Matritsa 4: Qayta tirilish - Uzbek Tilida

Скачать
Matritsa 4: Qayta tirilish
  • Kino nomi: Matritsa 4: Qayta tirilish (Матрица: Воскрешение)
  • Sifat: FullHD
  • Mamlakat: AQSH
  • Dublyaj: Professional (PRO)
Kino tavsifi

Birinchi MATRIX filmida aytilgan hikoyaning davomi, Neo va Trinity kino tasvirlarini qayta bog'lash, ular Matritsaga qaytib, quyon teshigidan ham chuqurroq. Haqiqat har qachongidan ham sub'ektivroq bo'lgan tanish, ammo yanada provokatsion dunyoda, harakat va epik ko'lamli hayajonli yangi sarguzasht.

Продолжение истории, рассказанной в первом фильме "МАТРИЦА", воссоединяющее кинематографических картин Нео и Тринити, когда они отправляются обратно в Матрицу и еще глубже в кроличью нору. Новое захватывающее приключение с действием и эпическим масштабом, действие которого разворачивается в знакомом, но еще более провокационном мире, где реальность более субъективна, чем когда-либо, и все, что требуется, чтобы увидеть правду, - это освободить свой разум.

Roles of actors:
1) Keanu Reeves (Thomas A. Anderson / Neo)
2) Carrie-Anne Moss (Tiffany / Trinity)
3) Yahya Abdul-Mateen II (Morpheus / Agent Smith)
4) Jessica Henwick (Bugs)
5) Jonathan Groff (Smith)
6) Neil Patrick Harris (The Analyst)
7) Priyanka Chopra Jonas (Sati)
8) Christina Ricci (Gwyn de Vere)
9) Jada Pinkett Smith (Niobe)
10) Telma Hopkins (Freya)
12) Lambert Wilson (The Merovingian)
13) Brian J. Smith (Berg)
14) Toby Onwumere (Sequoia)
15) Max Riemelt (Sheperd)
16) Eréndira Ibarra (Lexy)
17) Andrew Lewis Caldwell (Jude)
18) Joshua Grothe (FunktIøn)
19) Michael X. Sommers (Skroce)
20) L. Trey Wilson (Hanno)
21) Mumbi Maina (Ellster)
22) Max Mauff (Quillion)
23) Purab Kohli (Zen)
24) Freema Agyeman (Astra)
25) Sabrina Strehl (Fiona)
26) Andrew Rothney (Scott)
27) Cooper Rivers (GJ)
28) Esther Silex (Brainstormer #1)
29) Frank Isom (Brainstormer #2)
30) Leo Sheng (Bobbi)
32) Donald Mustard (Deus Machina Employee #2)
34) Joe Mazza (Cop)
35) Julian Grey (Brandon)
36) Gaige Chaturantabut (Donnie)
37) Tiger Hu Chen (M.O.T.C.)
40) Stephen Dunlevy (Agent Jones)
41) Ellen Hollman (Echo)
42) Ian Pirie (Lieutenant)
43) Nicolas de Pruyssenaere (Lead SWAT)
44) Felix Quinton (SWAT)
45) Aaron Pina (FBI)
46) Dani Swan (Woman in Red)
47) London Breed (Calliope)
48) Steven Roy (Thomas's Reflection)
49) Mercy Malick (Wife)
50) Juval Dieziger (Utrix Driver)
53) William W. Barbour (Businessman (uncredited))
54) Kenny Beers (SWAT Team Member / Runner (uncredited))
55) Thomas Dalby (SWAT Officer (uncredited))
56) John Lobato (FBI Agent (uncredited))
57) Ed Moy (Noodle Shop Patron (uncredited))
58) James D. Weston II (Military / SWAT (uncredited))
59) Laurence Fishburne (Morpheus (archive footage) (uncredited))
60) Hugo Weaving (Agent Smith (archive footage) (uncredited))
61) Gloria Foster (Oracle (archive footage) (uncredited))


People who worked on the film:
1) Tom Tykwer (Original Music Composer)
2) Johnny Klimek (Original Music Composer)
3) Bruce Berman (Executive Producer)
4) John Toll (Director of Photography)
5) Daniele Massaccesi (Director of Photography)
6) Daniele Massaccesi (Steadicam Operator)
7) Grant Hill (Producer)
8) Lilly Wachowski (Characters)
9) Lana Wachowski (Director)
10) Lana Wachowski (Producer)
11) Lana Wachowski (Characters)
12) Lana Wachowski (Writer)
13) Hugh Bateup (Production Design)
14) Lisa Brennan (Set Decoration)
15) Dane A. Davis (Sound Designer)
16) Dane A. Davis (Supervising Sound Editor)
17) James McTeigue (Producer)
18) Henning Molfenter (Co-Producer)
19) Charlie Woebcken (Co-Producer)
20) Peter Walpole (Production Design)
21) Terry Needham (Executive Producer)
22) Stephan O. Gessler (Supervising Art Director)
23) Miki Emmrich (Unit Production Manager)
24) Miki Emmrich (Co-Producer)
25) Matthias Lempert (Sound Re-Recording Mixer)
26) Barbara Munch (Set Decoration)
27) Louis Visco (Set Dresser)
28) Scott Kinzey (Boom Operator)
29) Stephan Dupuis (Makeup Artist)
30) Maya Shimoguchi (Supervising Art Director)
31) Garrett Grant (Executive Producer)
32) Garrett Grant (Unit Production Manager)
33) Heike Merker (Makeup Designer)
34) Carmen Cuba (Casting)
35) Lars Ginzel (Sound Re-Recording Mixer)
36) Jonathan Eusebio (Stunt Coordinator)
37) Lindsay Pugh (Costume Design)
38) Mike Möller (Stunts)
39) Albert Gasser (Sound Effects Editor)
40) Eric Brown (Fight Choreographer)
41) Markus Stemler (Sound Effects Editor)
42) Doug Coleman (Stunts)
43) Zack Duhame (Stunts)
44) Pierre Buffin (Visual Effects Supervisor)
45) Nanci Noblett (Art Direction)
46) Christoph Fisser (Co-Producer)
47) David Mitchell (Writer)
48) Ankur Mishra (Visual Effects)
49) Wolfgang Metschan (Art Direction)
50) Tim Rigby (Stunts)
51) Stephen M. Kelley (Makeup Artist)
52) Tarnia Nicol (Art Direction)
53) Esther Schreiner (Art Direction)
54) Bryan O. Watkins (Sound Effects Editor)
55) Serban Rotariu (Set Designer)
56) Ravi Bansal (Art Direction)
57) Joel Adrian (Stunts)
58) Richard Bloom (Art Direction)
59) Scott Rogers (Stunt Coordinator)
60) Stefanie Übelhör (Set Designer)
61) Pete Polyakov (Visual Effects Supervisor)
62) Matthew W. Kielkopf (Sound Editor)
63) Matthew W. Kielkopf (First Assistant Sound Editor)
64) Daniel Parker (Makeup Designer)
65) Joseph Jett Sally (Editor)
66) Flora Moody (Hair Designer)
67) Flora Moody (Makeup Designer)
68) Moriah Etherington-Sparks (Visual Effects Producer)
69) Marco Lee (VFX Artist)
70) Dan Glass (Visual Effects Supervisor)
71) Jens Gaube (Set Dresser)
72) Barry O'Sullivan (Sound Mixer)
73) Caroline Hill (Costume Supervisor)
74) Javier Arrieta (Costume Supervisor)
75) Aleksandar Hemon (Writer)
76) Brett Praed (Utility Stunts)
77) Dave Ardito (Stunts)
78) Can Aydin (Stunt Double)
79) Chris Reid (Stunts)
80) Billy Buff (Stunt Double)
81) Cale Schultz (Stunts)
82) Thomas Wallis (Boom Operator)
83) Hannah Spreitzenbarth (Stunts)
84) Javier Meroño (Visual Effects)
85) Megan Gray (Assistant Costume Designer)
86) Michael Salven (Executive Producer)
87) Michael Salven (First Assistant Director)
88) Annabelle Zoellin (Visual Effects Producer)
89) Cort Rogers (Stunts)
90) Owen McGonigle (VFX Artist)
91) Christian Hoobyar (Set Dresser)
92) Steve Skroce (Storyboard Artist)
93) Marta Camer (Makeup Artist)
94) Kazia Roach (VFX Artist)
95) Tyson Donnelly (Visual Effects Supervisor)
96) Jeff Mosley (Stunts)
97) Balthazar Sahel (VFX Artist)
98) Matt Bilski (Associate Producer)
99) Ines Kramer (Set Designer)
100) Kim Whittaker (Second Assistant Director)
101) Geof Darrow (Conceptual Design)
102) Gene Pritsker (Orchestrator)
103) Chris Cortner (Set Designer)
104) Jesse Ehrman (Executive Producer)
105) Toby Pease (Unit Production Manager)
106) Raffael Armbruster (Stunt Double)
107) Felix Audu (Stunts)
108) Jalil Romo Corro (Makeup Artist)
109) Celina Hollaender (Set Designer)
110) Michael Saunders (Second Assistant Director)
111) Aharon Bourland (Visual Effects Supervisor)
112) Reetu Aggarwal (Visual Effects)
113) Marc-André Gerke (Location Coordinator)
114) Wilko Drews (Set Designer)
115) Mariana Vasconcellos (Set Designer)
116) Daniel Hazeltine (VFX Artist)
117) Jamie Hearing (VFX Artist)
118) Gabriel Rios (Stunts)
119) Aisha King (Makeup Artist)
120) Robin Plöger (Set Dresser)
121) Alexander T.H. Browne (VFX Artist)
122) Claudia Granucci (Set Designer)
123) Loren Hoselton (Set Dresser)
124) Michael Thede (Set Dresser)
125) Paul Wingert (Set Dresser)
126) Zachary Rogers (Utility Stunts)
127) Ming Qui (Stunts)
128) Mustafa Beyter (Stunts)
129) Gabriel Isaac Mounsey (Music Editor)
130) Gabriel Isaac Mounsey (Score Engineer)
131) Hans Hafner (Music Editor)
132) Justin Bell (Orchestrator)
133) Karin Wachowski (Executive Producer)
134) Aimee Allegretti (Executive Producer)
135) Loranne Turgeon (Associate Producer) Ko'proq o'qish >

Tavsiya qilingan kinolar

© FreeKino.NET 2021 Barcha huquqlar himoyalangan. Filmlarga bo'lgan huquq ularning mualliflariga tegishli. Barcha filmlar faqat ma'lumot olish uchun mo'ljallangan. Foydalanuvchilar joylashtirgan noqonuniy materiallar uchun ma'muriyat javobgar emas! Har qanday film mualliflik huquqi egasining iltimosiga binoan olib tashlanadi.

Mualliflik HuquqiReklamaSupport TelegramЯндекс.Метрика