Enola Xolms - Uzbek Tilida

Yuklab olish
Enola Xolms

Kino tavsifi
Enola Xolms - Sherlok Xolmsning singlisi - onasining yo'qolganini bilganida, u uni topishga kirishadi va detektiv sifatida o'z mahoratidan foydalanib, katta akasidan ustun keladi, onasini topadi va sirli yosh lord atrofidagi xavfli fitnani ochadi.

Когда Энола Холмс - младшая сестра Шерлока Холмса - обнаруживает пропажу своей матери, она отправляется на её поиски и использует свои собственные навыки сыщика, чтобы перехитрить старшего брата, найти мать и распутать опасный заговор вокруг таинственного молодого лорда.

Roles of actors:
1) Millie Bobby Brown (Enola Holmes)
2) Henry Cavill (Sherlock Holmes)
3) Sam Claflin (Mycroft Holmes)
4) Helena Bonham Carter (Eudoria Holmes)
5) Louis Partridge (Lord Tewkesbury)
6) Adeel Akhtar (Lestrade)
7) Fiona Shaw (Miss Harrison)
8) Frances de la Tour (The Dowager)
9) Burn Gorman (Linthorn)
10) Susan Wokoma (Edith)
11) Claire Rushbrook (Mrs. Lane)
12) David Bamber (Sir Whimbrel)
13) Hattie Morahan (Lady Tewkesbury)
14) Gaby French (Seamstress)
15) Paul Copley (Station Master)
16) Ellie Haddington (Miss Gregory)
17) Alex Kelly (Miss Gregory II)
18) James Duke (Footman)
19) Connor Catchpole (Gardener)
20) Sarah Flind (Tea Shop Assistant)
21) Dempsey Bovell (Fleet Street Hawker)
22) Neil Bell (Constable)
23) Sofia Stavrinou (Young Enola)
24) Sophie Dixon (Toddler Enola)
25) David Kirkbride (Agitator)
26) Delroy Atkinson (Porter)
27) Mary Roscoe (Grace Whitting)
28) Anthony Aje (Newspaper Boy (House of Lords))
29) Anthony Rickman (Newspaper Boy (Fleet Street))
30) Philip Scott-Wallace (Newspaper Editor)
31) Tuyen Do (Boarding School Teacher)
32) Esther Coles (Miss Fox)
33) Owen Atlas (Young Sherlock Holmes (uncredited))
34) Pierre Bergman (Detective (uncredited))
35) Gianni Calchetti (Roy (uncredited))
36) Paul Parker (Police Inspector (uncredited))
37) Heather Pearse (Hawker (uncredited))
38) Jay Simpson (Conductor (uncredited))


People who worked on the film:
1) Jina Jay (Casting)
2) Kim McGarrity (Stunts)
3) Giles Nuttgens (Director of Photography)
4) Giles Nuttgens ("A" Camera Operator)
5) Tom Sayers (Sound Designer)
6) Consolata Boyle (Costume Design)
7) Michael Carlin (Production Design)
8) Michael Dreyer (Executive Producer)
9) Michael Dreyer (Unit Production Manager)
10) Peter Afterman (Music Supervisor)
11) Martin Hitchcock (Art Direction)
12) Paul Edwards (Steadicam Operator)
13) Paul Edwards ("B" Camera Operator)
14) Alex Garcia (Producer)
15) Mary Parent (Producer)
16) Lisa Chugg (Set Decoration)
17) Samir Foco (Sound Designer)
18) Harry Bradbeer (Director)
19) Harry Bradbeer (Executive Producer)
20) Jack Thorne (Screenplay)
21) Sav Akyüz (Storyboard Artist)
22) Daniel Pemberton (Original Music Composer)
23) Mark Holt (Special Effects Supervisor)
24) Nina Armstrong (Stunts)
25) Sue Harding (Foley Artist)
26) Alex Bailey (Still Photographer)
27) Luke Scott (Stunts)
28) Emma Zee (Post Production Supervisor)
29) Marion Weise (Costume Supervisor)
30) Carol Hemming (Hairstylist)
31) Eilam Hoffman (Supervising Sound Editor)
32) Ashley Winter (Art Direction)
33) Steve Browell (Sound Effects Editor)
34) Millie Bobby Brown (Producer)
35) Andrew Munro (Art Direction)
36) Emanuele Giraldo (First Assistant Editor)
37) Suzanna Smith (Assistant Art Director)
38) Rob Harris (Unit Publicist)
39) Nina Hartstone (Supervising Sound Editor)
40) Michael Bruce Ellis (Visual Effects Supervisor)
41) Penny Dyer (Dialect Coach)
42) Sian Grigg (Hair Designer)
43) Sian Grigg (Makeup Designer)
44) Roy Chapman (Property Master)
45) Sarah Nuth (Makeup & Hair)
46) Jens Rosenlund Petersen (Supervising Dialogue Editor)
47) Peter Talbot (Second Unit Director of Photography)
48) Choi Ho Man (Supervising Art Director)
49) Alison Litton (Music Supervisor)
50) Amy Felton (Dialogue Editor)
51) Andy Cole (Gaffer)
52) Simon Fraser (Unit Production Manager)
53) Will Whale (Production Sound Mixer)
54) Jo McLaren (Stunt Coordinator)
55) Louise Burton (Assistant Sound Editor)
56) Sophia Hardman (Foley Mixer)
57) Matt Curtis (Title Designer)
58) Dario Swade (Foley Editor)
59) Adam Bosman (Editor)
60) Warren Lever (Construction Manager)
61) Jane Houston (Script Supervisor)
62) Jane Houston (Co-Producer)
63) Adrian McGaw (Stunts)
64) Ali Mendes (Producer)
65) Lorna Houlihan (Assistant Art Director)
66) Mike Tehrani (ADR Mixer)
67) Olivia Brittain (Casting Associate)
68) Jack Ravenscroft (First Assistant Director)
69) Ben Smithers (Music Editor)
70) Spencer Murray (First Assistant "B" Camera)
71) Ian Pead (Fight Choreographer)
72) James O'Daly (Stunts)
73) Chus Lucas (Stunts)
74) Nessa King (Production Accountant)
75) Joe Barlow (Second Assistant Director)
76) Nicholas Daines (Stunts)
77) Nicola Graydon-Harris (Unit Publicist)
78) Helen Judd (Visual Effects Producer)
79) Fizz Hood (Stunt Double)
80) Nancy Springer (Novel)
81) Jools Faiers (Graphic Designer)
82) Catherine Hébert (Visual Effects Supervisor)
83) Juliette Cheveley (Stunt Double)
84) Sarah Lochlan (Stunts)
85) Marlow Warrington-Mattei (Stunts)
86) Annabel Wood (Stunts)
87) Alistair King (Second Assistant "B" Camera)
88) Ray Meere (First Assistant "A" Camera)
89) Bernd Mayer (Key Grip)
90) Fiona Harper (Production Coordinator)
91) Oliver Ferris (Foley Artist)
92) Nadia Hansell (Stunts)
93) Hasit Savani (Stunt Double)
94) Joshua Grode (Executive Producer)
95) Dave Thom (Best Boy Electric)
96) Paige Brown (Producer)
97) Liam Coote (Stunts)
98) Andrew Skeet (Orchestrator)
99) Andrew Skeet (Conductor)
100) Adam Shell (Digital Imaging Technician)
101) Claudia Stolze (Makeup & Hair)
102) Shane Roberts (Stunts)
103) Matthew Bell (Stunts)
104) Will Deville (Stunts)
105) Ruth Nelson (Stunts)
106) Alli Ryan (Stunts)
107) Harry Wingate (Second Assistant "A" Camera)
108) Alan Graham (Rigging Gaffer)
109) Aimee Watret (Special Effects Coordinator)
110) Jess MacDonald (Location Manager)
111) Joanne Lees (Assistant Costume Designer)
112) Bethany Cross (Costume Coordinator)
113) Valentina König (Assistant Production Coordinator)
114) Chris Bevan (Assistant Production Coordinator)
115) Eleanor Coverdale (Assistant Production Coordinator)
116) Molly Blake (Art Department Coordinator)
117) Amandeep Rahi (Set Decoration Buyer)
118) Rebecca Rossmaur (Casting Assistant)
119) Catherine Garlick (Casting Assistant)
120) Verity Naughton (Additional Casting)
121) Harry Skinner (Payroll Accountant)
122) Maria Kelly (ADR Recordist)
123) Sian Lyn-Jones (Construction Coordinator)
124) David Beminster (Transportation Captain)
125) Mason Durrell (Transportation Co-Captain)
126) Rachel Bucknor (Unit Medic)
127) Jane Berry (Music Coordinator)
128) Pratik Chaudhari (Visual Effects)
Ko'proq o'qish >
X
Yangi kinolarni o'tkazib yubormaslik uchun obuna bo'ling!
Obuna Bo'lish