Uch chegara / Uch tomonlama chegara - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Uch chegara / Uch tomonlama chegara

Kino tavsifi
Film Janubiy Amerikadan kelgan nufuzli narkobaronning talon-tarojini yo'q qilishga qaror qilgan besh nafar harbiy xizmat faxriylari haqida hikoya qiladi.

Фильм рассказывает о пятерых друзьях, ветеранах военной службы, которые решают провернуть ограбление влиятельного наркобарона из Южной Америки.

Roles of actors:
1) Ben Affleck (Tom 'Redfly' Davis)
2) Oscar Isaac (Santiago 'Pope' Garcia)
3) Charlie Hunnam (William 'Ironhead' Miller)
4) Garrett Hedlund (Ben Miller)
5) Pedro Pascal (Francisco 'Catfish' Morales)
6) Adria Arjona (Yovanna)
7) Louis Jeovanny (Duke)
8) Juan Camilo Castillo (Captain Diego)
9) Reynaldo Gallegos (Gabriel Martín Lorea)
10) Maddy Wary (Tess Davis)
11) Amber Stone (Condo Wife)
12) Hilliard Joshua Meeks (Condo Husband)
13) Michael Benjamin Hernandez (David)
14) Mohamed Hakeemshady (Helicopter Businessman)
15) Jason Quinn (Local Thug)
16) Carlos Linares (Alejandro)
17) Pedro López (Gabriel)
18) David Olmos (Farmer #1)
19) David Kanutta (Farmer #2)
20) Toneey Acevedo (Village Elder)
21) Gustavo Gómez (Tomás)
22) Pedro Haro (Mendes)
23) Juan Martinez (Mateo)
24) Sheila Vand (Lauren Yates)
25) Christine Horn (Retainment Officer)
26) Adele Chu (Senior Bookkeeper)
27) Luis R. Espinoza (Lead Lorea Guard)
28) George Hayn (Samuel)
29) Rey D. Payumo (Cantina Bartender)
30) Russell Shimooka (MMA Announcer)
31) Brandon Wolff (Matteo Halls)
32) Pedro McDormand Coen (Lorea Guard #12)
33) Gamaliel Velasco (Quaking Narco)
34) Jesus Ramos Jr. (MMA Referee)
35) Michael Onzuka (Teen Militia Samurai Driver)
36) Laken Maharaj (Lorea Son)
37) Juan Ramón González Urquhart (Young Baker)
38) Blanca Larson (Village Woman)
39) Budgie Martin (Man with Mule)
40) Ryan de la Cruz (MMA Fighter Phil Chi)
41) Belinda Moniz (Lorea Wife)
42) Emmalia Tuagalu (Lorea Daughter)
43) Chris Patton (Professional Soldier Nissan Passenger)
44) Lateef Crowder (Professional Soldier 4Runner Passenger)


People who worked on the film:
1) Charles Roven (Producer)
2) Marlene Stewart (Costume Design)
3) Kathryn Bigelow (Executive Producer)
4) Jay Hart (Set Decoration)
5) Alex Gartner (Producer)
6) Mark Boal (Screenplay)
7) Mark Boal (Executive Producer)
8) Mark Boal (Story)
9) Roman Vasyanov (Director of Photography)
10) Neal Dodson (Producer)
11) J.C. Chandor (Screenplay)
12) J.C. Chandor (Director)
13) Greg Berry (Production Design)
14) Ron Patane (Editor)
15) Andrés Calderón (Executive Producer)
16) Alexa Zimmerman (Supervising Sound Editor)
17) Tim McGovern (Digital Effects Supervisor)
18) Thomas Hayslip (Executive Producer)
19) Anna Gerb (Executive Producer)
20) Rich Vreeland (Original Music Composer)
21) Lee Orloff (Sound Mixer)
22) Andy Horwitz (Producer)
23) Helen Medrano (Associate Producer)
24) Cody Stoof (VFX Artist)
25) Peter Steffan (VFX Artist)
26) Frédéric Gaudin (VFX Artist)
Ko'proq o'qish >
t
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish