Darg'azab inson / Olov ichidagi inson - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Darg'azab inson / Olov ichidagi inson
  • Kino nomi: Darg'azab inson / Olov ichidagi inson (Гнев)
  • Joylandi: 27.09.2022
  • Sifat: SD
  • Yil: 2004
  • Davomiyligi: 2 soat. 26 min.
  • Mamlakat: AQSH
  • Janr: r Jangari , Drama , Triller , Tarjima kinolar
  • Dublyaj: Professional (PRO)

Kino tavsifi
Mexiko shahrining badavlat aholisi vahima ichida: atigi olti kun ichida shaharda 24 kishi g'oyib bo'ldi! Markaziy razvedka boshqarmasining sobiq agenti Jon Kreysi sanoatchi Samuel Ramosning to‘qqiz yoshli qizi Pita Ramosga qo‘riqchi sifatida yollanadi. Avvaliga Krezi erta voyaga yetgan qizning atrofida bo'lish qiyin bo'ladi, ammo vaqt o'tishi bilan ular do'st bo'lishadi. Creasy hayotga bo'lgan ishtiyoqini tikladi, lekin Pita o'g'irlab ketilganda hamma narsa buziladi. Creasy Pitani o'g'irlashda ishtirok etgan har qanday odamni o'ldirishga va'da beradi. Endi uni hech kim to'xtata olmaydi...

Состоятельные жители Мехико в панике: всего за шесть дней в городе пропали 24 человека! Бывшего агента ЦРУ Джона Кризи нанимают телохранителем девятилетней дочери промышленника Сэмюэля Рамоса, Питы Рамос. Поначалу Кризи с трудом терпит соседство не по годам развитой девочки.Но со временем они становятся друзьями. Кризи вновь почувствовал вкус к жизни, но все рушится, когда Питу похищают. Кризи клянется убить любого, кто втянут в похищение Питы. Теперь его никто не остановит…

Roles of actors:
1) Denzel Washington (John W. Creasy)
2) Dakota Fanning (Lupita Ramos)
3) Christopher Walken (Paul Rayburn)
4) Radha Mitchell (Lisa Ramos)
5) Marc Anthony (Samuel Ramos)
6) Giancarlo Giannini (Miguel Manzano)
7) Mickey Rourke (Jordan Kalfus)
8) Rachel Ticotin (Mariana Garcia Guerrero)
9) Roberto Sosa (Daniel Sanchez)
10) Jesús Ochoa (Victor Fuentes)
11) Gero Camilo (Aurelio Sanchez)
12) Mario Zaragoza (Jorge Gonzalez)
13) Charles Paraventi (Jersey Boy)
14) Carmen Salinas (Guardian Three)
15) Esteban de La Trinidad (Guardian Thwo)
16) Angelina Peláez (Sister Anna)
17) Norma Pablo (Reina Rosas)
18) Rosa María Hernández (Maria)
19) Heriberto del Castillo (Bruno)
20) Steve Gonzales (Insurance Lawyer)
21) Andrés Pardave (Vet)
22) Rodrigo Zurita (Eighteen)
23) Marisol Cal y Mayor (Eighteen's Girlfriend)
24) Hector Hernandez Zertuche (Chauffeur)
25) René Campero (Father)
26) Angélica Rosado (Mother)
27) Georgina González (Rayburn's Wife)
28) Abraham Sandoval (Rayburn's Kid)
29) Hugo Pelaez (Pedro)
30) Jorge Victoria (Comandande Judicial)
31) Ariane Pellicer (Reporter 1)
32) Jorge Picont (Piano Teacher)
33) Alberto Estrella (Adjutant AFI)
34) Gerardo Taracena (Executive Adjutant)
35) Nydia A. Trujillo (Nurse 1)
36) Maria Hall Rueda (Nurse 2)
38) Javier Zaragoza (Sandri)
39) Valentina Garcia Contreras (Camila)
40) Enrique Cimet (Elderly Man)
41) Sparkle (Elderly Woman)
42) Dunia Alvarez (AFI Plainclothes 1)
43) Beatriz Pina (Undercover AFI)
44) Hector Tagle (Mariana's Driver)
45) Jose Jesus Garcia (Sanchez Kid 1)
46) Guadalupe Flores Garcia (Sanchez Kid 2)
47) Daniela Martinez (Sanchez Kid 3)
48) Rubén Santana (AFI Trailer Tech 1)
49) Fernando Berzosa (AFI Trailer Tech 2)
50) Eduardo Rivera (AFI Operator on Radio)
51) Victor De Pascual (Arms Dealer)
52) Norma Martínez (Arms Dealer 2)
53) Aram Cardenas (Nephew)
54) Manuel Poncelis (School Clerk)
55) Alejandro Camps (Bodyguard 1)
56) Jorge Almada (Bodyguard 1A)
57) Carlos Barada (Bodyguard 2)
58) Eduardo Yáñez (Bodyguard 2A)
59) Jorge Merlo (Judicial Police)
60) Alberto Pineda (Fuentes Man 1)
61) Jesús González Leal 'Chis Chas' (Fuentes Driver)
62) Rodrigo Chavez (Fuentes Man 5)
63) Fernando Arvizu (Thug Cop 1)
64) Ghalil Elhateb Estrada (Thug Cop 2)
65) Hugo Genesio (Plainclothes 1)
66) Gonzalo Alvarez (Plainclothes 2)
67) Itatí Cantoral (Evelyn (uncredited))
68) Arturo Farfán (Bartender (uncredited))
71) Roberto Kwok (Japanese Businessman 6 (uncredited))
72) Jose Montini (Restaurant Owner (uncredited))
76) Jorge Zárate (Customs Official (uncredited))


People who worked on the film:
1) Arnon Milchan (Producer)
2) Bonnie Timmermann (Casting)
3) Tony Scott (Director)
4) Tony Scott (Producer)
5) Trent Reznor (Music Consultant)
6) Louise Frogley (Costume Design)
7) James W. Skotchdopole (Executive Producer)
8) Christian Wagner (Editor)
9) Benjamín Fernández (Production Design)
10) Brian Helgeland (Screenplay)
11) Harry Gregson-Williams (Original Music Composer)
12) Harry Gregson-Williams (Conductor)
13) Anna Roth (Production Manager)
14) César Charlone (Camera Operator)
15) Lucas Foster (Producer)
16) Jim Passon (Color Timer)
17) Elli Griff (Set Decoration)
18) Larry M. Cherry (Hairstylist)
19) Denise Horta (ADR Editor)
20) Paul Cameron (Director of Photography)
21) Carla Hool (Additional Casting)
22) Héctor Romero (Art Direction)
23) Justin Caine Burnett (Additional Music)
24) Odin Benitez (Sound Effects Editor)
25) Stephen St. John (Steadicam Operator)
26) Guillermo Rosas (Camera Operator)
27) Conrad Hool (Unit Production Manager)
28) Conrad Hool (Co-Producer)
29) Lance Hool (Executive Producer)
30) A. J. Quinnell (Novel)
31) Peter Toumasis (Associate Producer)
32) Chris Seagers (Production Design)
33) Patrick Esposito (Post-Production Manager)
34) Juno J. Ellis (Supervising ADR Editor)
35) Gary Wright (Sound Effects Editor)
36) Don Ferrarone (Associate Producer)
37) Don Ferrarone (Technical Advisor)
38) Rick Canelli (ADR Recordist)
39) Stephen Vincent (Casting Associate)
40) Nick Milner (Assistant Property Master)
41) Graeme Purdy (Property Master)
42) Joy Ellison (Dialogue Coach)
43) Barbara Harris (ADR Voice Casting)
44) Luis David Sansans (Additional Camera)
45) Beau Borders (Special Sound Effects)
46) Manuel Teil (Local Casting)
47) Ben Zeller (Construction Coordinator)
48) Stephen Barton (Conductor)
49) Stephen Barton (Music Programmer)
50) Fidel Abrego (Stunts)
51) Alan D. Purwin (Pilot)
52) Analeine Cal y Mayor (Location Assistant)
53) Fred Burke (Foley Editor)
54) Jacques Jouffret (Steadicam Operator)
55) Leigh Folsom Boyd (First Assistant Editor)
56) Sonia Guerrero (Extras Casting Assistant)
57) Fernando Urdapilleta (Production Runner)
58) Joyce Kogut (Wardrobe Supervisor)
59) Jonny Pray (Key Costumer)
60) Mark Swain (Assistant Art Director)
61) Alejandro Fernández (Assistant Art Director)
62) Jesus G. Duran (Special Effects Coordinator)
63) Nathan McGuinness (Visual Effects Supervisor)
64) Ricardo Díaz Avilés (Transportation Captain)
65) Sergio Galicia (Driver)
66) Dan O'Connell (Foley)
67) Richard Whitfield (Supervising Music Editor)
68) David V. Butler (Dialogue Editor)
69) John T. Cucci (Foley Artist)
70) Julie Pitkanen (Script Supervisor)
71) Carlos Benassini (Assistant Art Director)
72) Carl Fullerton (Makeup Artist)
73) George Watters II (Supervising Sound Editor)
74) Stephen Vaughan (Still Photographer)
75) Robb Boyd (Music Editor)
76) Karin Anderson (Script Coordinator)
77) Jürgen Vollmer (Still Photographer)
78) Maryan Zurek (Underwater Camera)
79) Arturo Curiel (Transportation Coordinator)
80) Gilberto Cortes (Property Master)
81) Paul A. Edwards (Camera Operator)
82) Marc Varisco (Visual Effects Supervisor)
83) David B. Nowell (Aerial Director of Photography)
84) Erik Rogers (Digital Intermediate Producer)
85) Meri Gavin (Music Arranger)
86) Suhail Kafity (Sound Effects Editor)
87) David A. Arnold (Dialogue Editor)
88) Phil Walker (Gaffer)
89) Janice Polley (Location Manager)
90) Valance Eisleben (Editorial Services)
91) Jorge Barba (Set Dressing Buyer)
92) Ulrika Akander (Dialogue Editor)
93) Ron South (First Assistant Editor)
94) Teri E. Dorman (Supervising Dialogue Editor)
95) Randle Akerson (Sound Effects Editor)
96) Michael Papac (Armorer)
97) Keith Hamshere (Still Photographer)
98) Graham Johnston (Hairstylist)
99) Graham Johnston (Makeup Supervisor)
100) Gary A. Theard (Boom Operator)
101) Nicholas Korda (ADR Editor)
102) Paul Borne (Stunt Coordinator)
103) Marcela Fuentes-Berain (Researcher)
104) Christopher S. Baird (Visual Effects Editor)
105) John Wildermuth (First Assistant Director)
106) Claudia Montero (Location Coordinator)
107) Jorge Guerrero (Extras Casting)
108) Mauricio Lule (Key Set Production Assistant)
109) Michael Tinger (Post Production Supervisor)
110) David Fencl (Armorer)
111) R.J. Palmer (Sound Effects Editor)
112) Ricardo M. Kaplan (Art Department Coordinator)
113) Jesus 'Moroco' Gonzalez (Rigging Gaffer)
114) Wayne Baker (Underwater Camera)
115) F. Hudson Miller (Supervising Sound Editor)
116) Willie D. Burton (Production Sound Mixer)
117) Donald Burghardt (First Assistant Camera)
118) Melissa Lytle (Assistant Sound Editor)
119) Edgar Hurtado (Assistant Camera)
120) Jose Manuel Ballesteros (Craft Service)
121) James Ashwill (Foley Mixer)
122) Lonnie A. Mathes (Post Production Assistant)
123) Vida Corona (Art Department Assistant)
124) Rafael Jaime Mendéz (Greensman)
125) Tatiana Maganda (Leadman)
126) Stuart Raven Barter (Location Scout)
127) Panfilo Herrera Sanchez (Painter)
128) René Marquéz (Standby Painter)
129) Gustavo Covarrubias (Key Grip)
130) Denise Camargo (Set Dresser)
131) Marco A. Garcia (Wigmaker)
132) León Sandoval (Cableman)
133) Antonio Lopez Martinez (Carpenter)
134) Ian Clampett (Camera Loader)
135) Alejandro Soto (Picture Car Coordinator)
136) Luis Fuentes Pimentel (Projection)
137) Ernesto Trejo (Set Medic)
138) Guillermo 'Memo' Carreño (Set Production Assistant)
139) Luis Reyes (Unit Publicist)
140) Miguel Avilez Betancourt (Video Assist Operator)
141) Corwin A. Bibb (Best Boy Electric)
142) Jose Luis Anzaga (Electrician)
143) Alfredo Audel (Rigging Grip)
144) Armando Amador (Production Accountant)
145) Jessica Fawcett Garcia (Production Coordinator)
146) Yuria Goded (Production Office Coordinator)
147) David Lai (Music Supervisor)
148) Kirk Bennett (Orchestrator)
149) Stephanie Ormonde (24 Frame Playback)
150) Brian Cuscino (I/O Supervisor)
151) Jan Cerwonka (Studio Teachers)
152) Carlos Taibo (Unit Manager)
153) Steven Fagerquist (Compositing Artist)
154) Mark T. Osborne (Additional Colorist)
155) Craig Vaccaro (Best Boy Grip)
156) Ricardo Covarrubias (Dolly Grip)
157) Christine Orth (Costumer)
158) Gary Burritt (Negative Cutter)
159) Jose Cabrera (Casting Assistant)
160) Salvador De Gante (Grip)
161) Pedro Raúl Flores (Tailor)
162) Sean Byrne (Aerial Coordinator)
163) Rocío Ortega (Animal Wrangler)
164) Frank Kostenko Jr. (Second Assistant Director)
165) Peter DiStefano (Musician)
166) Kelly Kiernan (Production Executive)
167) Pedro González (Key Rigging Grip)
168) Thomas J. O'Connell (ADR Mixer)
169) Thomas A. Barrios (Second Assistant Camera)
170) Rocio Ceja (Wardrobe Assistant)
171) Guillermo Serrano (Graphic Designer)
172) Daniel Gallardo (Swing)
173) Antonio Cornejo (Special Effects Assistant)
174) Daniel Lee (Assistant Editor)
175) Ryan Pannell (Colorist)
176) Joe Hathaway (Digital Color Timer)
177) Christopher Reichel (Digital Conform Editor)
178) Skip Chaisson (Editorial Consultant)
179) Marcela Arevalo (Production Assistant)
180) Luis Aguilar (Security Coordinator)
181) Lupita Peckinpah (Wardrobe Assistant)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish