Uoll-Stritga hujum / Uoll-Strit xujumi Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2013 4K Ultra UHD skachat - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Uoll-Stritga hujum / Uoll-Strit xujumi Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2013 4K Ultra UHD skachat
  • Kino nomi: Uoll-Stritga hujum / Uoll-Strit xujumi Uzbek tilida O'zbekcha tarjima kino 2013 4K Ultra UHD skachat (Нападение на Уолл-стрит)
  • Joylandi: 03.10.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2013
  • Davomiyligi: 1 soat. 38 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Drama , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Bu yaxshi ishi va baxtli oilasi bo'lgan oddiy, o'rtacha Nyu-Yorklikning hikoyasi. Iqtisodiy inqiroz boshlanganidan keyin u ishini yo'qotadi va umidsizlikda qo'liga qurol olib, vayronaga aylangan hayoti uchun qasos olishga ketadi.

Это история обычного, среднестатистического жителя Нью-Йорка, с хорошей работой и счастливой семьей. После того, как наступает экономический кризис, он лишается работы и будучи в отчаянии он берет оружие и отправляется мстить за свою испорченную жизнь.

Roles of actors:
1) Dominic Purcell (Jim)
2) Erin Karpluk (Rosie)
3) Edward Furlong (Sean)
4) John Heard (Jeremy Stancroft)
5) Keith David (Freddy)
6) Michael Paré (Frank)
7) Lochlyn Munro (Robert)
8) Eric Roberts (Lawyer Patterson)
9) Fiona Forbes (Reporter)
10) Tyron Leitso (Spalding Smith)
11) Mike Dopud (Tom Allgard)
12) Barclay Hope (Ian Marwood)
13) Heather Feeney (Mary Jean)
14) Maurice Cherrie (Nate)
15) Clint Howard (Chuck)
16) Andrew Moxham (Gus)
17) Alan Silverman (Insurance Agent)
18) Michael Robinson (Johnson)
19) Jerry Trimble (Andy)
20) Natassia Malthe (Molly)


People who worked on the film:
1) Uwe Boll (Director)
2) Uwe Boll (Executive Producer)
3) Uwe Boll (Writer)
4) Mathias Neumann (Director of Photography)
5) Mathias Neumann (Camera Operator)
6) Dan Clarke (Producer)
7) Dan Clarke (Production Manager)
8) Jessica de Rooij (Original Music Composer)
9) Maureen Webb (Casting)
10) Geoff Wallace (Production Design)
11) Shawn Williamson (Executive Producer)
12) Katrina McCarthy (Costume Design)
13) Colleen Bolton (Casting Assistant)
14) Rob Grant (Assistant Editor)
15) Dario DiSanto (Foley Editor)
16) Iain Pattison (Sound Re-Recording Mixer)
17) Joan Boyko (Set Supervisor)
18) Simon Bright (Boom Operator)
19) Pooja Singh (Production Coordinator)
20) Dale A. Andrews (Executive Producer)
21) Thomas Sabinsky (Editor)
22) Robert Musnicki (Special Effects Assistant)
23) Mark Noda (Sound Mixer)
24) Terry Joseph (Set Decoration)
25) Tanya Howard (Key Makeup Artist)
26) Kirby Jinnah (Supervising Sound Editor)
27) Jak Osmond (Special Effects Coordinator)
28) T.C. Chapman (Gaffer)
29) Frank Larson (Second Assistant Camera)
30) Valentine Pavuls (Property Master)
31) Shane Shemko (Foley Artist)
32) Cam Wagner (Foley Artist)
33) Chris Helcermanas-Benge (Still Photographer)
34) James Fonnyadt (Sound Designer)
35) James Wallace (Sound Effects Editor)
36) Chris Gilling (Sound Re-Recording Mixer)
37) Graeme Hughes (Sound Re-Recording Mixer)
38) Kyle Leggett (Best Boy Electric)
39) Spencer Village (Lighting Technician)
40) Jim Stacey (Camera Operator)
41) Kevin Townshend (ADR Editor)
42) Caroline Dehner (Key Hair Stylist)
43) Linda-Lisa Hayter (Script Supervisor)
44) David Kurvers (Digital Imaging Technician)
45) Tara Arnett (Art Direction)
46) Aaron Haesler (Second Assistant Camera)
47) Lorne Wright (Colorist)
48) Darin Oishi (Production Accountant)
49) Robert L. O'Hara (Dolly Grip)
50) Mohammad Bilal (Visual Effects Supervisor)
51) Ryan Schaad (Foley Recordist)
52) Umair Shahid (Senior Modeller)
53) Neil McBride (Sound Assistant)
54) Matt Dawson (ADR Mixer)
55) Joey Setter (Production Coordinator)
56) Jessica Moskal (Focus Puller)
57) Shamess Shute (First Assistant Director)
58) Kelly Wong (First Assistant Editor)
59) Vince Phillips (Key Grip)
60) Kit Hayward (Extras Casting)
61) Brian Lymer (Generator Operator)
62) Tony Rodney (Assistant Sound Editor)
63) George Tur (First Assistant Camera)
64) Einar Sigurdson (Focus Puller)
65) Syed Abbas Hussain Jaffri (Visual Effects Supervisor)
66) Fahad Saeed (Compositor)
67) Dean Scheck (First Assistant Hairstylist)
68) Amber Trudeau (First Assistant Makeup Artist)
69) Amanda Wright (Makeup & Hair Assistant)
70) Quentin Borger (Set Dresser)
71) Kelly McLeod (Set Dresser)
72) Lin Gardiner (Assistant Sound Editor)
73) Ada Chung (Foley Recordist)
74) Steve Larson (Best Boy Grip)
75) Naoko Takagi (Still Photographer)
76) Khan Usman (Compositor)
77) Brynn Kinnee (Casting Assistant)
78) Travis Doering (Extras Casting Assistant)
79) Christine Plishka (Assistant Costume Designer)
80) Martin Zenic (Costume Assistant)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish