Eltuvchi 2 - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Eltuvchi 2

Kino tavsifi
Sobiq maxsus kuchlar zobiti, shuningdek, Transporter sifatida tanilgan Frenk Martin nafaqaga chiqadi va Mayamiga joylashadi va u erda badavlat oilada haydovchi bo'lib ishga joylashadi. Bu oilaning yosh o'g'li bilan do'stona munosabatlarni rivojlantiradi.Bola o'g'irlab ketilganda, Martin o'zining professional mahoratini bolani sog'-omon qaytarish uchun ishlatishi kerak, shuningdek, o'g'irlab ketuvchining dahshatli rejasini fosh etishi kerak ...

Бывший сотрудник спецподразделения Фрэнк Мартин, известный также как Перевозчик, уходит от дел и поселяется в Майами, где устраивается шофером в богатую семью. С маленьким сыном этого семейства у него завязываются дружеские отношения.Когда же мальчика похищают, Мартину приходится использовать свои профессиональные навыки, чтобы вернуть парнишку в целости и сохранности, а также раскрыть зловещий план похитителя…

Roles of actors:
1) Jason Statham (Frank Martin)
2) Amber Valletta (Audrey Billings)
3) Alessandro Gassmann (Gianni Chellini)
4) Kate Nauta (Lola)
5) Matthew Modine (Jefferson Billings)
6) Jason Flemyng (Dimitri)
7) Keith David (Stappleton)
8) Hunter Clary (Jack Billings)
9) Shannon Briggs (Max)
10) François Berléand (Inspector Tarconi)
11) Raymond Tong (Rastaman)
12) George Kapetan (Dr. Sonovitch)
13) Jeff Chase (Vasily)
14) Gregg Weiner (Tipov)
15) Gregg Davis (Techie at Billings)
16) AnnaLynne McCord (Car Jacking Girl)
17) Reggie Pierre (Car Jacker)
18) Elie Thompson (Car Jacker)
19) Adam Faldetta (Car Jacker)
21) Tim Ware (Hoffman)
22) Liv Davalos Maier (TV News Announcer)
23) Damaris Justamante (Receptionist)
24) Andy Horne (Dr. Koblin)
25) Doug MacKinnon (U.S. Marshal Smith)
26) Marc Macaulay (U.S. Marshal Brown)
27) Bill Wilson (Agent at Billings House)
28) Robert Small (Government Doctor)
29) Jim R. Coleman (Robot Tech)
30) Heath Kelts (Security Agent)
31) Chris Campbell (Security Agent)
32) Paul Tei (Tech in Van)
33) Ernest Harden Jr. (Billings Aide)
34) Tim Powell (U.S. Marshal at Robot Site)
35) Shelah Marie (Nurse)
36) Tom Derek (U.S. Marshal at Stakeout)
37) Serafin Falcon (Sniper)
39) Laurence Gormezano (TV News Announcer Helicopter)
40) Jay Amor (Gianni Thug (uncredited))
41) Zafer Atassi (Gianni's Thug (uncredited))
43) Vincent De Paul (Head of Billings' Security (uncredited))
44) Patricio Doren (Delegate (uncredited))
45) Roberto Escobar (Jet Pilot (uncredited))
46) Richard Fitzpatrick (Security Agent (uncredited))
48) Erik Joseph (U.S. Marshal (uncredited))
49) Elissa Kapneck (Tourist (uncredited))
51) Jeff Moldovan (Gianni Thug (uncredited))
52) Bruce Perkins (U.S. Marshal (uncredited))
53) Frank Tedesco (Mysterious Onlooker (uncredited))
54) Erik Townsend (U.S. Marshal (uncredited))
55) Cleveland Markus Walton (Onlooker (uncredited))
56) Ron Madoff (Police Officer)
57) Martin Wright (Commander)


People who worked on the film:
1) Luc Besson (Producer)
2) Luc Besson (Author)
3) Luc Besson (Characters)
4) Robert Mark Kamen (Author)
5) Robert Mark Kamen (Characters)
6) Christophe Bourreau (Foley Artist)
7) Louis Leterrier (Director)
8) Mitchell Amundsen (Director of Photography)
9) Steve Chasman (Producer)
10) Corey Yuen (Second Unit Director)
11) Alexandre Azaria (Original Music Composer)
12) Christine Lucas Navarro (Editor)
13) Eric Bassoff (Post Production Supervisor)
14) Vincent Tabaillon (Editor)
15) Mehdi Sayah (Assistant Director)
16) Mehdi Sayah (Assistant Production Manager)
17) Terry Miller (Executive Producer)
18) Terry Miller (Unit Production Manager)
19) Fabrice Bismuth (Director of Photography)
20) Bobbie Read (Costume Design)
21) David Lai Dai-Wai (Associate Producer)
22) Artie Malesci (Stunt Coordinator)
23) Artie Malesci (Second Unit Director)
24) Andy Davis (Compositor)
25) Frank Ferrara (Stunt Driver)
26) Michael Waxman (Associate Producer)
27) Michael Waxman (First Assistant Director)
28) Gianna Sparacino (Hairstylist)
29) Jay Amor (Stunts)
30) Phil Culotta (Stunt Double)
31) Michel Julienne (Stunt Coordinator)
32) Rosa Palomo (Art Direction)
33) Ty Arnold (Second Assistant Director)
34) Thirl Haston (Stunt Driver)
35) Jeni Lee Dinkel (Key Makeup Artist)
36) J. Mark Harrington (Production Design)
37) Lee Grimes (Makeup Artist)
38) Ed Arenas (Casting)
39) Melinda Taksen (Script Supervisor)
40) Tarn Fox (Visual Effects Coordinator)
41) Aymeric Devoldère (Sound Editor)
42) David B. Moulder (Visual Effects Producer)
43) Don Abbatiello (Stunts)
44) Robert Rossello (Visual Effects Supervisor)
45) Florence Batteault (Key Makeup Artist)
46) Sébastien Jeannot (Assistant Sound Editor)
47) Jillian Amburgey (Script Supervisor)
48) Jay Randall (Visual Effects Supervisor)
49) Joan Puma (Script Supervisor)
50) Gregory Galliani (Modeling)
51) Rod Ortega (Key Hair Stylist)
52) Barbara Peterson-Malesci (Set Decoration)
53) Tristan Jaoul (Assistant Sound Editor)
54) Sammy Maloof (Stunt Driver)
55) Vincent Milner (Assistant Foley Artist)
56) Jon Goc (Assistant Sound Editor)
57) Elayne Keratsis (Production Supervisor)
58) Elayne Keratsis (Associate Producer)
59) Melanie Grefe (First Assistant Director)
60) Dominique Lacour (Sound Mixer)
61) Joseph Bailey (Visual Effects)
62) Jonathan McGarry (First Assistant Director)
63) Alexis Place (Assistant Foley Artist)
64) Kellie JoTackett (Second Second Assistant Director)
65) Amy Tomberlin Cheek (Stunts)
66) Janine Mitchell (Stunt Driver)
67) David Ziek (Visual Effects Coordinator)
68) Diane Maurno (Key Makeup Artist)
69) Mitch Deoudes (Visual Effects)
70) Alisa Hensley (Stunt Double)
71) Pascal Lavanchy (Stunt Double)
72) Bac DeLorme (Second Assistant Director)
73) Alexandre Widmer (Supervising Sound Editor)
74) Charlie Estepp (Stunt Driver)
75) Mathew Lamb (VFX Artist)
76) Diane Calhoun (Second Second Assistant Director)
77) Kevin Ball (Stunt Double)
78) Denise Gallo (Stunts)
79) Rosie Bernhard (Stunts)
80) Stacy Courtney (Stunts)
81) Vincent Champagniac (First Assistant Director)
82) Kathryn Faison (Stunts)
83) Nicolas Bourgeois (Assistant Sound Editor)
84) Andrés Lugo (Unit Production Manager)
85) Pierre Saint Blanquat (Assistant Director Trainee)
86) Marie-Odile Bertot (Executive In Charge Of Production)
87) Melissa Hirschenson (Casting)
88) Alexis Bahr (Stunts)
89) Mindy Borkson (Stunts)
90) Cristy Fuentefria (Stunts)
91) Courtney Paige Kramer (Stunt Driver)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish