Born sharti

Скачать
Born sharti
  • Kino nomi: Born sharti (Ультиматум Борна)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

U bir narsani xohladi - g'oyib bo'lishni. Buning o'rniga, Bornni hozir uni kim qilgan odamlar ov qilmoqda. U xotirasini va sevgan odamini yo'qotdi. Ammo professional qotillarning yangi avlodi ham buni o'z ichiga olmaydi. Uning bitta maqsadi bor: boshidan qaytib, uning kimligini bilish, Jeyson Born.U Moskvadan Parijga, Madrid va London orqali Tanjer va Nyu-Yorkka yugurib, o'tmishining so'nggi sirlarini ochishga harakat qiladi. hukumat agentlari va Interpol unga butun rasmni oxirigacha tiklashga to'sqinlik qilishga harakat qilmoqda.

Он хотел одного — исчезнуть. Вместо этого за Борном теперь охотятся люди, которые сделали его таким, какой он есть. Он потерял память и человека, которого он любил. Но его не удается сдержать даже новому поколению профессиональных убийц. У него только одна цель: вернуться к началу и узнать кем он был, Джейсон Борн.Он мечется от Москвы к Парижу, через Мадрид и Лондон в Танжер и Нью-Йорк, пытаясь раскрыть последние загадки своего прошлого, в то время как правительственные агенты и Интерпол пытаются помешать ему восстановить всю картину до конца.

Roles of actors:
1) Matt Damon (Jason Bourne)
2) Julia Stiles (Nicky Parsons)
3) David Strathairn (Noah Vosen)
4) Scott Glenn (Ezra Kramer)
5) Paddy Considine (Simon Ross)
6) Edgar Ramírez (Paz)
7) Albert Finney (Dr. Albert Hirsch)
8) Joan Allen (Pamela Landy)
9) Tom Gallop (Tom Cronin)
10) Corey Johnson (Conrad Wills)
11) Daniel Brühl (Martin Kreutz)
12) Joey Ansah (Desh Bouksani)
13) Colin Stinton (Neal Daniels)
14) Dan Fredenburgh (Jimmy)
15) Lucy Liemann (Lucy)
16) Bryan Reents (Technician)
17) Arkie Reece (Technician)
18) John Roberson (Technician)
19) Russ Huards (Technician)
20) Mark Bazeley (Betancourt)
21) Sinead O'Keefe (Chamberlain)
22) Charles Venn (Agent Hammond)
23) Scott Adkins (Agent Kiley)
24) Branko Tomović (Russian Policeman)
25) Laurentiu Possa (Russian Policeman)
26) Trevor St. John (Tactical Team Leader)
27) Albert Jones (Tactical Team Agent)
29) Uriel Emil Pollack (Morgue Attendant)
30) Omar Hernandez (NYPD Officer)
31) William H. Burns (NYPD Officer)
32) Michael Wildman (CRI Agent)
34) Michael Ahl (Businessman (uncredited))
35) Glynis Brooks (Senator Gillham (uncredited))
36) James Ciccone (Construction Worker (uncredited))
37) Sebastian Feldman (Buenos Aires Cafe Patron (voice) (uncredited))
38) Luis Mottola (Mob (uncredited))
40) James Schram (Hospital Patient (uncredited))
42) Paul Thornton (Passer-by (uncredited))
43) John Warman (Policeman (uncredited))
44) Chris Wilson (Commuter (uncredited))
45) Ben Youcef (Nabile (uncredited))


People who worked on the film:
1) Avy Kaufman (Casting)
2) Frank Marshall (Producer)
3) John Hubbard (Casting)
4) George Nolfi (Screenplay)
5) Daniel Hubbard (Casting)
6) Liz Dann (Costumer)
7) John Bernard (Line Producer)
8) Christine Beveridge (Makeup Artist)
9) Christine Beveridge (Makeup Department Head)
10) Martin Hume (Camera Operator)
11) Nigel Gostelow (Production Manager)
12) Suzie F. Wiesmann (Production Manager)
13) Dan Bradley (Stunt Coordinator)
14) Dan Bradley (Second Unit Director)
15) Andy Nicholson (Art Direction)
16) Alan Gilmore (Supervising Art Director)
17) Eliza Solesbury (Set Decoration)
18) Henning Molfenter (Production Supervisor)
19) Christian Scheibe (Dolly Grip)
20) Iris Müller (Extras Casting)
21) John Powell (Original Music Composer)
22) Oliver Wood (Director of Photography)
23) Doug Liman (Executive Producer)
24) Anna MacKenzie (Supervising ADR Editor)
25) Dino Dimuro (Sound Effects Editor)
26) Robert Deschaine (ADR Mixer)
27) Tami Treadwell (ADR Recordist)
28) Denis L. Stewart (Unit Production Manager)
29) Steven Kirshoff (Special Effects Coordinator)
30) Christopher Assells (Sound Effects Editor)
31) Per Hallberg (Supervising Sound Editor)
32) Tina Jones (Set Decoration)
33) Shay Cunliffe (Costume Design)
34) Peter Wenham (Production Design)
35) Robert Cowper (Art Direction)
36) Carolyn Cartwright (Assistant Set Decoration)
37) Scott Z. Burns (Screenplay)
38) Tony Gilroy (Screenplay)
39) Tony Gilroy (Screenstory)
40) Christine Raspillère (Production Manager)
41) Ramiro Belgardt (Music Editor)
42) Derek Brechin (Additional Editor)
43) Cedric Proust (Stunts)
44) Robert Ludlum (Novel)
45) Paul Greengrass (Director)
46) Patrick Crowley (Producer)
47) Patrick Crowley (Unit Production Manager)
48) Paul Sandberg (Producer)
49) Jeff Kirschenbaum (Executive Producer)
50) Donna Langley (Executive Producer)
51) Henry Morrison (Executive Producer)
52) Andrew R. Tennenbaum (Producer)
53) Christopher Rouse (Editor)
54) Monika Münnich (Makeup Artist)
55) Peter Gleaves (ADR Mixer)
56) Linda Drake (Visual Effects Editor)
57) Igor Meglic (Second Unit Director of Photography)
58) Caitlin McKenna-Wilkinson (ADR Voice Casting)
59) Joanna Foley (Assistant Art Director)
60) Sophia Chowdhury (Assistant Set Decoration)
61) Curt Sobel (Music Editor)
62) Grant Armstrong (Standby Painter)
63) Grant Armstrong (Standby Art Director)
64) Zakaria Alaoui (Line Producer)
65) Tom Brewster (Third Assistant Director)
66) Suzie Harman (Assistant Costume Designer)
67) Erick Mikhaelides (Electrician)
68) Jeffrey Rollins (Props)
69) Rick Canelli (ADR Recordist)
70) Kay Georgiou (Hairstylist)
71) Kay Georgiou (Hair Department Head)
72) Mick O'Rourke (Stunts)
73) Peter Chiang (Visual Effects Supervisor)
74) Rohan Harris (Painter)
75) Philipp Klausing (Unit Manager)
76) John Cenatiempo (Stunts)
77) Brian Keith Allen (Stunts)
78) Mike Phillips (Production Accountant)
79) Kimaree Long (Dialogue Editor)
80) Greg Zimmerman (ADR Recordist)
81) Valeska Schitthelm (Makeup Artist)
82) Jason Knox-Johnston (Art Direction)
83) Cristina Campos (Transportation Coordinator)
84) Larry McConkey (Camera Operator)
85) Robert Malina (First Assistant Editor)
86) Robert Palmer (Focus Puller)
87) Mark Mostyn (Production Manager)
88) G. A. Aguilar (Stunts)
89) Simon Atherton (Armorer)
90) María Cabello (Assistant Production Manager)
91) Anna Cassina (Unit Production Manager)
92) Jeffrey A. Cook (Lighting Technician)
93) John Conroy (Focus Puller)
94) Jonny Franklin (Electrician)
95) Tanner Foust (Stunt Driver)
96) Roberto Fernández (First Assistant Camera)
97) Joe Dzuban (Sound Recordist)
98) Leeba Zakharov (Casting Assistant)
99) Ken Crouch (Costume Supervisor)
100) Todd Kleitsch (Key Makeup Artist)
101) Martin Body (Visual Effects)
102) Klemens Becker (Camera Operator)
103) Klemens Becker (Steadicam Operator)
104) Kate Edwards (Wardrobe Supervisor)
105) Tommy Allen (Property Master)
106) Thomas Jones (Prop Maker)
107) Catherine Haugh (Construction Coordinator)
108) Katie Gabriel (Art Department Coordinator)
109) Meike Schlegel (Wardrobe Supervisor)
110) Dan O'Connell (Foley Artist)
111) Florian Emmerich (Camera Operator)
112) Ashley Winter (Assistant Art Director)
113) Mohamed Benhmamane (Location Manager)
114) Eric Cheripka (Assistant Property Master)
115) Richard Selway (Standby Art Director)
116) Jon Title (Sound Effects Editor)
117) Frederick H. Stahly (Dialogue Editor)
118) Toni Novella (Production Manager)
119) Scott Millan (Sound Mixer)
120) John T. Cucci (Foley Artist)
121) Miller Drake (Visual Effects Editor)
122) John Gamble (Focus Puller)
123) Deirdre Horgan (Script Supervisor)
124) Annie Penn (Script Supervisor)
125) Louise Wade (Script Supervisor)
126) Denis Pedregosa (Production Supervisor)
127) Bob Beemer (Sound Re-Recording Mixer)
128) Ann Scibelli (Sound Effects Editor)
129) Jasin Boland (Still Photographer)
130) Steve Rosenzweig (Scenic Artist)
131) Richard Hebrank (Construction Coordinator)
132) Wilfred Caban (Special Effects)
133) Simon Allmark (Visual Effects Editor)
134) Andrew Casey (Camera Operator)
135) Sam Breckman (Location Manager)
136) Jeremy Braben (Aerial Director of Photography)
137) Christopher Weiser (Scenic Artist)
138) Michelle Pazer (ADR Editor)
139) Stuart Howell (Steadicam Operator)
140) Lyn Pinezich (Production Supervisor)
141) Mike Valentine (Underwater Camera)
142) Abderrahim Bissar (Electrician)
143) Karen Baker Landers (Supervising Sound Editor)
144) Peter Staubli (Sound Effects Editor)
145) Adam Roach (Set Costumer)
146) Greg Steele (ADR Mixer)
147) Brian Baverstock (Transportation Coordinator)
148) Chris Hogan (Dialogue Editor)
149) Peter Wignall (Camera Operator)
150) Peter Wignall (Steadicam Operator)
151) Jon Webb (First Assistant Camera)
152) Dan Hegeman (Sound Effects Editor)
153) David Parker (Sound Mixer)
154) Chris Jargo (ADR Editor)
155) Brian Heller (Aerial Camera)
156) Ronald Schwarz (Gaffer)
157) Peter Myles (Music Editor)
158) Deborah Wuliger (Unit Publicist)
159) Martial Corneville (Key Hair Stylist)
160) Gina Herold (Art Department Coordinator)
161) Allen J. Polley (Property Master)
162) Marcia C. Suter (Scenic Artist)
163) Ulrich Posselt (Construction Coordinator)
164) Joel Ossenfort (Scenic Artist)
165) Tim Lanning (Greensman)
166) Craig Mann (Sound Recordist)
167) Hector C. Gika (Sound Effects Editor)
168) Drew Webster (Sound Recordist)
169) Lee Ifans (Visual Effects Editor)
170) Matthew Plummer (Visual Effects Producer)
171) Miguel Pedregosa (Stunt Coordinator)
172) Scott Rogers (Stunt Coordinator)
173) Jamie Harcourt (Camera Operator)
174) Jorge Sacristan (Gaffer)
175) Abbot Genser (Still Photographer)
176) Jean-François Drigeard (Gaffer)
177) Brahim Amarak (Gaffer)
178) Guillaume Renberg (Additional Camera)
179) Ben Wilson (Additional Camera)
180) Pam Aaron (Set Costumer)
181) Jimmy Fusil (Digital Intermediate Producer)
182) Maxime Couteret (Transportation Coordinator)
183) Jay Immersi (Picture Car Coordinator)
184) Lauri Pitkus (Location Manager)
185) Duncan Muggoch (Location Manager)
186) Duncan Muggoch (Unit Manager)
187) Sue Mahoney (Script Supervisor)
188) Piers Dunn (Location Manager)
189) Romain Courtine (Location Manager)
190) Tristan Barnard (Location Manager)
191) Khalid Banoujaafar (Location Manager)
192) Roman Avianus (Location Manager)
193) Peter Bundrick (Head Carpenter)
194) Wayne Leach (Rigging Gaffer)
195) Ceri Evans (Script Supervisor)
196) David Vickery (CG Supervisor)
197) Jonathan Stow (Costume Assistant)
198) John Norster (Assistant Costume Designer)
199) Gary Summers (Sound Mixer)
200) Krissopher Chevannes (ADR Recordist)
201) Mark Moriarty (Second Unit Director of Photography)
202) Sabine Groh (Costumer)
203) George Zwier (2D Supervisor)
204) Paul Slatter (Gaffer)
205) Dierk Grahlow (Construction Manager)
206) Joss Williams (Special Effects Supervisor)
207) Mattias Lindahl (CG Supervisor)
208) Rachael Tate (ADR Recordist)
209) Cristina Sopeña (Costume Coordinator)
210) Eric Swanek (First Assistant "A" Camera)
211) Marcia Patten (Wardrobe Supervisor)
212) Kirk Francis (Production Sound Mixer)
213) Stanley Fernandez Jr. (First Assistant "A" Camera)
214) Loulia Sheppard (Hairstylist)
215) Marilyn MacDonald (Makeup Artist)
216) Chris Carreras (First Assistant Director)
217) Michael Scheel (Production Manager)
218) Rachid Quiat (Assistant Art Director)
219) Philip D. Morrill (Assistant Sound Editor)
220) Peter Bulavinetz (Grip)
221) Gavin Fernandez (Assistant Camera)
222) Michael J. Prate (Grip)
223) Tom Prate (Key Grip)
224) Joe Sarao (Rigging Grip)
225) Thomas Gottschalk (First Assistant Camera)
226) John Quaglia (Hairstylist)
227) Marc Leroyer (Armorer)
228) John Nixon (Armorer)
229) Victoria Hawden (Production Coordinator)
230) Hilde Odelga (Production Coordinator)
231) David Lee (Still Photographer)
232) Christopher Robin Bell (First Assistant Editor)
233) Jennifer Alex Nickason (Assistant Set Decoration)
234) Maria Gonzales (Assistant Editor)
235) Doug Dalisera (Rigging Gaffer)
236) Paul Wheeldon (Second Assistant Camera)
237) William D. Moran (Dolly Grip)
238) Paul Duff (Head Carpenter)
239) Joss Skottowe (Armorer)
240) Daniel Lawson (Assistant Costume Designer)
241) Birgit Dierken (Focus Puller)
242) John DeSimone (Production Coordinator)
243) Julie Saegert (Assistant Editor)
244) Tony Negrete (Assistant Sound Editor)
245) Björn Susen (Rigging Gaffer)
246) Balint Pinczehelyi (Rigging Grip)
247) Kevin Flynn (Key Rigging Grip)
248) Steve Cummings (Armorer)
249) James Ashwill (Foley Mixer)
250) Verena Popp (Set Dresser)
251) Patrick Zentis (Matte Painter)
252) Beda Mulzer (Best Boy Electric)
253) Marc Atherfold (Focus Puller)
254) David Appleby (Key Grip)
255) Matt Blades (Dolly Grip)
256) Jeffrey D. McDonald (Assistant Art Director)
257) Manuel Gaspar (Best Boy Electric)
258) Vair Macphee (Production Coordinator)
259) Campbell McIntosh (Electrician)
260) Andrea Gotowtschikow (Hairstylist)
261) John Dietrick (Assistant Editor)
262) Joseph Basile (Driver)
263) Ian Wright (Boom Operator)
264) Steve Drellich (Camera Operator)
265) Chris Henry (Lighting Technician)
266) John Bohan (Construction Manager)
267) Paul Kelly (Electrician)
268) David Daniels (First Assistant Director)
269) Kevin Fraser (Key Grip)
270) William Moore (Electrician)
271) Andrew Priestley (First Assistant Camera)
272) Barnaby Smith (Costumer)
273) Tim McAuliffe (Electrician)
274) Cecilia Escot (Makeup Artist)
275) George Bird (Electrician)
276) Lucy Bowring (Costume Coordinator)
277) Nick Shuttleworth (Second Assistant Director)
278) Kevin Haverty (Second Assistant "A" Camera)
279) Peter Colavito (Electrician)
280) Won-suk Park (Second Assistant "A" Camera)
281) Erin Charles (Production Coordinator)
282) Peter Edge (Standby Painter)
283) Neil Munro (Lighting Technician)
284) Phil Murray (Best Boy Grip)
285) Gary Romaine (Grip)
286) Miguel Ángel Poveda (Post Production Supervisor)
287) Charles Carpentier (Electrician)
288) Robert Grayson (Second Assistant Director)
289) Segolene Amice (Production Secretary)
290) Yann Mari Faget (Second Assistant Director)
291) Chris Kilduff (Best Boy Grip)
292) John Krause (Dolly Grip)
293) Mark Fitzgerald (Additional Editor)
294) Ryder Washburn (Armorer)
295) Andrew Peck (Camera Loader)
296) Billy Gamble (Lighting Technician)
297) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
298) Gavin Gordon (Supervising Carpenter)
299) Frédéric Greene (Production Controller)
300) Russell Pawson (Assistant Editor)
301) José Vicente Salvador (Gaffer)
302) Brendon Malone (Grip)
303) Bobby Johanson (ADR Mixer)
304) Ota Bares (Animal Wrangler)
305) Xavier Horan (Assistant Sound Editor)
306) Esther Bailey (Assistant Editor)
307) Sonia Akouz (Makeup Artist)
308) Julian Sternthal (Grip)
309) Stephan Burle (Title Designer)
310) Anita Dhillon (Graphic Designer)
311) Caroline Thorpe (Seamstress)
312) Betsy Royall (Extras Casting)
313) Jean Miel (Set Dresser)
314) Anna Schmigalla (Production Accountant)
315) Ludovic Iochem (Matte Painter)
316) Dimitri Delacovias (Matte Painter)
317) Jennifer Koestler (Second Assistant Camera)
318) Adam Lee (Electrician)
319) Hassan Hajhouj (Grip)
320) Ed Nessen (Second Assistant "C" Camera)
321) Eric P. Robinson (Assistant Camera)
322) Craig Pecchia (Assistant Camera)
323) Ali Moshref (Production Accountant)
324) Cathal MacIlwaine (Standby Carpenter)
325) James Enright (Props)
326) Dean Morris (Grip)
327) Dean Morris (Camera Loader)
328) David Mackie (Camera Loader)
329) Sarah Woodward (Second Assistant Camera)
330) Tim Dean (Libra Head Technician)
331) Conor Finlay (Electrician)
332) Jaesung Oh (Third Assistant Director)
333) Jerome Albertini (Unit Manager)
334) Omar Chraibi (Unit Manager)
335) Mira Hamza (Clapper Loader)
336) Daniel Erb (Second Assistant "B" Camera)
337) Chris Dale (Camera Loader)
338) Zinedine Ibnou Jabal (Casting Assistant)
339) Tim Molema (Second Assistant "A" Camera)
340) Sergio Díaz (Assistant Production Manager)
341) Heidi Gibb (Draughtsman)
342) Michael Cambria (Second Assistant Camera)
343) Philip A. Ramos (Production Coordinator)
344) Milu Cabrer (Makeup & Hair)
345) Matthieu Vogel (Assistant Production Manager)
346) Dan Guachione (Boom Operator)
347) Sallie Hard (Second Assistant Director)
348) Laura Mateos (Production Accountant)
349) Thomas Royal (Electrician)
350) Lindsey Morrow (Assistant Editor)
351) Kelly Rutkowski (Electrician)
352) James Whelan (Set Dresser)
353) John Leigh (Generator Operator)
354) James Mah (Best Boy Electric)
355) James Kent (Set Dresser)
356) Celia Abraira (Second Assistant Camera)
357) Matthias Kulewatz (Supervising Carpenter)
358) Andrea Izquierdo López (Third Assistant Director)
359) Youness Benbakrim (Set Dresser)
360) Anja Daum (Makeup Artist)
361) Apache Gonzalez (Set Dresser)
362) Julio Daniel Rodriguez (Set Dresser)
363) Oliver Krönke (Set Dresser)
364) Linda Kurzweil (Set Dresser)
365) Graham Barford (Supervising Carpenter)
366) Abdallah Bougtifa (Swing)
367) Chris Hensel (Grip)
368) Bob Van Heek (Rigging Grip)
369) Greg Finkel (Second Assistant "B" Camera)
370) Usue Peña (Costume Assistant)
371) Angela Egan (Costumer)
372) Elena Calvo (Wardrobe Assistant)
373) Dearbhaile O'Hanlon (Casting Assistant)
374) Ellie Faustino (Matchmove Supervisor)
375) Sylvia Mackintosh (Production Accountant)
376) Patricia Reid-Douglas (Production Coordinator)
377) Roberto De Jesus (Production Secretary)
378) Stefanie Ebert (Production Secretary)
379) César Mendizábal (Third Assistant Director)
380) Paula Marín (Art Department Assistant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика