Uchta To'qqiz - Uzbek Tilida

Скачать
Uchta To'qqiz
  • Kino nomi: Uchta To'qqiz (Три девятки)
  • Sifat: HD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

"999" - Amerika politsiyasining xavf kodi bo'lib, huquqni muhofaza qilish organi xodimini qasddan o'ldirishni anglatadi. Syujet yirik o‘g‘irlik qilishga qaror qilgan korruptsion politsiyachilar kompaniyasi atrofida sodir bo‘ladi. Ammo suvdan quruq chiqib ketish uchun ular o'zlaridan birini o'ldirishlari kerak.

«999» - код опасности американских полицейских, который подразумевает намеренное убийство стража порядка. Сюжет разворачивается вокруг компании коррумпированных копов, решившихся на крупное ограбление. Но ради того, чтобы выйти сухими из воды, им необходимо убить кого-то из своих.

Roles of actors:
1) Chiwetel Ejiofor (Michael Atwood)
2) Casey Affleck (Chris Allen)
3) Anthony Mackie (Marcus Belmont)
4) Woody Harrelson (Sergeant Detective Jeffrey Allen)
5) Aaron Paul (Gabe Welch)
6) Kate Winslet (Irina Vlaslov)
7) Gal Gadot (Elena Vlaslov)
8) Norman Reedus (Russel Welch)
9) Teresa Palmer (Michelle Allen)
10) Michael Kenneth Williams (Sweet Pea)
11) Clifton Collins Jr. (Jorge Rodriguez)
12) Michelle Ang (Trina Ling)
13) Terri Abney (Leah Green)
14) Terence Rosemore (Joshua Parks)
15) Alexander Babara (Ben Feldman)
16) Anthony Belevtsov (Yussel Gotlib)
17) Luis Da Silva Jr. (Luis Pinto)
18) Ian Casselberry (Gomez)
19) E. Roger Mitchell (Smith)
20) Blake McLennan (Felix Atwood)
21) Michael Harding (Walter Sims)
22) Labrandon Shead (Sgt. Pete Nelson)
23) Armando Alonzo (Emilio)
24) Karen Kaia Livers (Shanice)
25) Jon Eyez (Ispuk Member)
26) Hakim Callender (Banger)
27) Carlos Aviles (Fernando Rivera)
29) Mary Rachel Dudley (Police Pathologist)
30) Andre Pushkin (Beaten Man in Trunk)
31) Natalie Shaheen (Beaten Woman in Trunk)
32) Dean Napolitano (DHS Guard)
33) Jeremy Degree (DHS Guard)
34) Kurt Yaeger (Wounded DHS Guard)
35) Christine Horn (Female Security Guard)
36) Michelle Rivera (Gawking Neighbor)
37) Ethan Rosero (Young Boy)
38) Mike Gutowski (Photo Vassili)
39) Cierra Tramaine Butler (Cop Party Girl)
40) Vanchester Gee Wright (Auto Shop Worker)
41) Christiana Simonds (Christina)
42) Tony Pitts (Major Crimes Detective)
43) Simon Armad (Banger at Shootout)
44) Tony Grant (Cop Covered in Paint)
46) Jaime Sukonnik (Beaten Woman in Trunk)
47) Igor Komar (Vassili)
48) Zack Sali (Michael Double)
49) Valeriya Khlystova (Blonde Double)
50) Jason Caudill (Cellmate)
51) Scott Lacroix (Russian Guard #1)
52) Dimiter D. Marinov (Driver)


People who worked on the film:
1) Steve Golin (Executive Producer)
2) Jay Meagher (Production Sound Mixer)
3) Dylan Tichenor (Editor)
4) Tim Grimes (Production Design)
5) Leslie Shatz (Sound Designer)
6) Leslie Shatz (Sound Re-Recording Mixer)
7) Marc Butan (Producer)
8) Valli O'Reilly (Makeup Department Head)
9) Bruce Winant (ADR Voice Casting)
10) Keith Redmon (Producer)
11) Tom Ortenberg (Executive Producer)
12) Anthony Katagas (Producer)
13) Anthony Katagas (Unit Production Manager)
14) Craig Fincannon (Casting)
15) Lisa Mae Fincannon (Casting)
16) Nicholas Renbeck (Music Editor)
17) Nicholas Renbeck (Sound Re-Recording Mixer)
18) Kimberly Fox (Executive Producer)
19) Kimberly Jones (Makeup Department Head)
20) John Hillcoat (Director)
21) John Hillcoat (Producer)
22) Paul Green (Executive Producer)
23) Jared Underwood (Co-Executive Producer)
24) Atticus Ross (Original Music Composer)
25) Nicolas Karakatsanis (Director of Photography)
26) Margot Wilson (Costume Design)
27) Claudia Sarne (Original Music Composer)
28) Leopold Ross (Original Music Composer)
29) Molly Conners (Executive Producer)
30) Beth Moran (First Assistant Editor)
31) Charles Herzfeld (Digital Intermediate)
32) Esther Regelson (Dialogue Editor)
33) Mickey Giacomazzi (Stunt Coordinator)
34) Matt Cook (Writer)
35) Matt Cook (Co-Producer)
36) Christopher Woodrow (Producer)
37) Aimee Campolucci (Ager/Dyer)
38) Maria Cestone (Executive Producer)
39) Sarah E. Johnson (Executive Producer)
40) Luca Borghese (Post Production Supervisor)
41) Michael Patterson (Sound Re-Recording Mixer)
42) Ryan Collison (Foley Mixer)
43) Tina Roesler Kerwin (Key Makeup Artist)
44) Caius Man (Special Effects Coordinator)
45) Michael Sabo (Property Master)
46) Leslie Bloome (Foley Artist)
47) Craig Hosking (Pilot)
48) Michael Flynn (Unit Production Manager)
49) Michael Flynn (Co-Producer)
50) Andrew L. Ullman (Location Manager)
51) Glenn Allen (Visual Effects Producer)
52) Richard Friedlander (Visual Effects Producer)
53) David Emmerichs (Second Unit Director of Photography)
54) David Linck (Unit Publicist)
55) Jen Wall (Production Supervisor)
56) Kevin Vale (Digital Intermediate)
57) Lisa J. Levine (Supervising ADR Editor)
58) Curtis Crowe (Construction Coordinator)
59) Jim McKinney (Camera Operator)
60) Bob Mahoney (Still Photographer)
61) Andrew C. Robinson (Co-Executive Producer)
62) Jeff Cornell (Digital Intermediate)
63) Kelvin R. Trahan (Hair Department Head)
64) Frances Hannon (Key Makeup Artist)
65) Lori Grabowski (Script Supervisor)
66) Eran Dinur (Visual Effects Supervisor)
67) Ken Shibata (Gaffer)
68) Dann Fink (ADR Voice Casting)
69) Denise Tunnell (Makeup Artist)
70) Trish Almeida (Key Hair Stylist)
71) Sarah Mays (Key Makeup Artist)
72) Kimberly Wistedt (Casting Associate)
73) Jacqueline Jacobson Scarfo (Set Decoration)
74) Tricia Schultz (ADR Coordinator)
75) Adriana Randall (Co-Producer)
76) Chris Navarro (ADR Mixer)
77) Raquel Gallego (Additional Photography)
78) Nicola Clarke (Hairstylist)
79) Tracy McKnight (Music Supervisor)
80) Suzy Freeman (Costume Supervisor)
81) Hunter Moore (Utility Sound)
82) Bryan Reynolds (Makeup Artist)
83) Meryl Emmerton (Co-Producer)
84) Bard Dorros (Producer)
85) Peter Lawson (Executive Producer)
86) Travis MacKay (ADR Mixer)
87) Pam DeMetruis-Thomas (Supervising ADR Editor)
88) Ben Bowling (Best Boy Electric)
89) Laurie Bookhardt (Art Department Coordinator)
90) Nicholas Cochran (ADR Recordist)
91) Bobby Krlic (Original Music Composer)
92) Kelly Garrett Green (Art Department Assistant)
93) John Moredock (Assistant Art Director)
94) Keith Adams (Visual Effects Supervisor)
95) Jon Flores (Sound Recordist)
96) Matías Mesa (Camera Operator)
97) Matías Mesa (Additional Camera)
98) Greg Argarin (Rigging Gaffer)
99) Jon Lindsay (First Assistant Camera)
100) Adam Castro (First Assistant Camera)
101) Humphrey Jarrod (Key Rigging Grip)
102) Tara Fidler (First Assistant Editor)
103) Sara Cobbeldick (Set Costumer)
104) Johnna Thomas (Key Set Costumer)
105) Lance Aldredge (Hairstylist)
106) Tiffony Simpson (Hairstylist)
107) Shawn M. Gray (Property Master)
108) Doug Torres (First Assistant Director)
109) Peter Boychuk (Digital Intermediate)
110) Chris D. Chapman (Dolly Grip)
111) Lawrence Heap (Leadman)
112) Joanna Fang (Foley Artist)
113) Doug Cowden (Key Grip)
114) Amir R. Khan (Second Assistant Director)
115) Sarah Reagin (Stunt Driver)
116) AnaMarie C. Gonzaga (Production Accountant)
117) Bryan Whisnant (Key Hair Stylist)
118) Ross Simpson (Boom Operator)
119) Daniel Ward (Foley Editor)
120) Lois McIntosh (Makeup Artist)
121) Mark Gethin (Digital Intermediate)
122) Rich Maresco (Pilot)
123) Dustin Maeno (Craft Service)
124) Bobby Johanson (ADR Mixer)
125) Patrick Ingram (Extras Casting)
126) Michael Rivera (ADR Recordist)
127) Jeremy Underwood (ADR Recordist)
128) Mike Sannuti (Best Boy Grip)
129) Jonathan Pavesi (Co-Producer)
130) Eliot Levin (Assistant Property Master)
131) Luke Crawford (Second Second Assistant Director)
132) Oksana Shore (Seamstress)
133) Bob Branam (Video Assist Operator) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика