keith Hudson (Diner Cop)
38) Sidney Sewell (Hellcat Thug #1)
39) Thurman Sewell (Hellcat Thug #2)
40) Elijah Everett (Parking Garage Security Guard)
41) Jon Spencer (Prison Guard)
43) Wilbur Fitzgerald (Judge)
44) Jeff Chase (Jeffrey)
45) Shellita Boxie (Bank Patron)
46) Marshall Choka (Angry Man on Cellphone)
47) Juliette Sicard (Student Pedestrian)
48) Marvin E. West (State Trooper)
49) Connie Lee (Upset Car Driver)
50) James Blackshear (Music Store Clerk)
51) Erica Frene (Dog Lady (uncredited))
53) Duke Jackson (Monroe County (uncredited))
55) Trey McGriff (Homeless Man on Bench (uncredited))
56) Donald K. Overstreet (Man in Blue Truck (uncredited))
57) Danny Le Boyer (Tequila Goon 3 (uncredited))
60) Mark Smith (Prisoner (uncredited))
61) Kenneth Manos (Movement Specialist (uncredited))
64) Kent Wagner (Prisoner (uncredited))
65) Whit Whitman (Prison Gaurd (uncredited))
66) Perry Zulu Jr. (Cop #2 (uncredited))


People who worked on the film:
1) Quentin Tarantino (Thanks)
2) Sam Mendes (Thanks)
3) Francine Maisler (Casting)
4) Tim Bevan (Producer)
5) Eric Fellner (Producer)
6) D.V. DeVincentis (Thanks)
7) Bill Pope (Director of Photography)
8) Liza Chasin (Executive Producer)
9) Martin Cantwell (Sound Effects Editor)
10) Edgar Wright (Director)
11) Edgar Wright (Executive Producer)
12) Edgar Wright (Writer)
13) Nira Park (Producer)
14) Chad Stahelski (Thanks)
15) David Leitch (Thanks)
16) Peter Burgis (Foley Artist)
17) Mike Myers (Thanks)
18) Arthur Graley (Sound Effects Editor)
19) Steven Price (Original Music Composer)
20) George Miller (Thanks)
21) Leo Corey Castellano (Makeup Department Head)
22) Adam Merims (Executive Producer)
23) Adam Merims (Unit Production Manager)
24) Chris Palermo (Stunts)
25) Marcus Rowland (Production Design)
26) Robert Graf (Thanks)
27) Drew Goddard (Thanks)
28) Garth Jennings (Thanks)
29) Louise Rosner-Meyer (Thanks)
30) Paul Murphy (Grip)
31) Rian Johnson (Thanks)
32) Michael Bacall (Thanks)
33) Danny Downey (Stunts)
34) Anna Kendrick (Thanks)
35) Dennis Hallman (Transportation Co-Captain)
36) Ele Bardha (Stunts)
37) Lance Totten (Set Decoration)
38) Greg Crawford (ADR Mixer)
39) Jeremy Lovering (Thanks)
40) Phil Lord (Thanks)
41) Brown Cooper (Camera Operator)
42) Bradley James Allan (Thanks)
43) Ian Eyre (Stunts)
44) James Ward Byrkit (Storyboard Artist)
45) Joe Cornish (Thanks)
46) Julian Slater (Sound Designer)
47) Julian Slater (Supervising Sound Editor)
48) Julian Slater (Sound Re-Recording Mixer)
49) Kelly Marcel (Thanks)
50) Jonathan Amos (Editor)
51) Paul Machliss (Editor)
52) Noël Wells (Thanks)
53) Walter Gasparovic (First Assistant Director)
54) Cheri Reed (Key Costumer)
55) Mark Garbarino (Makeup Artist)
56) David Krentz (Storyboard Artist)
57) Roberto De Angelis (Camera Operator)
58) Roberto De Angelis (Steadicam Operator)
59) Duke Jackson (Stunts)
60) James Biddle (Executive Producer)
61) Diallo Riddle (Thanks)
62) John Dixon (Stunts)
63) Joseph Robinson (Actor's Assistant)
64) Mark Norby (Stunts)
65) Leo Thompson (Associate Producer)
66) David Conk (Stunts)
67) Joshua Lamboy (Stunts)
68) Courtney Hoffman (Costume Design)
69) Cheryl Beasley Blackwell (Costume Supervisor)
70) Phyllis Temple (Key Makeup Artist)
71) Meagan Lewis (Casting Associate)
72) Glen Gathard (Foley Mixer)
73) Peter Hanson (Foley Editor)
74) Cal Johnson (Stunts)
75) Dug Rotstein (Script Supervisor)
76) Robert Foster Jr. (Transportation Coordinator)
77) Darrin Prescott (Second Unit)
78) Darrin Prescott (Stunt Coordinator)
79) Elisa Carlson (Dialect Coach)
80) Stuart Lashley (Visual Effects Supervisor)
81) Jwaundace Candece (Stunts)
82) Andy McDermott (Stunts)
83) Dan Morgan (ADR Supervisor)
84) J. Christopher Campbell (Camera Operator)
85) Elizabeth Davidovich (Stunts)
86) Elizabeth Davidovich (Utility Stunts)
87) Stephen Crowley (Gaffer)
88) Rose Locke (Extras Casting)
89) Tyler Lee Allen (Stand In)
90) Andrew Ward (Driver)
91) Troy Faruk (Stunts)
92) Sam Situmorang (Stunts)
93) Chris O'Hara (Stunt Coordinator)
94) Douglas Dresser (Location Manager)
95) Ken Dailey (Visual Effects Producer)
96) Jeremy Price (Sound Effects Editor)
97) Jennifer Badger (Stunts)
98) Dea Cantu (Script Supervisor)
99) Duane Manwiller (Second Unit Director of Photography)
100) Steve Koster (Aerial Director of Photography)
101) Tim Cavagin (Sound Re-Recording Mixer)
102) Jill McCullough (Dialect Coach)
103) Deidra Dixon (Hairstylist)
104) Jess L. Johnson (Set Costumer)
105) Regis Harrington (Stunts)
106) Fionagh Cush (Makeup Department Head)
107) Mark R. Byers (Special Effects Supervisor)
108) Marie Fernandes (Digital Intermediate Producer)
109) Kelvin R. Trahan (Hair Department Head)
110) Corrina Roshea Bobb (Stunts)
111) Justin O'Neal Miller (Art Direction)
112) E. Aaron Linker (Set Designer)
113) Shailendra Swarnkar (Visual Effects Supervisor)
114) Ken Lebre (Editorial Staff)
115) Paul Lacovara (Stunts)
116) Robin Hauser Reynolds (Set Production Assistant)
117) Wilson Webb (Still Photographer)
118) Thom Williams (Stunts)
119) Rachael Prior (Executive Producer)
120) Tricia Sawyer (Makeup Artist)
121) Steve Markowski (Storyboard Artist)
122) Moriah Etherington-Sparks (Visual Effects Producer)
123) Coalin Smith (Production Assistant)
124) Anastasia Magoutas (Assistant Costume Designer)
125) Mark Appleby (ADR Mixer)
126) Dean Bailey (Stunts)
127) Eric Stratemeier (Stunts)
128) Eric Dvorsky (Aerial Camera Technician)
129) Griffin McCann (Second Assistant Camera)
130) Jason Esquivel (Editorial Staff)
131) Thomas Kuo (Editorial Staff)
132) David H. Nash (Construction Coordinator)
133) Jacobo García (Stunts)
134) Sarah Jane Wright (Head of Production)
135) Empress Holley (Set Costumer)
136) Les Morgan (Set Costumer)
137) Scott Hunter (Stunts)
138) Joey Evora (Rigging Grip)
139) Heather Schell (Set Production Assistant)
140) James W. Apted (First Assistant "A" Camera)
141) E.J. Misisco (First Assistant "A" Camera)
142) Robert Nagle (Stunt Coordinator)
143) Bobby Jordan (Utility Stunts)
144) Liz Mann (Visual Effects Coordinator)
145) Christina Fiers (Second Assistant Camera)
146) Robert Wilson (Hair Department Head)
147) Mary H. Ellis (Sound Mixer)
148) Sean Hunter Moe (First Assistant "B" Camera)
149) Brian Avery (Stunts)
150) Michael Wiggs (Production Office Assistant)
151) Michelle Wright (Executive Producer)
152) Erik Schultz (Stunts)
153) Steve Zigler (Rigging Grip)
154) Kimberly Blaurock (Art Department Assistant)
155) Robert John Dubiel (Actor's Assistant)
156) Johnna Thomas (Set Costumer)
157) Vanessa Baker (ADR Voice Casting)
158) Haley Sweet (Production Manager)
159) Haley Sweet (Unit Production Manager)
160) Scott Christopher Kelly (Stand In)
161) Mark 'Boylee' Boyle (First Assistant Camera)
162) Andy Lohrenz (Lighting Technician)
163) Kasper Pedersen (Sound Mix Technician)
164) Jeff Milburn (Stunts)
165) Shellita Boxie (Stunts)
166) Leslie D. Bennett (Key Hair Stylist)
167) Sean Flanigan (Hairstylist)
168) Sean Flanigan (Actor's Assistant)
169) Miranda Jones (Post Production Supervisor)
170) Michelle Caruso (Art Department Coordinator)
171) Nathan S. Clark (Set Dressing Artist)
172) Danelle Davenport (Storyboard Artist)
173) Gabrielle Levesque (Art Department Assistant)
174) Ann Stacy (Scenic Artist)
175) Brian C.A. Thomas (Scenic Artist)
176) Ashley Travis (Other)
177) Monika van Schellenbeck (Set Decoration Buyer)
178) Laura Wootton (Other)
179) Lisa Yeiser (Graphic Designer)
180) James Peterson (Sound Mixer)
181) Steve Sosner (Special Effects)
182) Keith Suzuki (Special Effects)
183) Christopher Finley (Visual Effects Coordinator)
184) Ben Aycrigg (Stunts)
185) Adrienne Ballenger (Stunts)
186) Kelly Bellini (Stunts)
187) Laurence Chavez (Stunts)
188) Marcelle Coletti (Stunts)
189) Paul Darnell (Stunts)
190) Philip Dido (Stunts)
191) Philip Dido (Utility Stunts)
192) Joe Dryden (Stunts)
193) Kevin Dyer (Stunts)
194) Reece Fleetwood (Stunts)
195) Jeremy Fry (Stunts)
196) Mitchell Gun (Stunts)
197) Crystal Hooks (Stunts)
198) Damita Jane Howard (Stunts)
199) Kara Kimmer (Stunts)
200) Bethany Levy (Stunts)
201) Jared Losano (Utility Stunts)
202) Danny Maze (Utility Stunts)
203) Christopher C. Padilla (Stunts)
204) Delmar Reyna (Stunts)
205) Marvin Ross (Stunts)
206) Noah Schultz (Stunts)
207) Christopher Tardieu (Stunts)
208) Jaye Tyroff (Stunts)
209) Diego Ward (Stunts)
210) Tyler Witte (Stunts)
211) Alvin Zalamea (Stunts)
212) Cua-Cua Apey (Rigging Grip)
213) Matthew Berning (Techno Crane Operator)
214) Jesse Carver (Electrician)
215) Tommy Daguanno (Russian Arm Operator)
216) Sway Davenport (Electrician)
217) Michael Duarte (Key Grip)
218) Danny Eckler (Dolly Grip)
219) Terry Fitzpatrick (24 Frame Playback)
220) Lauren Gentry (Camera Loader)
221) Patrick Kral (Grip)
222) Paul Krumper (Camera Operator)
223) Ryan Perdew (Lighting Technician)
224) Peter Thoren (Video Assist Operator)
225) Tony Kochinas (Set Production Assistant)
226) Tony Kochinas (Set Costumer)
227) Carri Gibbs (Location Scout)
228) Kyle Hinshaw (Location Manager)
229) Samuel R. Anderson (Driver)
230) Brian Bailey (Driver)
231) Jeannie Cummings (Driver)
232) Diego F. Diaz (Driver)
233) Pamela Hovies (Actor's Assistant)
234) Pamela Hovies (Driver)
235) Stephen Roland (Driver)
236) Ernest Rydberg (Driver)
237) Darrell Scott (Picture Car Coordinator)
238) Wayne Short (Driver)
239) Thomas Van Schaick (Driver)
240) Edward Allen (Production Accountant)
241) Kelsey Beattie (Production Office Assistant)
242) Ericka Bonilla (Actor's Assistant)
243) Bricine Brown (Stand In)
244) A.J. Bruno (Set Production Assistant)
245) Monique Davis (Stand In)
246) Kevin Donovan Jr. (Set Production Assistant)
247) Matthew Eldridge (Stand In)
248) Cam Everson (Production Office Assistant)
249) Bobby Gardner (Stand In)
250) Larry Gilbert (Security)
251) Adam Lee (Set Production Assistant)
252) David A. Oster (Actor's Assistant)
253) Carl S. Pyrdum Jr. (Security)
254) Lance Resch-Anger (Set Production Assistant)
255) Rachael M. Roth (Unit Publicist)
256) Roman Santa Croce (Set Production Assistant)
257) Nicholas Storm (Set Production Assistant)
258) Marcus Tamkin (Set Production Assistant)
259) Bobby Thompson (Set Production Assistant)
260) Peter Wentzel (Finance)
261) Greg Gonzalez (Assistant Property Master)
262) Rowan Watson (Sound Effects Editor)
263) Zoe Freed (Foley Artist)
264) Steve Cainas (Production Coordinator)
265) Ryan Heffington (Choreographer)
266) Vinay Karunakar (Visual Effects Coordinator)
267) Balendu Kurup (Visual Effects Coordinator)
268) Jaim O'Neil (Gaffer)
269) Keith Hudson (Textile Artist)
270) Judah Getz (ADR Mixer)
271) Devendra Keni (Visual Effects Coordinator)
272) Ebony Hardin (Casting Assistant)
273) Cory Fleming (Aerial Coordinator)
274) Austin Harris (Aerial Camera)
275) Steven Blizzard (Drone Pilot)
276) Sivaprayag (Visual Effects Editor)
277) Chiara Finello (Visual Effects Coordinator)
278) Madelaine Jereczek (Assistant Editor)
279) Jordana Sapiurka (Casting Assistant)
280) Preston Jacob (Set Dresser)
281) John Ross (Stunts)
282) Max Walsh (Sound Mix Technician)
283) Theresa Hernandez (Casting Assistant)
284) Al Green (Sound Mix Technician)
285) Paul Trewartha (Editor)
286) Kristin Morlino (Key Costumer)
287) Jonathan Connaught (Sound Recordist)
288) Libby Culligan (Set Costumer)
289) Lauren Adams (Set Decorating Coordinator)
290) Michael J. Davis (Best Boy Electric)
291) Ben-Roy Turner (Digital Intermediate)
292) Isabel Zippert (Digital Intermediate)
293) Daniel Pershing (Dolly Grip)
294) Dolores McGinley (Visual Effects Supervisor)
295) Guy Micheletti (Key Grip)
296) Robert Gilman (Dolly Grip)
297) Jack Rose (Grip)
298) Gemma Lyons (Digital Intermediate)
299) Jason M. Thompson (Lighting Technician)
300) Nelson Dsouza (Visual Effects Producer)
301) Marcus Lewis (Stunts)
302) James Panting (Visual Effects Editor)
303) Cameron Mendel (Lighting Technician)
304) Dave Wilson (ADR Mixer)
305) Victoria K. Warren (Second Assistant "A" Camera)
306) Jeremy Emerman (Epk Camera Operator)
307) Kristi Lugo (Casting Assistant)
308) Robert Perry Bierman (Researcher)
309) Dwight Campbell (Second Assistant "B" Camera)
310) Chad Oliver (Digital Imaging Technician)
311) Ken Rudell (Special Effects)
312) Zsolt P. Haraszti (Second Assistant "C" Camera)
313) Simon J. Williams (Visual Effects Editor)
314) Michael P. Clark (Production Sound Mixer)
315) David Waters (Second Assistant Director)
316) Douglas Wiltse (Grip)
317) Jeremy Wisham (Grip)
318) Justin Bernhard (Rigging Grip)
319) Ryan Ferguson (Grip)
320) Yadav Shridhar (Animation)
321) Jeff Kluttz (Key Rigging Grip)
322) Isaac Sever (Production Assistant)
323) Alexander Talley (Camera Production Assistant)
324) Adam Hammond (Compositing Supervisor)
325) Michael D'Sa (Visual Effects Producer)
326) Parikshat Tyagi (Compositor)
327) Bill McConnell Jr. (Second Assistant "A" Camera)
328) Douglas J. Stewart (Textile Artist)
329) Rick Roesch (Payroll Accountant)
330) Rick Roesch (Producer's Assistant)
331) Oscar Wright (Conceptual Design)
332) Jordan Gilbert (Production Coordinator)
333) Tom Hutchinson (First Assistant Camera)
334) Kirsten Lane (Music Supervisor)
335) Ben D. Griffith Jr. (Best Boy Grip)
336) Pete Chiaramonte (BTS Photographer)
337) Nathan Wild (Production Assistant)
338) Kate Warburton (Visual Effects Coordinator)
339) Buster Flaws (Assistant Sound Editor)
340) Robbie Scott (Sound Mix Technician)
341) Bradley Martin (Best Boy Electric)
342) William Miller (Sound Mix Technician)
343) Jerry Ramsbottom (First Assistant Editor)
344) Cameron Sherman (Production Assistant)
345) Courtney Walls (Set Production Assistant)
346) Christopher McDonald (Dailies Technician)
347) Guido Gotz (Publicist)
348) Zach Hilton (Digital Imaging Technician)
349) Sonia D'Costa (Visual Effects Coordinator)
350) Shun Jester (Leadman)
351) Vanessa Rogers (Set Decoration Buyer)
352) Robert Rosegren (Set Dresser)
353) Russell Michniak (Set Dresser)
354) Pierre O'Halloran (Camera Operator)
355) Kyler Jae (Camera Production Assistant)
356) Kalia Prescott (Camera Production Assistant)
357) Jason Andrews (Electrician)
358) Derek Delay (Electrician)
359) William Hickox (Electrician)
360) Albert Omstead (Electrician)
361) Trent Edward Arant (Electrician)
362) Eric Collins (Grip)
363) Court Wheeler (Grip)
364) Tyler William Winegar (Grip)
365) Luan Agostinho (Grip)
366) Bryan Keenan (Lighting Technician)
367) Jeff C. Sutton (Lighting Technician)
368) Kevin Terrell (Lighting Technician)
369) Tonja Greenfield (Second Assistant "A" Camera)
370) Steve Saada (Boom Operator)
371) Prem Amrit (Compositor)
372) Brett Bone (Compositor)
373) Patil Sangram (Compositor)
374) Nitesh Bhalerao (Digital Compositor)
375) Kaushik Dasgupta (Digital Compositor)
376) Mahendra Golay (Digital Compositor)
377) Shaunik Kalia (Digital Compositor)
378) Rahul Kothari (Digital Compositor)
379) Debasis Nayak (Modeling)
380) Aharon Bourland (Visual Effects Supervisor)
381) Astride Noel (Extras Casting Assistant)
382) Tom Alexander (Digital Intermediate)
383) Cesar Guto Piletti (Digital Intermediate Assistant)
384) Jenny Lindamood (Editorial Production Assistant)
385) TanNeshia Sanders (Production Secretary)
386) Timathe Author (Security)
387) Marcia McIntyre (Travel Coordinator)
388) Temple Tucker (Set Production Assistant)
389) Meaghan Gillenwater (Producer's Assistant)
390) Mike Symonds (Thanks)
391) Robert Rodriguez (Thanks)
392) George Miller (Thanks)
393) Allison Jones (Thanks)
394) Walter Hill (Thanks)
395) Nick Angel (Thanks)
396) Thomas Ward (Assistant Production Coordinator)
397) Katie Tooma (Legal Services)
398) Sarah Suber (Production Assistant)
399) Oliver Stotter (Executive Producer's Assistant)
400) Michael Martinez (Editor)
401) Christina Hazouri (Production Assistant)
402) Sophie Glander (Producer's Assistant)
403) Zackary Ballou (Production Assistant)
404) Joe Yost (Additional Production Assistant)
405) AnnaLily Wynn (Production Assistant)
406) Alec Wittschiebe (Additional Production Assistant)
407) Carissa Wilson (Craft Service)
408) Timothy Watson (Production Assistant)
409) W.L. Walker (Production Assistant)
410) Clayton Thompson (Key Set Production Assistant)
411) Steve Swisher (Set Production Assistant)
412) Rick S. Sulier (Production Accountant)
413) Margaret Spenneberg (Production Assistant)
414) Ryan Spencer (Choreographer)
415) Andy Siravanta (Production Assistant)
416) Bianca Schill (Production Assistant)
417) Michael Schatzel (Second Assistant Accountant)
418) Lee J. Santillan (First Assistant Accountant)
419) Bradley Farmer (Music Editor)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish