O'lim o'yini - Uzbek Tilida

Yuklab olish
O'lim o'yini

Kino tavsifi
Taniqli diplomatni himoya qilib, uning shaxsiy qo'riqchisi va jamoasi kasalxonada yaralangan va u erda yashirin hamshira bilan uchrashadilar. Ular diplomatni himoya qilish uchun birlashishga qaror qilishdi, ammo kelajakda hamshira vaziyat hamma xohlagandek emasligini tushunadi. Kompaniyaning har biri bitta o'lim o'yinining ishtirokchisiga aylanadi.

Защищая видного дипломата, его личный телохранитель со своей командой оказываются c ранениями в больнице, где знакомятся с медсестрой под прикрытием. Они решают объединится, для обороны дипломата, но в дальнейшем медсестра понимает, что ситуация складывается совсем не так, как хотелось бы всем. Каждый из компании становится участником одной игры смерти.

Roles of actors:
1) Wesley Snipes (Agent Marcus)
2) Gary Daniels (Zander)
3) Robert Davi (Smith)
4) Zoë Bell (Floria)
5) Aunjanue Ellis (Rachel)
6) Quinn Duffy (Redvale)
7) Ernie Hudson (Clarence)
8) Simon Rhee (Agent)
9) Ho-Sung Pak (Agent)
10) Efka Kvaraciejus (Agent)
11) Carl Anthony Nespoli (Agent)
12) Don Richard (Agent)
15) LaDon Drummond (Jane)
16) Eyad Elbitar (Driver)
17) John Manfredi (Robbins)
18) Lennox Brown (Redvale Clerk)
19) Iris Frank (Girl)
20) Jaime Moyer (Floor Nurse)
23) Nick Hermz (Alley Body Gaurd #3)


People who worked on the film:
1) Todd C. Ramsay (Editor)
2) Alexis Scott (Costume Design)
3) Donald Paul Pemrick (Casting)
4) Dean E. Fronk (Casting)
5) Philippe Martinez (Producer)
6) Keith Woulard (Stunt Coordinator)
7) Kimberly Jones (Makeup Department Head)
8) Mark Hicks (Stunts)
9) Mark Hicks (Stunt Double)
10) Jo Rosen (Co-Costume Designer)
11) Jim Agnew (Writer)
12) Rafael Primorac (Producer)
13) Lori Eastside (Casting)
14) Giorgio Serafini (Director)
15) Simon Rhee (Stunt Coordinator)
16) Frank DeCurtis (Production Design)
17) David Barber (Supervising Sound Editor)
18) Dana Campbell (Costume Design)
19) Jesse Voccia (Original Music Composer)
20) Megan Brown (Writer)
21) George Goodridge (Art Direction)
22) Carl F. Shuffett (Leadman)
23) Babette Stith (Script Supervisor)
24) Collin Butrum (Transportation Coordinator)
25) Brian Pryzpek (Gaffer)
26) Kimberly Leitz (Set Costumer)
27) Stephen Campbell (Second Unit Director of Photography)
28) Kevin D. Hewitt (Steadicam Operator)
29) John Trapman (Aerial Director of Photography)
30) Kevin J Edwards (Hairstylist)
31) Billy Dietrich (Producer)
32) Erik Curtis (Director of Photography)
33) Kevin Budzynski (Editor)
34) Lou A. Trabbie III (Set Decoration)
35) Melody Wylie (Makeup Artist)
36) Jayne Laube (Makeup Artist)
37) Louise Holoday (Makeup Artist)
38) Scott Nifong (Property Master)
39) Mike Pipgras (Sound Effects Editor)
40) Dean Tyrrell (Special Effects Coordinator)
41) Thomas Horvath (Visual Effects)
42) Faires A. Sekiya (Camera Operator)
43) Kim C. Simms (Still Photographer)
44) Michael Kohnhorst (Camera Operator)
45) Brittany Pask (Set Costumer)
46) Lauren Warkentien (Set Costumer)
47) Matt Vail (Script Supervisor)
48) Michael S. Jones (Location Manager)
49) Andy Ross (Music Supervisor)
50) Beau Williams (Sound Mixer)
Ko'proq o'qish >