O'lim Istagi - Uzbek Tilida

Скачать
O'lim Istagi
  • Kino nomi: O'lim Istagi (Жажда смерти)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Ko'cha to'dasi xotinini o'ldirib, qizini mayib qilib qo'yganidan keyin hurmatli oila odami haqiqiy qotillik mashinasiga aylanadi.

Добропорядочный семьянин становится настоящей машиной для убийства после того, как уличная банда убивает его жену и калечит дочь.

Roles of actors:
1) Bruce Willis (Paul Kersey)
2) Vincent D'Onofrio (Frank Kersey)
3) Dean Norris (Detective Rains)
4) Elisabeth Shue (Lucy Kersey)
5) Camila Morrone (Jordan Kersey)
6) Jack Kesy (The Fish)
7) Kirby Bliss Blanton (Bethany)
8) Beau Knapp (Knox)
9) Mike Epps (Dr. Chris Salgado)
10) Len Cariou (Ben)
11) Kimberly Elise (Detective Jackson)
12) Ronnie Gene Blevins (Joe)
13) Ian Matthews (Ponytail)
14) Nathaly Thibault (Funeral Attendant)
15) Christopher Tyson (Squeegee Man)
16) Melantha Blackthorne (Trauma Patient)
17) Dawn Ford (Nurse with ER Attending)
18) Moe Jeudy-Lamour (Ray Shawn Core)
19) Stephanie Janusauskas (Sophie)
20) Jason Cavalier (Officer McCord)
21) Naomi Frenette (Knox Girl)
22) Alex Zelenka (Pedestrian)
23) Luis Oliva (Miguel (Valet))
24) Kenny Wong (Witness)
26) Richard Esteras (Pimp)
27) Sway (Himself)
28) Wendy Crewson (Dr. Jill Klavens)


People who worked on the film:
1) Wendell Mayes (Screenplay)
2) Mark Goldblatt (Editor)
3) Mary Vernieu (Casting)
4) Roger Birnbaum (Producer)
5) Louis Craig (Special Effects Supervisor)
6) Paul Hughen (Second Unit Director of Photography)
7) Curtis Lindersmith (Digital Intermediate Editor)
8) Sylvester Stallone (Producer)
9) Christophe Giraud (Makeup Artist)
10) Christophe Giraud (Key Makeup Artist)
11) Stephen J. Eads (Associate Producer)
12) Rogier Stoffers (Director of Photography)
13) Eli Roth (Director)
14) Gilles Fortier (Rigging Gaffer)
15) Mary Jane Fort (Costume Design)
16) Joe Carnahan (Screenplay)
17) E. J. Foerster (Second Unit Director)
18) Mike Moyer (Gaffer)
19) Brian Garfield (Novel)
20) Timothy W. Tiedje (Property Master)
21) Mark DeSimone (ADR Mixer)
22) Irene Litinsky (Supervising Producer)
23) Jean Frenette (Stunt Coordinator)
24) Marie-Elaine Bailly (Production Coordinator)
25) Christopher Glasgow (Camera Operator)
26) Christopher Glasgow (Steadicam Operator)
27) Luc Julien (Compositing Supervisor)
28) David Obermeyer (Sound Mixer)
29) Mark Sussman (ADR Voice Casting)
30) Ludwig Göransson (Original Music Composer)
31) Paul Kirby (Production Design)
32) Ghislaine Sant (Assistant Hairdresser)
33) Jean-Francois Morissette (CG Artist)
34) Isabelle Lecompte (Camera Operator)
35) Robert Birnbaum (Producer)
36) Chris McAlister (Lighting Technician)
37) Michelle Côté (Hair Department Head)
38) Vince Nicastro (Foley Artist)
39) Sean Richard Budde (Swing)
40) Steve Pederson (Sound Re-Recording Mixer)
41) Vincent Gingras-Liberali (Set Designer)
42) Ann Smart (Set Decoration)
43) Claire Alary (Property Master)
44) Takashi Seida (Still Photographer)
45) Hans Bjerno (Aerial Director of Photography)
46) Colleen Quinton (Makeup Designer)
47) Marco Venditto (Gaffer)
48) David Esparza (Sound Designer)
49) David Esparza (Sound Re-Recording Mixer)
50) Mandell Winter (Supervising Sound Editor)
51) Dane Bjerno (Aerial Camera Technician)
52) Alfonso Maiorana (Camera Operator)
53) Puelo Deir (Unit Publicist)
54) Melissa Kennelly (Foley Artist)
55) Gerald Quist (Makeup Artist)
56) Robert E. Phillips (Digital Intermediate Producer)
57) Aziz Acar (Dialogue Editor)
58) Howard London (ADR Mixer)
59) Andrew Christopoulos (Special Effects Coordinator)
60) Hope Slepak (Costume Supervisor)
61) Jean-Simon DesRochers (Video Assist Operator)
62) Lorette Leblanc (Script Supervisor)
63) Nathalie Paquette (Script Supervisor)
64) Patty Connolly (ADR Voice Casting)
65) André Duval (Assistant Hairdresser)
66) Joseph Grossberg (Visual Effects Compositor)
67) Giancarlo Petroni (Dialogue Editor)
68) Carrie Holt de Lama (Unit Production Manager)
69) Caitlin Murphy Miles (Makeup Artist)
70) Caitlin Murphy Miles (Key Makeup Artist)
71) Bruce A. Strong (Special Effects Supervisor)
72) Laura Darner (Key Costumer)
73) Marvin Williams (Second Unit First Assistant Director)
74) Mark Cotone (First Assistant Director)
75) Heather Sharpe (Production Coordinator)
76) Shawn Kennelly (Foley Mixer)
77) Ntana Key (Digital Colorist)
78) Kelsey Zeigler (Utility Sound)
79) Darwin Go (Visual Effects Supervisor)
80) Patrice Jacques (Propmaker)
81) Stéphane Byl (Second Unit First Assistant Director)
82) Sara Bourque (Visual Effects Coordinator)
83) Wendy Gipp (Visual Effects Producer)
84) John P. Nugent (Visual Effects Supervisor)
85) Martin Pelletier (Visual Effects Supervisor)
86) Yannick Champagne (Digital Imaging Technician)
87) Marisol Roncali (Casting)
88) Vincent Brabant (On Set Props)
89) Geoffroy Beauchemin (Camera Operator)
90) Patrick Beaulac (Focus Puller)
91) John Waterman (Digital Imaging Technician)
92) Catherine Brunelle (Assistant Makeup Artist)
93) Sabrina Trudel (Assistant Makeup Artist)
94) Céline Zapater (VFX Editor)
95) Richard Bennet (Storyboard)
96) Eva Quintero (Production Secretary)
97) Veronique Meunier (Art Direction)
98) Rocco Stallone (Key Hair Stylist)
99) Justine Losoya (Makeup Artist)
100) Justine Losoya (Key Makeup Artist)
101) Louis Marion (Sound Mixer)
102) Kathryn Moss (First Assistant "C" Camera)
103) Jason Oliver (ADR Mixer)
104) Joost Clerinx (Grip)
105) Shaun Nagorny (Rigging Grip)
106) Roch Boucher (Second Assistant "A" Camera)
107) Jonathan Barbeau (Electrician)
108) Dustan Lewis McBain (Grip)
109) Tammy-Lou Pate (Assistant Makeup Artist)
110) Chanelle Ouellette (Makeup Artist)
111) Denis Lavigne (Special Effects Coordinator)
112) Maria C. Roxas (Production Supervisor)
113) Valerie Bordeleau (Ager/Dyer)
114) Christopher T. Sadler (Second Assistant Director)
115) Anthony Schrader (Dolly Grip)
116) Patrick Lima (Dolly Grip)
117) Philippe Pelletier (Digital Compositor)
118) Benoit Robitaille (Set Dresser)
119) Georges Samuel (Set Dresser)
120) Eryne Prine (First Assistant Sound Editor)
121) Eric Gosselin (Set Dresser)
122) Caroline Aquin (Special Effects Makeup Artist)
123) Vague Vartanian (Special Effects Makeup Artist)
124) Etienne Poulin St-Laurent (Matchmove Supervisor)
125) Jamie Westfall (Costumer)
126) Brent Radford (Armorer)
127) Catherine Gélinas (Key Costumer)
128) Radia Slaimi (Set Designer)
129) Cedric Charron (Boom Operator)
130) Michael Franck (Pilot)
131) Addae Shelby (Key Grip)
132) Jean Scarabin (Assistant Hairdresser)
133) Colette Martel (Assistant Hairdresser)
134) Aaron Hasson (ADR Mixer)
135) Charles E Tiedje (Armorer)
136) Camiel McLean (Assistant Makeup Artist)
137) Fanny Hudon (Second Assistant Director)
138) Michael Anderson (Lighting Technician)
139) Jennea Dorsey-Gordley (Key Hair Stylist)
140) Louis Frederic Denomme (Set Dresser)
141) Jerome Zurfluh (Set Dresser)
142) Adam Mohundro (Boom Operator)
143) Vincent Burt (2D Artist)
144) Craig Crawford (2D Supervisor)
145) Valérie Clément (Visual Effects Producer)
146) Michael Monar (Russian Arm Operator)
147) Raylin Sabo (Casting Associate)
148) Sanaa Sayyed (Casting Associate)
149) Katina Kordonouris (Assistant Costume Designer)
150) Rosi Gabl (Costume Illustrator)
151) Michelle Ramos (Set Costumer)
152) Miranda Traczyk (Set Costumer)
153) Caryn Vanko (Set Costumer)
154) Kathy Bennett (Tailor)
155) Brit DeLillo (First Assistant Editor)
156) Kitty Hopper (Script Supervisor)
157) Nick Ray Harris (Utility Sound)
158) Jeremy Beadell (Visual Effects Production Manager)
159) Mitch Paulson (Digital Colorist)
160) Mostafa Badran (CG Artist)
161) Richard Bennett (Storyboard Artist)
162) Timothy Jipping (Best Boy Grip)
163) John Rex Woodward (First Assistant Camera)
164) John Rex Woodward (First Assistant "A" Camera)
165) Christophe Robert (CG Artist)
166) Jason Negron (Assistant Property Master)
167) Kyle Kirby (Grip)
168) Tom Burnett (Best Boy Electric)
169) Guy Aumond (Production Accountant)
170) Amandine Schelle (Second Assistant "A" Camera)
171) Scott R. Dixon (Dailies Technician)
172) Evander Major (Digital Compositor)
173) Travis Pinsonnault (Digital Compositor)
174) Nic René (Second Assistant "B" Camera)
175) Dave June (First Assistant "B" Camera)
176) Xiao Yun Hu (Assistant Makeup Artist)
177) Simon Lehembre (Digital Compositor)
178) Jeff Panek (Matte Painter)
179) Lily Sassone (Wardrobe Assistant)
180) David Dinel (Key Grip)
181) Véronique Arcouette (Assistant Property Master)
182) Carla Clarke (First Assistant "A" Camera)
183) Bridgett Baron (Payroll Accountant)
184) Mayda Renizzi-Holt (First Assistant Accountant)
185) Helen Stergiou (First Assistant Accountant)
186) Jean-Nicolas Barron (Lighting Technician)
187) Gary Pachany (First Assistant "A" Camera)
188) Spencer M. Rohan (Grip)
189) Cynthia Appleby (Set Production Assistant)
190) Olney Atwell (Animation)
191) Seth Oberle (Generator Operator)
192) Herman Asph (Second Assistant "C" Camera)
193) Antoine Viot (Sound Assistant)
194) Anne-Marie Roberge (Unit Production Manager)
195) Patrick Gagnon (Rotoscoping Artist)
196) Zach Zeidman (Lighting Technician)
197) Mari-Philippe Comeau (Costumer)
198) Sean Sweeney (Data Management Technician)
199) Frederic Moreau (Lighting Technician)
200) Martin Landry (Grip)
201) Lynda Goode (Dresser)
202) Ryan Spacone (Electrician)
203) Maxime Laroche (Rotoscoping Artist)
204) Opale Vezina (Rotoscoping Artist)
205) Christina Maier (Digital Compositor)
206) Fergus Jack-Hinton (VFX Artist)
207) Jason Astley (Digital Compositor)
208) Martin Grassl (VFX Artist)
209) Daniel Auclair (Greensman)
210) Jean-Alexandre Dufour (Rotoscoping Artist)
211) Gabriel Giguère (CG Artist)
212) Véronique Chaput (Assistant Makeup Artist)
213) Alex Verville (Assistant Makeup Artist)
214) Crystal Bryant (Costume Assistant)
215) Steven Corrigan (Costume Assistant)
216) Jenny Moss (Costume Assistant)
217) Hatsephi Kushma (Costumer)
218) Francois Alarie (Electrician)
219) David Olff (Electrician)
220) Eric Morin (First Assistant "B" Camera)
221) Gonzalo Barba (Grip)
222) Tom Shimandle (Grip)
223) Bradley Ian Smith (Lighting Technician)
224) Sean Smith (Lighting Technician)
225) David F. Wolff (Lighting Technician)
226) Eric Hingst (Second Assistant "A" Camera)
227) Joshua Ramos (Second Assistant "B" Camera)
228) Joel Bernstein (Second Assistant "B" Camera)
229) Julien Idrac (Video Assist Operator)
230) Jeremiah Ferrell (Main Title Designer)
231) Peirce Schmidt (Leadman)
232) Robert Gau (Painter)
233) Caroline Davignon (Props)
234) Alexander Hahn (Swing)
235) Frankie Fiore (Sound Assistant)
236) Dimitri Médard (Sound Mixer)
237) Patrick Jordaens (CG Artist)
238) Rachel Bouchard (CG Artist)
239) Joseph Dubé-Arsenault (CG Artist)
240) Étienne Jubinville (CG Artist)
241) Vincent L'Heureux (CG Artist)
242) Kevin Landry (CG Artist)
243) Simon Han (Digital Compositor)
244) Francis Larouche (Digital Compositor)
245) Jean-François Massé (Digital Compositor)
246) Pierre-Hugues Vachon (Digital Compositor)
247) Samuel Blouin (Rotoscoping Artist)
248) Didier Coup-Fabiano (Rotoscoping Artist)
249) Samuel Montminy-Brodeur (Visual Effects Production Assistant)
250) Joe Hall (Visual Effects Technical Director)
251) Loic Bernard (Unit Production Manager)
252) Charlene Hodge (First Assistant Accountant)
253) Rob Bergen (Production Secretary)
254) Kevin Aumond (Second Assistant Accountant)
255) Shawn Aumond (Second Assistant Accountant)
256) Cynthia Young (Second Assistant Accountant)
257) Lori Byars (Set Production Assistant) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика