O'qdan tez - Uzbek Tilida

Yuklab olish
O'qdan tez

Kino tavsifi
Beshta qotil o'zlarini bitta poezdda topadilar. Ular o'zlarining vazifalari bir-biriga bog'langanligini bilib, ularni kim va nima uchun birlashtirganini aniqlashga harakat qilishadi.

Пятеро наёмных убийц оказываются в одном сверхскоростном экспрессе. Они узнают, что их миссии связаны, и пытаются выяснить, кто и зачем собрал их вместе.

Roles of actors:
1) Brad Pitt (Ladybug)
2) Joey King (Prince)
3) Aaron Taylor-Johnson (Tangerine)
4) Brian Tyree Henry (Lemon)
5) Andrew Koji (Kimura)
6) Hiroyuki Sanada (The Elder)
7) Michael Shannon (White Death)
8) Bad Bunny (The Wolf)
9) Sandra Bullock (Maria)
10) Zazie Beetz (The Hornet)
11) Logan Lerman (The Son)
12) Masi Oka (Conductor)
13) Karen Fukuhara (Kayda Izumi Concession Girl)
14) Kevin Akiyoshi Ching (Wataru)
15) Minchi Murakami (Tokyo Zookeeper)
16) Kaori Taketani (Asami Akiyama)
17) Toshitaka Katsumi (Policeman)
18) Jim Garrity (Senator)
19) Emelina Adams (Angelina Young)
20) Jenson Cheng (Hospital Thug)
21) Nobuaki Shimamoto (Minegishi)
22) Yoshi Sudarso (Young Elder)
23) Johanna Watts (White Death's Wife)
24) Ian Martinez (Wolf (9 Years Old))
25) Tania Verafield (Wolf's Mother)
26) Pancho Cardena (Cartel Enforcer)
27) Julio Gabay (El Saguaro)
28) Andrea Muñoz (Mrs. Wolf)
29) Nancy Daly (Annoyed Passenger)
30) Arnold Chun (Takashi Ito)
31) Naomi Matsuda (Impatient Passenger)
32) Benmio McCrea (Cardiovascular Surgeon)
33) Pasha D. Lychnikoff (Alexei Ilyin)
34) Joshua Johnson-Payne (Young Lemon)
35) Miles Marz (Young Tangerine)
36) Michelle Lee (Watchful Nurse)
37) Parker Lin (Young Kimura)
38) Garland Scott (Angry Merc)
39) Jason Matthew Smith (Curious Merc)
40) Zooey Miyoshi (Okimi (Water Kid))
41) Kamil Aydin (White Death Thug)
43) Channing Tatum (Train Passenger (uncredited))
44) Ryan Reynolds (Carver (uncredited))
45) M.G. Gong (Gangster on Shizuoka station)
46) Alonso Saravia (Wedding Guest)
47) Ricky Su (Passenger)
48) Marco M Torres (Paramedic 1)
49) Ebaa AbuAmmar (Passenger (uncredited))
50) Chris Aemond (Passenger (uncredited))
51) Naomi Amante (Cartel Girlfriend (uncredited))
52) Ayne Aoun (SOC Cartel Wife (uncredited))
53) Gina Aponte (Train Station Booth Agent (uncredited))
54) Ray Buffer (Russian Thug (uncredited))
55) Justin Cabanting (Tokyo Station Passenger (uncredited))
56) Anna Carina (Momomon (uncredited))
57) Kate Chen (Tokyo Passenger (uncredited))
58) Josh Cruze (Bartender (Uncredited))
60) Mike Ferguson (Russian (uncredited))
61) Reut Fish (Cantina Waitress (uncredited))
62) Rolando Gonzalez (Cartel (uncredited))
63) Brandon Halvorsen (Passenger (uncredited))
64) Masashi Ishizuka (Oden Food Stand chef (uncredited))
65) Reyna Kajino (Passenger (Student) (uncredited))
66) Shota Kakibata (Passenger (uncredited))
67) Alice Ko (Passenger (uncredited))
68) David Kuahiwinui (Gangster (uncredited))
69) Waymond Lee (Passenger (uncredited))
70) Leon Masuda (Passenger (uncredited))
71) Ego Mikitas (Man in Black (uncredited))
72) Shoko Rice (Rail Worker (uncredited))
73) RiRia (Harajuku girl (uncredited))
74) Lyonne Sakamoto (Sleeping child (uncredited))
75) Ezra Samson (Watura #3 (uncredited))
76) Jose J. Santana (Bodyguard (uncredited))
77) Sakura Sugihara (Passenger (uncredited))
78) Kim Taratko (Passenger (uncredited))
79) Charlotte Xia (Japanese girl (uncredited))
80) Harrison Xu (Passenger (uncredited))


People who worked on the film:
1) Mary Vernieu (Casting)
2) David Leitch (Director)
3) David Leitch (Producer)
4) Jonathan Sela (Director of Photography)
5) Antoine Fuqua (Producer)
6) Brent O'Connor (Executive Producer)
7) Brent O'Connor (Unit Production Manager)
8) Chris Farmer (Supervising Art Director)
9) Jeff Imada (Stunts)
10) David Scheunemann (Production Design)
11) Elísabet Ronaldsdóttir (Editor)
12) Lindsay Graham (Casting)
13) Kelly McCormick (Producer)
14) Kotaro Isaka (Book)
15) Nicolas Plotquin (Art Direction)
16) Kat Samick (Executive Producer)
17) Paul Barry (First Assistant Director)
18) Jean Ann Black (Makeup Artist)
19) Anthony Almaraz (Set Costumer)
20) Sam Page (Set Designer)
21) Chris Larsen (Set Dresser)
22) Brittany Morrissey (Executive In Charge Of Production)
23) Ken Niederbaumer (Makeup Artist)
24) Steven Melton (Property Master)
25) Richard Bloom (Art Direction)
26) Bob Moore Jr. (Set Costumer)
27) Frank A. Montaño (Sound Re-Recording Mixer)
28) Valentina Aulisi (Set Costumer)
29) Dominic Lewis (Original Music Composer)
30) Carleigh Herbert (Makeup Artist)
31) Whitney James (Makeup Artist)
32) Elizabeth Keenan (Set Decoration)
33) Season Kent (Music Supervisor)
34) Andrea Manners (Script Supervisor)
35) Nathan W. Bailey (Set Designer)
36) Merc Arceneaux (Makeup Department Head)
37) Michelle Audrina Kim (Makeup Artist)
38) Steven John Brown (Stunts)
39) Karen Riemenschneider (Set Decoration Buyer)
40) Rahma Farahat (Assistant Art Director)
41) Robert Kato DeStefan (Makeup Artist)
42) Josh Mar (Set Costumer)
43) Jason Halley (Second Assistant Director)
44) Sarah Evelyn (Costume Design)
45) Marissa Lafayette (Makeup Artist)
46) Zak Olkewicz (Screenplay)
47) Ryosuke Saegusa (Executive Producer)
48) Yuma Terada (Executive Producer)
49) Celina Hollaender (Set Designer)
50) Natascha Matzat (Set Designer)
51) Joe Weber (Set Designer)
52) Liza Montoya (Set Costumer)
53) Avu-chan (Songs)
54) Adorjan Portik (Set Designer)
55) Ashley Tarver (Makeup Artist)
Ko'proq o'qish >