Almashtirilgan bola - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Almashtirilgan bola

Kino tavsifi
Rasmdagi voqealar o'tgan asrning 20-yillarida Los-Anjelesda sodir bo'ladi. Bolaning g'oyib bo'lganligi to'g'risida ariza bilan politsiyaga murojaat qilib, bosh qahramon tez orada o'g'lini oladi, lekin politsiyaga o'xshashligiga qaramay, bu uning o'g'li emasligini aytadi. Yordam o'rniga baxtsiz ona aqldan ozganlar uchun klinikaning bo'limida yashash uchun ruxsatnoma oladi ...

Действие картины развивается в Лос-Анджелесе 20-х годов прошлого столетия. Обратившись в полицию с заявлением об исчезновении ребенка, главная героиня вскоре получает своего сына, но сообщает полицейским, что, несмотря на внешнее сходство, это не ее сын. Вместо помощи несчастная мать получает прописку в палате клиники для сумасшедших…

Roles of actors:
1) Angelina Jolie (Christine Collins)
2) John Malkovich (Rev. Gustav Briegleb)
3) Jeffrey Donovan (Captain J.J. Jones)
4) Michael Kelly (Detective Lester Ybarra)
5) Colm Feore (Chief James E. Davis)
6) Jason Butler Harner (Gordon Northcott)
7) Amy Ryan (Carol Dexter)
8) Geoff Pierson (S.S. Hahn)
9) Denis O'Hare (Dr. Jonathan Steele)
10) Frank Wood (Ben Harris)
11) Peter Gerety (Dr. Earl W. Tarr)
12) Reed Birney (Mayor Cryer)
13) Gattlin Griffith (Walter Collins)
14) Michelle Gunn (Sandy)
15) Jan Devereaux (Operator)
16) Erica Grant (Operator)
17) Antonia Bennett (Operator)
18) Kerri Randles (Operator)
19) Morgan Eastwood (Girl on Tricycle)
20) Madison Hodges (Neighborhood Girl)
21) Devon Conti (Arthur Hutchins)
22) Ric Sarabia (Man at Diner)
23) J.P. Bumstead (Cook)
24) Debra Christofferson (Police Matron at Train)
25) Russell Edge (Reporter at Train)
26) Stephen W. Alvarez (Reporter at Train)
27) Pete Rockwell (Reporter at Precinct)
28) John Harrington Bland (Dr. John Montgomery)
29) Pamela Dunlap (Mrs. Fox)
30) Roger Hewlett (Officer Morelli)
31) Jim Cantafio (Desk Sergeant)
32) Maria J. Rockwell (Police Matron at Precinct)
33) Wendy Worthington (Reception Nurse)
34) Riki Lindhome (Examination Nurse)
35) Dawn Flood (Morning Nurse)
36) Dale Dickey (Patient)
37) Eddie Alderson (Sanford Clark)
38) Sterling Wolfe (Briegleb's Aide)
39) Michael McCafferty (Ticket Vendor)
40) David Goldman (Administrator)
41) Anthony De Marco (Abducted Kid)
42) Joshua Logan Moore (Abducted Kid)
43) Joe Kaprielian (Abducted Kid)
44) Muriel Minot (Secretary)
45) Kevin Glikmann (Male Orderly)
46) Drew Richards (Holding Officer)
47) Hope Shapiro (Medication Nurse)
48) Caleb Campbell (Backup Detective)
49) Jeff Cockey (Backup Detective)
50) Zach Mills (News Vendor)
51) Kelly Lynn Warren (Rachel Clark)
52) Colby French (Bob Clark)
53) Scott Leva (Mountie)
54) Richard King (Mountie)
55) Clint Ward (Mountie)
56) Michael Dempsey (Man on Street)
57) Peter Breitmayer (Chairman Thorpe)
58) Phil Van Tee (Councilman)
59) Jim Nieb (Reporter at Hearing)
60) Lily Knight (Mrs. Leanne Clay)
61) Jeffrey Hutchinson (Mr. Clay)
62) Brian Prescott (Courtroom Bailiff)
63) Ryan Cutrona (Judge)
64) Mary Stein (Janet Hutchins)
65) Gregg Binkley (Jury Foreman)
66) William Charlton (Prison Guard)
67) Cooper Thornton (Prison Guard)
68) E.J. Callahan (Warden)
69) Asher Axe (David Clay)
70) Devon Gearhart (Winslow Boy)
71) Dalton Stumbo (Winslow Boy)
72) Austin Mensch (Boy in Coop)
73) Andre Alexsen (La City Councilman (uncredited))
74) William Brent (Screaming Boy (voice, uncredited))
75) Jason Ciok (Interviewer (uncredited))
76) Dominick Dunne (Man on Jury (uncredited))
77) Leslie Gunning (Train Passenger (uncredited))
78) Patrizia Milano (Train Passenger (uncredited))
80) Bruce Holman (Execution Observer (uncredited))
81) Christopher Karl Johnson (Protester / Man on Corner with Newspaper Smoking (uncredited))
82) Jen Lilley (Switchboard Operator (uncredited))
83) Darin Mangan (Witness (uncredited))
84) Michael Saglimbeni (Reporter (uncredited))
85) John H. Tobin (Northcott Defense Counsel (uncredited))
86) JW Wiseman (Orderly #2 (uncredited))


People who worked on the film:
1) Clint Eastwood (Director)
2) Clint Eastwood (Producer)
3) Clint Eastwood (Music)
4) Lennie Niehaus (Orchestrator)
5) Lennie Niehaus (Conductor)
6) Joel Cox (Editor)
7) Brian Grazer (Producer)
8) Bill Coe (First Assistant Camera)
9) Tom Stern (Director of Photography)
10) Deborah Hopper (Costume Design)
11) James J. Murakami (Production Design)
12) Ellen Chenoweth (Casting)
13) Robert Lorenz (Producer)
14) Ron Howard (Producer)
15) Kyle Eastwood (Music Arranger)
16) Michael Stevens (Music Arranger)
17) Patrick M. Sullivan (Art Direction)
18) J. Michael Straczynski (Writer)
19) Jim Whitaker (Executive Producer)
20) Geyer Kosinski (Executive Producer)
21) Tim Moore (Executive Producer)
22) Tim Moore (Unit Production Manager)
23) Gary Fettis (Set Decoration)
24) Buddy Van Horn (Stunt Coordinator)
25) Gary D. Roach (Editor)
26) Geoffrey Miclat (Casting Associate)
27) Steve Riley (Special Effects Supervisor)
28) Gregg Rudloff (Sound Re-Recording Mixer)
29) John T. Reitz (Sound Re-Recording Mixer)
30) Alan Robert Murray (Supervising Sound Editor)
31) Michael Owens (Visual Effects Supervisor)
32) Stephen S. Campanelli (Steadicam Operator)
33) Chris McGeary (Music Editor)
34) Janis Clark (Hairstylist)
35) Zoe Hay (Makeup Artist)
36) Audrey Chon (Executive Producer)
37) Walt Martin (Sound Mixer)
38) Scott Leva (Utility Stunts)
39) Michael Cipriano (Assistant Editor)
40) Donald Murphy (First Assistant Director)
41) Patrick Tendai Pfupajena (Production Assistant)
42) Katie Carroll (Second Assistant Director)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish